Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfi taktikák fórum

Férfi taktikák (beszélgetős fórum)


11. f5848578d5 (válaszként erre: 9. - 6559448b02)
2010. ápr. 21. 21:00
Ezt én is ismerem. :)
2010. febr. 6. 15:49

szerintem annyira nem általános ez, azért arra, hogy 6-7 lánnyal legyen rövid időn belül együtt, arra kevés pasinak van valódi igénye, mármint úgy, hogy még energiát is fektessen bele.. az ilyen az már beteg vagy valami lelki zakkanása van, hogy ezt igényli.


elkerülni még az esélyét is csak úgy lehet, hogy sokáig nem fekszel le vele, és közben többet megtudsz róla... vagy le lehet feküdni hamar akárkivel, csak nem kell sokat mögélátni.

2010. febr. 6. 15:44
A legaljasabb,amit valaha hallottam pasitól:Ne kezdj velem,ne várj tőlem semmit!Taktika?Miután frankón kihasznál,még kérdőre sem tudod vonni,nem mondhatsz rá semmit mert ő ugye szólt????!!!!Előre levédte magát!
8. caffi (válaszként erre: 7. - Effb246ea9)
2010. febr. 5. 19:11
Sajnálom h így jártál többször is....vannak nők,akik ugyan azt a típusú pasikat vonzzák be folyamat:(...azért pár idióta ne vegye el a kedved!Legközelebb légy körültekintőbb:)!...azért vannak még normális pasik:)
2010. febr. 5. 18:50

Hát sajnos már több ilyen fiúval találkoztam aki becsapott és olyan alattomos módon hogy szerintem soha senki nem jött volna rá hogy szórakozik... Könyvet írok belőle :D

Egyszer én is megpróbáltam ezt amikor sorozatba ilyen fiúkkal találkoztam hogy most visszaadom a következő fiúnak ... de én két hét után beleszerettem:S és persze ő is csak szórakozott... a bnője mellett... :(

6. e3cb7b027d (válaszként erre: 1. - Effb246ea9)
2010. febr. 5. 17:18
Szia. Szerintem itt nincs taktika, egyszerűen jól néznek ki, vagy rendkívül erős a kisugárzásuk, ami még dob az önbizalmukon, ráadásul látják, hogy kinél rúghatnak labdába.. Ha itt lenne taktika, szerintem akkor nagyon sok férfi kapna meg 1-1 nőt, de praktika ide vagy oda, nem mindenki iránt képes az ember érezni valamit, nem mindenki az esete. Ha egy számára vonzó pasinak hagyja magát, akkor ők persze, hogy kihasználják a ragyogó lehetőséget, kényelmesebb nekik szórakozni, mint lekötelezni magukat.
2010. febr. 5. 17:11
Sajnos egy ilyen világban élünk,és ami a legkiábránditóbb az egészben hogy a többség ilyen megbizhatatlan..nagyon nagy szerencse,vagy valami hasonló kell hozzá hogy találjunk egy rendes pasit,akiben meg is tudunk bizni.A baj ott van,ha csak efélékkel hoz össze a sors,a végén már kezdesz kiábrándulni és hinni azt hogy másfélék nem is létezhetnek...
2010. febr. 5. 17:04

Ezt nekik külön órán tanították már az általános alsóban....míg nekünk a kötést és horgolást:)

Nahhh biztos nem az ilyen beszólásért indítottad a fórumot...ha az vigasztal...ennek a nők 90%-a bedőlt volna:(

2010. febr. 5. 17:03

engem is néztek már hülyének

ráadásul a legjobb barátnőmmel csalt

meg a másikkal meg egy másikkal

2010. febr. 5. 17:02

amibe nem halunk bele attól erősebbek leszünk


ezt nem tudod elkerülni

2010. febr. 5. 16:59

Várom mindazon férfiak véleményét látásmódját akik már keveredtek olyan helyzetbe hogy elcsábítottak egy nőt azzal a céllal hogy később megkaphassák aztán szakítottak vele. Melyek azok a taktikák amelyeket bevetettek amelyek intőek lehetnek egy nőnél ... Milyen szabályhoz tartják magukat és hogyan tudják végigcsinálni hogy átvágnak a normális lányokat... nincs lelkiismeret furdalás? Nincsenek érzések?


VALAMINT: várom azok a nők hozászolásait akikkel már megtörtént ez, és hogy szerintetek milyen taktika alapján történt meg? Melyek lehettek volna így utólag az intő jelek???


Ezt a fórumot azért is indítottam el mert sajnos volt hasonló tapasztalatom.


A lényeg RÖVIDEN:

A férfi udvarolt, bókolgatott, sokat telefonáltunk... teljesen úgy éreztem hogy mindent megtesz hogy közelebb kerüljünk egymáshoz lelkileg is... Majd 2-3 hónap ismerkedés után felhívtam magamhoz amibe nem is volt semmi rossz szándék ... együtt aludtunk de amikor lepihentünk nagyon furcsa dolog történt magához ölelt szorosan és úgy feküdtünk le pihenni.. már -már félálomba voltunk mikor is elgondolkodtam hogy egyértelmű hogy van köztünk az a szikra hisz mindketten akarjuk egymást... most hogy ilyen közel vagyunk egymáshoz és más férfi már rég kihasználta volna a helyzetet ő csak megölelt és és semmi próbálkozás...

Akkor jöttem rá hogy ő tényleg nem "arra" hajt.. viszont az a bizonyos vonzalom nagyon erős volt köztünk így hát női taktikával elértem hogy ne aludjon:D de mégse az legyen hogy én kezdeményeztem... tehát megtörtént...

Az együttlét után úgy simogatott mintha már évek óta egy párt alkotnánk... tényleg úgy érzetem hogy ő neki is lettek érzései nem csak nekem. Sőt utána pár nappal ő ezt a tudtomra is adta hogy érzelmileg is közel került hozzám és úgy érzi belém szeretett... de utána egyre kevesebbet hívott és szép lassan próbálta megszüntetni a dolgot... de persze azért még akkor felhívott mikor szeretett volna valamit... rá pár hónapra kiderült hogy mellettem még 6-7 lánnyal együtt volt és hogy ezeknek a lányoknak is ugyanezt írta hogy "úgy érzi kezd beléjük szeretni" stb. .. és a végére ki is derült hogy csak szórakozott velem és kihasznált....



Verem a fejem a falba hogy hogy nem jöttem rá... csak nem tudom hogyan jöhettem volna rá hiszen nem volt rámenős... szinte már úgy érzetem hogy én akartam vele együtt lenni... (persze gondolom ez is egy taktika volt)

aztán ha már megkapott minek hazudta azt hogy szerelmes lett?? (ez egy újabb taktika?) de mihez? hiszen akkor már megkapott....



Biztos hogy valami jó magyarázat rá... erre szeretnék rájönni, és soha többet nem akarom hogy játszanak velem!!


Várom a véleményeteket taktikákat trükköket amiket már nálatok is elsütöttek a fiúk ...

és főként azokat a férfikat akik férfi aggyal .. tudnak adni egy kis "pasi bibliát" nekem :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook