Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Férfi szakmák nőknek fórum

Férfi szakmák nőknek (beszélgetős fórum)


2011. márc. 10. 13:55
Én gépésznek tanultam-A suliban hegesztettünk, esztergáltunk.Ugyan olyan könnyen megtudja tanulni ezeket a dolgokat egy lány is, mint egy fiú és nem nehéz csinálni. Igaz nem a szakmámban dolgozom, de ennek az az oka, hogy nem éreztem elég elhivatottságot hozzá.
2011. márc. 10. 09:12
én nem dolgoznék olyan munkát, amiket ide leírtál.
12. 11cc51e992 (válaszként erre: 11. - Gyöngyszemü)
2011. márc. 9. 23:08

Amúgy ez a férfi munka-női munka dolog lassan már csak náunk van meg. Sok országba, már a nők simán elmennek autószerelőnek, a férfiak meg óvóbácsinak...

Én sem értem miért kell ennyire lenézni minket? :S

2011. márc. 9. 23:02
Erre már én is gondoltam, decsak mostanában, mert igazán nőknek nemsok lehetőségük van válogatni, nincsenek már szakmák.. 5 éve amikor szintén munkanélküli voltam, kérdeztem hogy van e valamilyen tanfolyam, flegmán azt válaszolták van, deaz nem magának való: villanyszerelés. Akkor aztmondtam rá hogy hát ez tényleg nem nekem való, deha most is lenne, lehet belevágnék valami hasomlóba.
2011. márc. 9. 22:30
Mert megmondták nekünk, hogy nem fogunk vele elhelyezkedni. És tényleg, akinek van ismerőse, annak is nehéz! :(
9. hte23 (válaszként erre: 8. - 11cc51e992)
2011. márc. 9. 22:29

Az ifjuságvédelem miért egy kalap sz*r?

Én meg öreg létemre azt akarok tanulni...

2011. márc. 9. 22:26
Én ifjúságvédelmet tanultam, de rájöttem h egy kalap sz*r, az egész. Ami ezek közül közel áll a szívemhez, az a csőszerelés, mert apukám is az :) csak utáok magasba lenni :)
7. Ailen Zia (válaszként erre: 6. - 11cc51e992)
2011. márc. 9. 22:22
Úgy kell, több lábon kell állni. :) Nekem a sofőrség lenne az egyik lábam, mert jelenleg egy asszisztensi szakmát kapok majd, bár ezzel nem érek sokat még, mert csak alapképzés. :S De ezzel fogok elindulni valahogyan mégis csak.
6. 11cc51e992 (válaszként erre: 5. - Ailen Zia)
2011. márc. 9. 22:19
Azt jól is teszed, az ember harcoljon az álmaiért! Engem mondjuk sose kötöttek le ezek a szakmák, de lyat akarok tanulni, amivel el ehet helyezkedni! Igyekszem rugalmas lenni :)
2011. márc. 9. 22:17

Olyat tanulsz, amilyet csak akarsz! :) Ha neked ahhoz lenne kedved, lehetsz szerkezetlakatos vagy akármi, amik ugye úgy vannak elhíresülve, hogy férfi munkák.


Én autóbuszvezető akarok lenni mindenképpen, pedig itthon megkaptam, hogy én azt nem bírom majd, nem nekem való, féltenek, hogy leütnek stb. De nem tudnak lebeszélni róla!

2011. márc. 9. 22:15
Még egy kérdés! Melyikkel lehet külföldön elhelyezkedni a legjobban?
2011. márc. 9. 22:14

A párom is hegesztő, de engem az sose érdekelt :)

Plussz, azt nem szabad egész életedbe csinálni, mert megvakulhatsz tőle!

A gépi forgácsolóról mit tudsz?

2011. márc. 9. 22:12

Gépi forgácsolók vannak nők....ma már könyebb mint régen. Szerintem járható az ut.

Egy régi szomszéd lány heggesztő....

2011. márc. 9. 22:05
Elkezdtem azon agyalni, miért ne tanulhatnék nőként olyan szakmát, amit általában férfiak csinálnak! Szerintetek? Gondolkodtam a szerkezetlakatosban, gépi forgácsolóban vagy csőszerelőben! Vélemények, ki melyikrők tudna nekem mondani valamit.Nyilván utána olvastam, de azok véleményére vagyok kiváncsi, akik csinálják ezt, vagy a férjük/élettársuk valamelyik!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook