Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfi - Női barátság "csak barátok vagyunk" fórum

Férfi - Női barátság "csak barátok vagyunk" (beszélgetős fórum)


1 2 3
14. Neferin (válaszként erre: 13. - Vivo44)
2019. júl. 16. 14:03

Igen, elrontottam az elején, ezzel én is tisztában voltam/vagyok.. Akkor kellett volna mondanom, hogy "bocsi nekem ez sokkk"

Annyi még, és bocsánat, hogy ilyen foghíjas a sztori - elég sok minden történt ma, nem vagyok toppon lelkileg - de másfél éve vagyunk együtt párommal. Igazából csak 1,5 éve "engedélyezem" ezt neki.. de ez se mentség erre.. :-/

13. vivo44 (válaszként erre: 12. - Neferin)
2019. júl. 16. 13:55

Szia.

Megértelek!

Szerintem mond meg a pasinak a "nagy" nap előtt egy héttel, hogy amennyiben ott alszik, akkor reggelre kiteszed a cuccát az ajtó, kapu elé, mert nem egészséges a kapcsolatotokra nézve, amit te nem tűrsz tovább.

Ha 5-6 év után tovább tűröd, akkor pedig magadnak keresed a bajt.

Nyilvánvaló, hogy az elmúlt 5-6 évben a te engedélyeddel fekszik össze más nővel, amit te is megtettél.

Hogy ez neked nem tetszik már, arról nem feltétlen a pasi tehet.

A játékba belementél....

Csak úgy tudod a játékot megszakítani, ha borítod a "táblát" amin eddig játszottatok.

2019. júl. 16. 13:45
És nagyon köszönöm a hozzászólásokat - eddig azt hittem én vagyok a hülye, hogy nem tudok nyitni - valószínű hiszek még a tündérmesékbe.. pedig tudom, hogy ez nem egy hülye disney mese, csak elakarom hinni, hogy számíthatok még valakinek... Köszönöm Nektek! <3
2019. júl. 16. 13:43
Annyi még hozzá tartozik a sztorihoz.. és elnézést, hogy nem írtam bele elsőre.. de én is megpróbáltam ezt, hogyha már neki is lehet, akkor nekem is alapon - próbáljuk tágítani a határainkat, én is ott aludtam egy barátomnál többször, nem havonta - kb. 2 kezemen megtudom számolni hányszor, de undorodtam magamtól és tőle is a "fiúbarátomtól" - pedig egyébként kedvelem. De mindig olyan rossz szájízzel feküdtem be az ágyba, hogy "most komolyan ezt kell tennem"? Nyilván nem, nem tartott senki fegyvert a homlokomhoz.. kb. ezt én 3 hónapja be is fejeztem, nem érzem ennek szükségét, míg ő a Párom továbbra is folytatja. Túl laza próbáltam lenni és jó fej barátnő.. de lehet vak vagyok?!
10. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Neferin)
2019. júl. 16. 13:28
Ez kis feszültség? Szerintem rövidzárlat. Máshol kiverné a biztosítékot. Havi egyszer, mint a menszesz. Te mennyi idős vagy? Még hiszel a mesékben? Ellentétes nemű, nem elég ha az ölébe ül a hölgyemény, miért kell egy ágyban egymás mellett lenni? Ha nem történik semmi,de borozgatnak, összeér akárhol a testük......... és még mindig nem történik semmi? Juj de izgalmas lehet. Ez impotenseknél szokott lenni, hogy nincs semmi. Barátságnál meg sokkal több, hiszen milyen barát az aki más pasival ágyba bújik? Ha meg a pasinak természetes, te tudsz róla, akkor ne a határokat tágítsd, hanem zárd ki az életedből! 5- 6 éve? Más egy percet sem adna neki!
9. lapbarna (válaszként erre: 5. - Wei wei)
2019. júl. 16. 13:17
Egyetértek.
2019. júl. 16. 12:55

Van fiúbarátom, soha nem akartunk egymástól semmit (ezt meg is beszéltük), és soha nem aludtunk egy ágyban.

A fiú-lány barátság részemről rendben van, de az ottalvós bulit nem tolerálnám.

7. Böce (válaszként erre: 1. - Neferin)
2019. júl. 16. 12:46

Szerintem semmiképpen. Tuti, hogy ez nem sima barátság, ahhoz nem kell együtt aludni.


Nekem ez inkább barátság extrákkal, vagy szeretősdi, ami mindkettejüknek kényelmes.


Én páros lábbal rúgnám ki ezt a fickót.

6. 570b03dd18 (válaszként erre: 1. - Neferin)
2019. júl. 16. 12:38

Elsősorban azért nem fér bele mert téged, aki a párja vagy zavar.Már ez is elég kellene legyen. Azért sem mert régen

„kavartak” joggal feltételezhezed, hogy most is.

Így kényelmes? Azt gondolom nappal is lehet önfeledten beszélgetni és iszogatni.


Úgy tűnik, neki fontosabb, hogy jól érezzék magukat mint az, hogy te nyugodt és elégedett legyél.

Ja, és én megkérdezném, hogy neked megengedne-e ilyesmit.

Nagyjából ennyi, bár nem olyan egyszerű ez. :)

5. wei wei (válaszként erre: 1. - Neferin)
2019. júl. 16. 12:35
Szerintem nekem nem férne bele. Arra gondolnék, hogy valamelyikük többet akar (ha tényleg csak beszélgetnek), csak a másik nem adja be a derekát. És ilyen esetekben a lány szokott az lenni, aki friend-zone-ban tartja a pasit.
4. 240a440c77 (válaszként erre: 1. - Neferin)
2019. júl. 16. 12:34
Szia! Szerintem sem fér bele, főleg úgy nem, ha volt is köztük valami. Mert hát lehet, hogy több is van köztük a barátságnál...:(
3. Neferin (válaszként erre: 2. - 570b03dd18)
2019. júl. 16. 12:25
Szerinted miért nem? Kíváncsi vagyok a véleményedre.. :) (szerintem sem.. )
2. 570b03dd18 (válaszként erre: 1. - Neferin)
2019. júl. 16. 12:23
Szerintem nem fér bele.
2019. júl. 16. 12:22
Sziasztok! Elsősorban azokhoz fordulnék akiknek van hasonló barátja, nőként - férfi (és fordítva). Tudniillik az alábbi kis "feszültséggel találtam magam szemben" A párom, havi egyszer mindig ott alszik az egyik csaj-haverjánál (kb. 5-6 éve így megy ez), mert szerinte ez így kényelmes (tudnak önfeledten beszélgetni, iszogatni) és neki ez belefér. Nekem nem, pedig próbáltam tágítani a határaimat, de egyre érzem hogy feszültté tesz mikor jön az a bizonyos nap. Régen volt köztük valami.. "kavartak". Szerintetek egy párkapcsolatba ez belefér, hogy a párotok havi 1-2x elmenjen otthonról egy ellentétes neművel "egy ágyban aludjon"?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook