Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfi - Női barátság "csak barátok vagyunk" fórum

Férfi - Női barátság "csak barátok vagyunk" (beszélgetős fórum)


1 2 3
2019. júl. 16. 19:18

Nekem volt pizsibulis ffi baratom, akivel tenyleg nem volt mas, de pl. mikor a ferjemmel egyutt voltunk, akkor csak olyankor aludtam masnal, ha elutaztam masik varosba, ahol regi tarsasagom volt.

A messzi pasi spanjaim aludtak nalunk, de a nappaliban potagyon, en meg a ferjemmel a haloban.

En ebben baromi laza vagyok, de ha a dragaszagomnak csipi a szemet (ami valahol ertheto, mert e teren en vagyok az atlaghoz kepest forditva bekotve), akkor felhagyok vele.

43. Neferin (válaszként erre: 33. - Mézes-Krémes)
2019. júl. 16. 18:42

Együtt élünk. Én 32, ő 34 éves..

Tudom, tudom.. Lehetne több eszem. De mivel nem voltam soha az a birtokló nőszemély ezért ebbe belementem. Nem nagyon kedveltem ezt már az elején se, de mivel ismerkedtünk azt gondoltam idővel magától rájön, hogy ez gáz.. Aztán nem. Ez az én hibám is, mert nem nyomatékosítottam ezt jobban. De úgy érzem most robbantam és nem megy tovább, hogy ehhez jó pofizzak. Folyton bizonygatva van, hogy ő ugyan hozzá nem nyúlnak a csajhoz.. Ezt a témát leszámítva jól bánik velem.. Tudom, hogy szeret. És ezzel nem őt akarom védeni.. Csak most nem tudom mi tevő legyek..

De le fogunk ülni úgyis beszélni.. Csak kb. az utóbbi időben mikor ez néha élő jött én voltam a féltékeny és függő barátnő aki nem tud a pasija nélkül aludni.. Szerintem meg mindenkinek megvan a tűrésküszöbe.. Nekem eddig ment.

42. 0adc8842b1 (válaszként erre: 39. - Neferin)
2019. júl. 16. 18:39
Ez komoly, vagy impotens? Főleg iszogatással? Te nem vagy belőve, hogy ilyeneket gondolsz?
41. vivo44 (válaszként erre: 39. - Neferin)
2019. júl. 16. 18:37

De ugye vak nem vagy?

Ha téged úgy engedett el a pasihoz, hogy "Érezzétek jól magatokat", akkor gondolom nyilvánvaló, hogy nem a napi aktuálpolitikát beszéli meg ő sem egy pohár bor mellett a másik nővel.

40. Bözsi néni (válaszként erre: 39. - Neferin)
2019. júl. 16. 18:36

Még hiszel a mesékben, királylány? :-)


Ha nem szexelnek, miért alszanak egy ágyban?

39. Neferin (válaszként erre: 38. - Amaunet)
2019. júl. 16. 18:34
Nem, nem sexelnek. Csak ott alszik, iszogatnak. És egy ágyikóba alszanak.
38. Amaunet (válaszként erre: 36. - Vivo44)
2019. júl. 16. 18:27

Kinőttem már azt a kort, mikor ez érdekelt.:)


Vagy a pasi szexel is ezzel a haverinával? Ez nem volt tiszta számomra a történetben. Nyitott kapcsolat?


Akkor válaszút elé kell állítani a pasit, ha már nem jön be ez a felállás.

37. Neferin (válaszként erre: 35. - Amaunet)
2019. júl. 16. 18:21
Ez egy "csodálatos" ötlet :D
36. vivo44 (válaszként erre: 35. - Amaunet)
2019. júl. 16. 18:04
Jajjjj, te már hármasoznál:-))))
35. Amaunet (válaszként erre: 29. - Neferin)
2019. júl. 16. 17:47
Hívd meg a csajt magatokhoz aludni.:)
34. Mézes-Krémes (válaszként erre: 29. - Neferin)
2019. júl. 16. 16:29
Hááát, szerintem extra gáz. :( Nyitott kapcsolatban éltek, én is azt mondom. Amivel semmi gond nincsen, ha ez neked is jó. De nem jó. Én lépnék. Nem tudom mennyi idősek vagytok, de 1,5 év nem nagy idő...
33. Mézes-Krémes (válaszként erre: 26. - Neferin)
2019. júl. 16. 16:25

Hány évesek vagytok? Együtt éltek?


Nekem nagyon furcsa ez a történet, pedig én elég laza tudok lenni. Magyarul itt arról van szó, hogy ők régebben szeretők voltak, és állítása szerint mostanra ez már csak baráti borozgatásokká meg baráti együtt alvásokká szelídült?


Az írásodból úgy érzem, hogy egyáltalán nem vagy egy féltékenykedő és birtokló természet. Én sem. Volt olyan mégis, hogy valamiért mardosott belülről az érzés, látszólag tökre ok nélkül! És magam se értettem, miért van ez így? Sajnos nekem bármikor rossz érzésem volt, az mindig igazolódott... :(


Szerintem ülj le vele őszintén beszélni, és mond el, hogy ez mennyire zavar téged. Találkozzanak, de ne aludjon ott. Ha tényleg nincsen benne több (amit én kétlek) akkor nem lesz számára ez olyan megugorhatatlan kérés...

32. 0adc8842b1 (válaszként erre: 14. - Neferin)
2019. júl. 16. 15:05

KIs Csillag! Még fiatal vagy. Nem tudsz a sarkadra állni. Vagy olyan jó az a pasi, hogy mindent megengednél neki: "de másfél éve vagyunk együtt párommal" és a másfél év azzal kezdődik, hogy más lány ágyában landol???? Elképzelem, hogy elkezditek a közös életeteket, ő bejelenti, hogy elmegy X Y - hoz aludni. Te este lefekszel egyedül és biztos hogy nem tudsz aludni, hiszen azon jár az eszed, ők mit csinálhatnak. Ez nem egy öngyilkos lelki teher neked? 18 hónapon keresztül? Ha úgy érzed, már nem tudod megnevelni, és azt gondolom vagy tönkrevágod életed egy részét vele és akkor - BOCSÁSS MEG -, de ostoba vagy, vagy amikor elmegy azonnal vigye az összes cuccát. Hiszen a lány téged lenézett és semmibe vesz: "... a legutóbbi buliban jó pár hónapja kb. levegőnek se nézett.. mintha valami kis pótkocsi lettem volna ott a pasim oldalán..."

Ki tudja mivel ámítja a te pasidat. Ezt érdemled? Kérdezd már meg magadtól?!

31. Neferin (válaszként erre: 30. - Bozsu55)
2019. júl. 16. 14:46
Ezen most jót nevettem! :D Megkérdezem tőle.. :D :D
2019. júl. 16. 14:40
Szerintem ne alukáljon a párod az esetleges korábbi partnerénél.Vagy titokban mormon vallású lett?
29. Neferin (válaszként erre: 25. - MenoPause)
2019. júl. 16. 14:40
.. még annyit, hogy nem is olyan régen volt szó erről a témáról. Elmondtam, hogy nem megy tovább.. a pasim belátta, hogy valamit változtatni kell, de ma.. kb. úgy jött le az egész mikor újra szóba került, hogy "a kiinduló pontja a problémának én vagyok, mármint ne értsem félre, de én kavarom meg az eddigi dolgokat..." Kb. köpni nyelni nem tudtam és akkor jött a fórum, idekapaszkodtam.... "meg, hogy alapból negatívan állok hozzá az ő ottalvóshavercsajához.. Miért amúgy hogy kéne? :D Pfff.. már kb. én se értem.
28. vivo44 (válaszként erre: 25. - MenoPause)
2019. júl. 16. 14:37

Szia.

Igen működhet amiről beszélsz.

S abban tökéletesen igazad van, hogy ehhez mind a két félnek akarnia kell, nem csak azért belemenni, mert bosszú, vagy mert kényszer.

Ehhez valóban ahogyan mondod, egy őszinte, stabil, titkoktól mentes kapcsolat kell!

De láthatjuk a minket körülvevő világot, ahol párok, nem mernek beszélni a saját vágyaikról. Nem véletlenül van tele a net titkos társkeresőkkel:-)

27. Neferin (válaszként erre: 25. - MenoPause)
2019. júl. 16. 14:33
Köszönöm! Sokat segített! És mindenki más válasza is.
26. Neferin (válaszként erre: 24. - Elbb)
2019. júl. 16. 14:31
De aludtam, más ha egy barátjával aludna egy ágyban.. mert Velük tudtommal nem volt semmilyen kavarás.. és itt kb. potenciális ellenfelet látok.. 2x találkoztam ezzel a havercsajjal eddig.. normálisan viselkedett velem az első találkozónál - mit aki felméri a terepet, de a legutóbbi buliban jó pár hónapja kb. levegőnek se nézett.. mintha valami kis pótkocsi lettem volna ott a pasim oldalán. Persze pasim szerint ez nem így van, túl sokat képzelek bele - lehet. De a hülye női megérzéseim mást mondanak, van másik haverja is aki nőnemű és ő tök nyitott felém és jóban vagyunk. Felettébb érdekesek ezek...
25. MenoPause (válaszként erre: 1. - Neferin)
2019. júl. 16. 14:28

Szia..

miért nem mondod ki, hogy megpróbáltuk a nyitott kapcsolatot, de nem ment. Biztos, hogy többen megpróbálják... de keveseknek megy. Mégpedig pont azért, mert kettőjük közül az egyiknek nem fér bele, csak belemegy, a párja kedvéért. Nem hiszek a sima ottalvós buliban, de barátok vagyunk csak dugunk is egyet, azt el tudom képzelni a párod részérő ezeken a napokon. Neki nyilván nem jelent többet, egy kis extra szórakozásnál, mert a férfiak ki tudják zárni az érzelmeket, jobban mint mi nők.


Nyilván nem megy másképp minthogy számodra is megadja ezt a lehetőséget. De ez egy nyitott kapcsolat. Te undorodtál tőle amikor csináltad, de belementél.


Sokat keresgéltem a témában, mert nálunk több évtizedes együttélés után merült fel, és fura vagy nem, de az én részemről, és nem az övéről... de nem ment. Megpróbáltuk, de olyan falakba ütköztünk, amik nem tették lehetővé, és ami akkor iizgalmasnak tűnt rengeteg sérülést okozott, mire rájöttünk, miért nem működik. Nekünk.. másnak, lehet, hogy igen. De akárhol hallottam, olvastam, csak időszakosan. Erre egy életformát építeni ritka mint a fehér holló. Valaki mindig besokall, feladja. Vagy belátják, hogy oké, csináltuk egy darabig. Kaptunk sok élményt. Beérjük-e ezzel? Le tudunk-e erről mondani? De addigra már a kapcsolatnak egy nagyon őszinte szintre kell jutnia. Mert ha megígérjük, be is tudjuk-e tartani? Vagy megy tovább, csak immár titokban? A nyitott kapcsolat lényege, hogy nincs titok. De elvész a titok varázsa is. Ördögi kör.


Ha a párod ennyire lazán veszi, akkor nem vagy elég fontos számára, vagy még nem érett meg arra, hogy kompromisszumokat kössön, és igazán elköteleződjön. Tedd fel neki a kérdést, és várj őszinte válaszokat. Mondd el őszintén a Te érzéseidet. Ne maradj olyan szituban ami számodra fájdalmas, nem örömteli, feszültséggel teli. Sok sikert!

24. elbb (válaszként erre: 22. - Neferin)
2019. júl. 16. 14:25
Értelek végül is. Ha barátjával aludna egy ágyban, akkor is így vélekednél? Vagy pl te sosem aludtál barátnőddel egy ágyban?
23. Neferin (válaszként erre: 19. - Elbb)
2019. júl. 16. 14:24
Ott a pont. :(
22. Neferin (válaszként erre: 17. - Elbb)
2019. júl. 16. 14:23
Ez lenne a normális, szerintem. De tudom, hogy ez valahol az én hibám, hogy ebbe belementem, mert "túl jó fej" akartam lenni. Mert amíg természetesen senkinek nincs senkije, azt csinál amit akar, de ha jön egy pasi, barátnő akkor már el kéne gondolkodni.. Számomra ez már túl intim, hogy egy ágyikóba alszom a fiúbarátommal vagy a havercsajjal ..
21. vivo44 (válaszként erre: 19. - Elbb)
2019. júl. 16. 14:18
10/10!
20. vivo44 (válaszként erre: 18. - Neferin)
2019. júl. 16. 14:18

Amit leírtál, működhetne is.

S semmiképpen sem a kívülállókra tartozik a ti ilyenfajta életetek.

Itt inkább arról van szó, hogy megpróbáltátok kissé nyíltabban kezelni a kapcsolatotokat, amiben az egyik fél jól érzi magát, a másiknak pedig elege lett belőle.

Nagyjából kezd világossá válni, miről is beszélsz.

19. elbb (válaszként erre: 18. - Neferin)
2019. júl. 16. 14:18
Tudod mi a legfőbb baj? Hogy valójában a környezeted szava többet ér, mint a párodé.
18. Neferin (válaszként erre: 15. - Vivo44)
2019. júl. 16. 14:14
Pontosan így van, ahogy írod. Én a "már csak azért is" alapon tettem.. de kb. "persze, érezd jól magad drágám"-at kaptam rá. Éreztem, hogy ez tuti nem normális, pláne, hogy ezt kapom a környezetemből is, ha valahányszor szóba jön.., hogy: "hülye vagy, miért hagyod?" Igazuk lehet.
17. elbb (válaszként erre: 1. - Neferin)
2019. júl. 16. 14:13
Nekem van fiúbarátom, akivel aludtam már többször egy ágyban. De pont azért,, hogy a félreértések miatt sehol ne legyen feszkó, mi letusztéztuk, ha bármelyikünknek lesz kapcsolata, akkor ez megszünik. És nem azért, mert már nem lennénk barátok, hanem mert nem akarjuk a másikat ezzel bántani, és mert tudjuk, hogy ezt nem mindenki érti meg.
16. globus (válaszként erre: 1. - Neferin)
2019. júl. 16. 14:09
Kizárt dolog.
15. vivo44 (válaszként erre: 14. - Neferin)
2019. júl. 16. 14:07

Én nem okoltalak, nem hibást kell keresni, hanem sürgősen meg kell oldani a helyzetet, amit ha már kényelmetlen számodra, akkor azt csak te magad elhatározottságával tudod megtenni.

Az írásodból, lássuk be neked is tetszett a helyzet a valami újdonsága mellett. Persze, igen kiderült, hogy számodra nem kényelmes a helyzet, de nem is lehet ha csak azért teszed, mert ő is megteszi.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook