Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Férfi diéta? fórum

Férfi diéta? (beszélgetős fórum)


24. Bichi (válaszként erre: 21. - Nekemmindegy)
2020. okt. 11. 22:54
Nem veszi észre, hogy durumtészta, a felszívódása valóban más, de a kalóriatartalma nem, tehát ha ugyanannyit eszik belőle, attól aztán nem vagy beljebb....
2020. okt. 11. 18:03
Sziasztok! Van itt olyan aki a lifetilt, férfi Kf-t csinálta? Köszönöm!
22. d41005143d (válaszként erre: 21. - Nekemmindegy)
2015. febr. 20. 02:33
nem hiszem,en sokat fozok tesztat es izlik,de persze a pasik........remeljuk izleni fog neki.
2014. szept. 7. 14:00
a tésztát tuti szereti, meg a sütiket is... szerintetek ha vennék ilyen durumtésztát vagy durumlisztet használnék, az nagyon feltűnő, ízre?
20. zebracsikó (válaszként erre: 19. - Nekemmindegy)
2014. szept. 7. 13:52
nos, ha eljut arra a pontra, hogy hajlandó megismerni új dolgokat, akkor próbálkozz bátran.
19. nekemmindegy (válaszként erre: 18. - Zebracsikó)
2014. szept. 7. 13:49

onnan jött az ötlet, hogy ő maga mondta, hogy fogyni kéne...

ezért gondoltam, most hátha...

18. zebracsikó (válaszként erre: 16. - Nekemmindegy)
2014. szept. 7. 13:30

a férfiak szokását nem lehet megváltoztatni kívülről


ha ő maga rájön, hogy az egészsége érdekében bizonyos szabályokat betart és bizonyos ételeket elfogad, még ha mást jobban is szeretne a tányérján látni, akkor sikerülni fog


ha ennyire édessszájú, akkor jobb, ha tényleg beszerzel eritritet, legalább a cukor ne hízlalja tovább

17. anya4005 (válaszként erre: 5. - Nekemmindegy)
2014. szept. 7. 13:26

Kölest,zabot,barnarízst próbáltam. A barnarízsen kívül nem ették a fiúk! Oké,én nem diéta,csak a változatosság kedvéért próbáltam,de borzalom...

Nekünk,merthogy szokás kérdése,szerintem. Van,aki a cukormentes üdítőt szereti,én arra sem bírok ránézni se!

Amúgy te.coban is kaphatók,nem vészes az áruk!

Étkezés szempontjából arra figyelnék,hogy krumplit hússal ne,viszont fokozatosan egyre több zöldség,saláta...

És azért próbáld rávenni,hogy csináljon néhány felülést,azt is fokozatosan növelve,különben koplalhat,akkor is fura "formája" lesz! :-(

2014. szept. 7. 13:24

basszus még a főzelékeket is édesen hajlanó csak megenni

a tököt!!! is

???

15. nekemmindegy (válaszként erre: 13. - Fehérke111)
2014. szept. 7. 13:24
a húst azért nem szívesen vonnám meg tőle, meg hát... magamtól sem :)
14. nekemmindegy (válaszként erre: 9. - Zebracsikó)
2014. szept. 7. 13:23

a kávét cukor nélkül issza, de minden mást édesen...

akkor lehet nem ideális ez az édesítő :(

13. fehérke111 (válaszként erre: 10. - Katinkaboszi)
2014. szept. 7. 13:23

Így van, előre ne szólj!!! :-)


Bár, anno a szójafasirtról én sem szóltam, de szegénykém nagyon forgatta a szájában, mire lenyelte! (A második adag már hagyományos volt, akkor felvidult :-)))

2014. szept. 7. 13:22
és a durumtészta?
11. nekemmindegy (válaszként erre: 10. - Katinkaboszi)
2014. szept. 7. 13:22

ne is mondd, pont ez a gondom...

ráadásul ha apám is enne belőle, akkor kész kabaré az egész, az egyik azért nem eszi meg, mert túl fűszeres, a másiknak meg ízetlen UGYANAZ a kaja...

pont nézegettem árakat neten, majdhogynem olyan árban vannak, mint a rizs

2014. szept. 7. 13:13

a felsoroltakat mindet lehet kapni nagyobb bevásárló központokban, nem kell félni tőlük, kellően elkészítve, ízesítve, finomak.


Mivel a férjed is férfiből van :D ne szólj előre, mert akkor biztos ellenkezni fog, de ha készen odarakod és csak akkor mondod, ha kérdezi, biztosan megeszi :D

2014. szept. 7. 13:11

én nem tartom drágának ezeket.


hiszen nem valami mellett, hanem valamik helyett veszed meg ezeket!


az eritrit drága, 2700 körül van kilója, de ha csak kávéba kell, akkor elég sokáig elég

2014. szept. 7. 13:09

gondolom ezek leginkább bioboltokban szerezhetők be...

árakról tudtok valami biztatót?

nagyon drága, vagy elmegy kategória szokott lenni?

7. zebracsikó (válaszként erre: 4. - Nekemmindegy)
2014. szept. 7. 13:01

növényi eredetű édesítő


én az eritritet javaslom, az nem vált ki inzulinválaszt

6. zebracsikó (válaszként erre: 5. - Nekemmindegy)
2014. szept. 7. 13:00
nagyon finom köretek, és nagyon soáig szívódnak fel, tehát nem lesz tőlük egy óra múlva éhes az ember, mint pl. a tésztától
5. nekemmindegy (válaszként erre: 3. - Zebracsikó)
2014. szept. 7. 12:47

jaj-jaj én se ettem életemben ilyesmit...

de szétnézek :)

2014. szept. 7. 12:46

mézet szoktam használni, de ez a stevia micsoda?

tudtok róla valamit?

2014. szept. 7. 12:39
lassan felszívódó szénhidrátokat adj köretnek, kölest, barnarizst, hajdinát, zabot, bulgurt
2. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Nekemmindegy)
2014. szept. 7. 12:38
próbáld meg a szénhidrátot csökkenteni :) cukor helyett természetes édesítők, kenyérfélékből, tésztákból is lehet csökkentett szénhidráttartalmút venni, a köreteket dúsítsd fel zöldséggel, grillezzél, ne olajban, zsírban süss, ilyesmik :)
2014. szept. 7. 12:34

sziasztok,

a párom érdekesen van "elhízva".

Gyakorlatilag az összes súlyfeleslege a hasán van, máshol vékonynak, vagy inkább izmosnak mondanám.

Mostanában nem is eszik annyit, mint régen, és fizikai munkát végez, azaz "sportol" is.

Tudtok valami jó diétát, amit nem vesz észre, hogy diéta, de esetleg használna neki?

Salátákat tuti nem tudok napokon keresztül lenyomni a torkán, meg azért a munkához kell neki a kalória :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook