Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik magas faktorszámú fényvédő arckrém nem okoz pattanásokat? fórum

Melyik magas faktorszámú fényvédő arckrém nem okoz pattanásokat? (tudásbázis kérdés)


7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Alnisa)
2023. júl. 18. 08:22
Hol olvasál ilyet, hogy bárki is ezt mondta volna?🤔
2023. jún. 5. 10:45
A faktorszámnak semmi köze a pattanások kialakulásához. Egy 4 faktoros naptej is lehet olyan zsíros, mint egy 50 faktoros.
2023. jún. 4. 18:22

Én Eucerint használok, ilyet: [link]


Néhány éve vettem először ilyet, amikor foltos lett a bőröm. Elmúltak a foltjaim és azóta is használom, mert fényvédő is.


Nagyon sokat kipróbáltam, mert én sok mindenre allergiás vagyok. Ez vált be.


Szerintem neked is próbálgatni kell, hogy melyiket bírod, mert lehet, hogy nekem ez jó, de simán lehet, hogy neked jobb lenne egy nívea, egyébként az is szoktam néha használni, ilyet: [link]


És még ezt is bírom: [link]

2023. jún. 4. 18:06

[link]


Ez is bevált (müllerben kapható, legalább is én ott vettem)

Pár éve találtam a dm-ben is saját márkásat és az is jó volt.

2023. jún. 4. 18:03

[link]


Nekem ez nagyon jó, könnyed, nem jönnek elő a patik és nem is fénylik át.

2023. jún. 4. 14:29
Ha megfelelően megtisztítod utána a bőrödet, akkor egyik direkt arcra valónak sem kellene pattanásokat okoznia. Mindenesetre konkrét terméket nem tudok ajánlani, mert az enyém úgy fénylik mint állat (egy kis primert + púdert teszek rá, attól elmúlik) de van egy ilyen oldal hogy krémmánia, ott megnézném a helyedben a legnépszerűbb fényvédőket, egy halom vélemény lesz róluk, hátha látsz valami hasznosat :-)
2023. jún. 4. 13:45

Sziasztok!

Tudnátok olyan magas faktorszámú fényvédelemmel ellátott arckrémet ajánlani, ami nem okoz pattanásokat? Ugyanakkor nem lenne hátrány, ha nem is szárítana, és nem is fénylene a bőrömön. Az ára másodlagos, igaz, nem lenne baj, ha nem kerülne egy vagyonba, de gondolom az olcsó termékek között úgysem találnék megfelelőt. Köszönöm a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook