Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fényképes motiváló módszer fórum

Fényképes motiváló módszer (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fényképes motiváló módszer

2011. nov. 16. 08:37

Szerintem az is jó, ha a hűtőre a régi csinos képét teszi ki az ember, és valahova, ahol csak ő látja, a jelenlegit. Akkor még talán a család is motivál, hogy hű, legyél újra ilyen!


Egyébként a fénykép tényleg sokkal jobban megmutatja a valóságot, mint a tükör. A tükörben az ember azt se látja pontosan, hogy néz ki pl. hátulról...

2010. aug. 20. 00:43
Gratulálok! Teljesen igazad van minden az agyban dől el.Én is igy tudtam 10jkg 3 hónap alatt leadni,igaz volt hozzá orvosi segitség,ami motivált,hogy 2 hetente mikor mérésre mentem sem magam sem az orvosom előtt nem akartam lebőgni,de főleg önmagam előtt nem,hiszen Én kezdtem el.Én tornázni nem nagyon tudok az fárasztó egy idő után ,és azzal nem voltam kitartó,de én is rátaláltam a Zumba örületre és mondhatom alig vártam az estéket,hogy helyet csináltam a kis szobába be a zene és tánc ami belefért a szuflámba.Igaz a fiam /28 éves/ a férjem mikor benyitottak és megláttak a 40fokban melegitőben sapkával a fejemen,ahogy ropom a táncot,hát azt le kellett volna fényképezni.Én meg mondtam,-na mi van nem láttatok még medvét táncolni?Aztán jót nevettünk.És ez igy ment estéről estére,jól éreztem magam a bőrömben és az idén nyaraláskor a strandon.Igazad van 3xori étkezés ,mozgás és ennyi,ja és akarat erő.A 8 nap nyaralás alatt is ezt tartottam szemelőtt,gyenge reggeli,úszás ebédig,ott menüztem,massziroztak,úszás egész délután utánna nagy séta,gyenge vacsora és séta,ja és ott is elmentünk táncolni.Hidd el nem hiányzott semmi ezeken kivül,2 kg minusszal jöttem haza.
2009. dec. 28. 16:06
Jónak tűnik a módszer, de ki kell rakni azt a képet, mert hiába szörnyedek el mikor meglátom, ha utánna el teszem a képet nem jut eszembe hűtőnyitogatáskor. Így vagyok a próbafülkékkel is, amikor felpróbálok egy nagy rucit és még az is kicsi azt mondom itt a vége a zabálásnak. Haza megyek és már eszek is. Úgyhogy igen is látni kell nap mint nap azt a képet!
2009. okt. 15. 18:50
Jó ez a módszer :) Bár utálom ha fényképeznek, utálom, ha látom magam képeken, de most csakazértis előszedtem egy tokakirálynős képem, és kiraktam a hűtőre, hadd ijedjek meg és gondoljam meg magam inkább... :)
15. cac0ed08bc (válaszként erre: 14. - Bunnydrop)
2008. jan. 19. 14:21
Hát az én testem különböző pontjai kezdenek külön életet folytatni, mikor megmozdulok!!!:)
2008. jan. 16. 17:26
nekem az is elég ha lejtek meztelenül egy táncot a tükör előtt és látom ahogy libbenek külön külön a hurkáim XD
13. cac0ed08bc (válaszként erre: 12. - Ducitüci)
2008. jan. 7. 12:13

szia én is ezt alkalmazom multhét szerda óta!!

és hatásos.már nem is kell mindennap megnéznem mert bevésödött a látvány.

12. ducitüci (válaszként erre: 11. - Cukilany)
2008. jan. 7. 12:12
Köszi!
11. cukilany (válaszként erre: 10. - Ducitüci)
2008. jan. 7. 10:48
Zöldséglé-böjt. Nem ettem két hétig, hanem csak zöldségleveket ittam, azokat nagyrészt boltban vettem, nem saját magam préseltem, plusz sok vitamint szedtem. Nem túl bonyolult, de hatásos, és nagy akaraterő kell hozzá!
10. ducitüci (válaszként erre: 3. - Cukilany)
2008. jan. 6. 23:02
Cukilány, milyen módszerrel érted ezt el?
2007. szept. 9. 17:52
Én ugy fogyizok hogy kivágtam egy olyan képet az ujságból amilyen lenni szeretnék, a feje helyére a saját képem ragasztottam, s minden nap többször előveszem, ez nagyon sokat segit. Már nem sok van a célomig.
8. nell
2007. júl. 28. 14:32
Az alapötletet nagyon jónak találom, hiszen bennem is mindig akkor érik meg az elhatározás (és az undor magamtól), mikor meglátok egy "olyan" képet magamról. Viszont emagdi-val is egyetértek. Ha kiraknám magamról a legocsmányabb fotót pl. a hűtőre, hogy visszatartson az evéstől, akkor azt mindenki látná. Sőt a férjem is ezzel szembesülne minden nap, és talán nem a kajától, hanem tőlem menne el az étvágya és a gusztusa. : (((
2007. júl. 11. 07:34

Érdekes, ha szoktál az ellenkezőt is csinálni. Kiteszik mindenhová azt a képet amilyenek lenni szeretnének.


Én valahogy nem érzékelem a tükörben, hogy milyen kövér is vagyok. oSokkal szebbnek látom magam... Na ez néha nem is rossz, de ha....elhíztál???


Ezért levetkőztem pucérra és körbe lefotóztam magam, kinyomtattam és elájultam, hú de rusnya ez a nő...Letöröltem mindenhonnan a képen nehogy illetéktelen kezébe kerüljön. Eldugtam a szekrényembe ahol a méreteimet vezetem. HA feladni készülnék a diétát csak előveszem a képet. Nekem is a fénykép segített megmutatni a valóságot.

MInden 10 kg után fotót fogok készíteni. Lassan elérkezik (-2 kg) a fotózás ideje :)


Sok sikert mindenkinek.


Remélem nem tartottatok teljesen dilisnek :)))

2007. júl. 10. 16:54

szupi ötlet!

(csak az a baj, hogy én sosem voltam olyan sovány, amit kitehetnék mintának, hogy ilyennek kellene lennem)


(de olyan képem van, ami elrettentő jellegű. csak ha azt kirakom, akkor bárki aki jön vendégségbe azt fogja nézni, hogy nekem hogyan redőznek a hurkáim??)

2007. júl. 10. 16:23

Hogy fénykép nem is hagyom magam :-(((

De amin véletlenül feltűnök szívem szerint össze is tépném.Viszont nagyon tetszik az ötlet havonta egyszer egy fotó és nézni mi a válltozás.És utána csak még csinibbé akarunk vállni.

2007. júl. 10. 15:26

Én sem szívesen nézegetem a tavaji képeimet.

Szerintem is van valami a cikkben leírtakban.Nekem is vannak fotóim amiken olyan tokám van,hogy legszívesebben eldobtam volna azokat a képeimet.De amikor a barátaim azt mondták,hogy növesszek szakált,mert akkor nem fog látszani a tokám,végleg elszántam magam a fogyókúrára.Sikerült lefogynom.

3. cukilany (válaszként erre: 2. - 175c71a378)
2007. júl. 10. 15:10
Én is akkor fogytam, le amikor megláttam magamat fényképen (ami itt a hoxan is fent van), na az a kép volt az amikor azt mondtam, mostantól vége a hízásnak! 4 hét múlva 3 mérettel kisebb rucikat hordtam. Tényleg hatásos!!!
2007. júl. 10. 13:11

Szerintem nagyon jó ötlet a fénykép...

Nekem is van szétfolyós és azelőtti csinibabás... hát mindkettőt nézegetem, most úgy gondolom hogy 10 kg-ként csinálok fényképet magamról, hogy lássam a változást :)

2007. jún. 4. 14:55
Tartós fogyás?
Természetesen lehetséges, de nálam nem a tudományosan megalapozott sikerdiéták váltak be, hanem a makacsságom és az elégedetlenségem magammal szemben. Kitaláltam egy számomra kényelmes, kellemes és nem utolsó sorban olcsó és gyors diétát. Nekem bevált, csak javasolni tudom mindenkinek!

Ugrás a teljes írásra: Fényképes motiváló módszer

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook