Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fényes vagy matt csempe a fürdőszobában fórum

Fényes vagy matt csempe a fürdőszobában (beszélgetős fórum)

12. Apple pie (válaszként erre: 11. - Alinka01)
2018. jún. 9. 07:07
Már megvan, köszi azért!
11. alinka01 (válaszként erre: 10. - Apple pie)
2018. jún. 8. 15:29
Nyugodtan mond el egy profi csempekereskedésben, hogy milyet képzeltél el. Én is így tettem, és megszerezték! Ugyanis nemcsak abból választhatsz, ami ki van téve a bemutatótérben, vannak katalógusaik is azoktól a gyártóktól, amelyekkel ők vagy a nagykereskedőjük kapcsolatban van. Mi is így találtunk rá az igazira! Ebben az esetben viszont számíthatsz rá, hogy hosszabb idő lesz a beszerzés, mint ha a szokványos kínálatból választasz.
10. Apple pie (válaszként erre: 9. - Alinka01)
2018. jún. 6. 06:58
Köszönöm. Még nem vettem semmilyet. Keresem a fejembe kialakult csempét.
2018. jún. 5. 17:32
Nekünk nagyon elegáns világos bézs színű olasz csempénk van a fürdőszobában a padlón is, a falon is a plafonig, MATT. Mert már nem vagyok olyan fiatal, és a takarítónő sem ér rá mindig, hogy a fényes csempén - legyen bármilyen színű is - óhatatlanul meglátszó vízcsöppeket folyvást takarítsam!! És mivel világos, és nem strapáljuk agyon, egyáltalán nem tűnik használtnak! A jó minőség a lényeg!
8. Excaliburné (válaszként erre: 7. - Apple pie)
2018. jún. 3. 09:46

Jó döntés!!😊😊

Nem fogod megbánni!!

2018. jún. 3. 07:10
Köszi mindenkinek! Akkor fényes! :-)
6. Channa* (válaszként erre: 5. - Globus)
2018. jún. 1. 20:40

Nem kell egy idő....

Nekünk sötét szürke greslapok vannak a padlón és az első perctől koszosnak/kopottnak látom....

2018. jún. 1. 20:12

Fényes.

Nem mintha mattból nem lennének szép minták, színek, de egy idő után olyan érzésed lesz, mintha kopott lenne.

2018. jún. 1. 20:06

Fényes!

Nálunk matt a padló és borzasztóan megbántam, hogy ilyet vettünk.

3. Apple pie (válaszként erre: 2. - Excaliburné)
2018. jún. 1. 12:54
Nagyon köszi.
2. Excaliburné (válaszként erre: 1. - Apple pie)
2018. jún. 1. 11:24

Szia,

Fényes.

Nekünk a padló is fényes és a csempe egy része is.Imádom.

Azonkívül,hogy gyönyörű könnyű tisztán tartani.

A tesóméknak van matt és fényes is.

Azt mondta soha többé matt.

Most csinálják a fürdőszobát szintén fényessel.:-))

Linda

2018. jún. 1. 11:18

Sziasztok!

Csempeválasztás előtt állok. Kinéztem párat, van közte fényes és matt is. Érdekelne, hogy a gyakorlatban kinek mi a tapasztalata a takarításukkal. Kinek melyik jött be, megbánta-e.

Előre is köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook