Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fennállhat-e a vetélés veszélye, ha "fiatal terhesen" nagyon hosszú utat teszünk meg busszal? fórum

Fennállhat-e a vetélés veszélye, ha "fiatal terhesen" nagyon hosszú utat teszünk meg busszal? (tudásbázis kérdés)


2011. márc. 22. 09:24
Elég régen írtatok erre a kérdésre,de nem bírom ki hogy ne írjam le a véleményem.Nem tudom,hogy mi baja lehet egy fiatal terhes nőnek attól,hogy sokat buszozik?Szerintem ez hülye kérdés volt.Persze olvastam a válaszokat,tanácsokat,azokkal nincs is baj.Csak akkor vetél el egy kismama a buszozástól,ha mellé lép a lépcsőn pl. és leesik róla(persze rosszul).Semmi mástól nem megy el a baba szerintem.
2009. jún. 9. 12:19

Én 4 hetes terhesen voltam egy szlovákiai utazáson (hegymászás, túra és minden más finomság), sokórás kocsiúttal, és semmi, de semmi bajom nem volt, és a kicsi is szépen fejlődött. Neki se lett semmi baja.

Szerintem sem valószínű, hogy bármi gond adódna. Persze azért készüljél fel minden rosszra, de nem hinném, hogy emiatt le kéne mondani a nyaralást. Amúgy is, használjátok ki a lehetőséget, mert jó darabig nem lesz rá mód, hogy ilyen útra elmehessetek.

2009. jún. 4. 21:29
Én 8 hetesen heti 2-szer 16 órát buszoztam, az ország túlsó felén volt a sulim, és vizsgaidőszak volt. Nem volt szerencsére semmi baj. Szerintem nem.
2009. jún. 3. 19:46
nagyon szépen köszönöm :) aranyos vagy:)
8. bared (válaszként erre: 7. - Izmike)
2009. jún. 3. 19:43
drukkolok a babának, és annak is, hogy minden simán menjen az utazás alatt))
2009. jún. 3. 19:37
hááát remélem nem...
6. bared (válaszként erre: 5. - Izmike)
2009. jún. 3. 19:36
ha nem vagy nagyon hányós, szerintem semmi akadálya...
2009. jún. 3. 19:35
még nem várok babát :) augusztus végén mennénk Toloba, de addig ti tudja :D én olyan 7-8 hetesre gondoltam
4. bared (válaszként erre: 3. - Izmike)
2009. jún. 3. 19:31
attól függ mennyi idős terhes vagy, de egyébként ha egészséges vagy akkor nem...nyilván görögbe vagy bulgáriába mentek...mindenképpen kell valami, amire fel tudod tenni a lábad, mert alaphelyzetben is nagyon dagad, nemhogy terhesen...lehetőleg az útra fáslizd is be, egy lenge nadrág alatt...mindenképpen papucsban utazz, legyen zacsid, ha hányingered lenne, és kekszed, vized))
2009. jún. 3. 19:26
A párom s én babát szeretnénk a közel jövőben csak azt szeretném kérdezni, hogy fenn állhat-e a vetélés veszélye? ha "fiatal terhesen" hosszú utat teszünk meg busszal kb: 28 óra, 3 óránkénti megállással
2009. jún. 3. 19:25
?
2009. jún. 3. 19:24
Hosszú utazás

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook