Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Feng shui tájolás? fórum

Feng shui tájolás? (tudásbázis kérdés)


8. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Qwert1234)
2021. márc. 16. 07:44

A feng shui szerint minden lakás, épület akkor jó tájolású, ha a bejárat délre néz.

Viszont az egész akkor ér valamit, ha az a lakótér négyzet, vagy közel négyzet alakú, mert ami a bágua szerinti négyzetből (a bejárattól számítva) a lakás területéből kiesik, az kiesik az életedből is, tehát egy L alakú lakás, igen csak hiányos.

Ha már a feng shui szerint akarsz vásárolni, az L-alakút biztosan nem venném meg.


Másrészt elég merész dolog kizárólag erre alapozva kiadni több milliót. Válassz a lakás műszaki állapota, ára, nyílás zárók állapota, fűtés, közlekedés, munkahely, és egyéb hétköznapi, de egyáltalán nem elhanyagolható szempontjai szerint.


Majd a berendezésnél, a színeknél, stb. vedd elő a feng shuit ismét ott, abban a lakásban, amit a végén megveszel, és jól fogod magad érezni benne.

7. katt2 (válaszként erre: 1. - Qwert1234)
2021. márc. 15. 21:15
Azt vedd, amibe többet süt a nap. Ablakok mérete, fekvés.Ezzel nagyon sokat tudnál spórolni a fűtésen.
6. E'lodie (válaszként erre: 1. - Qwert1234)
2021. márc. 15. 20:25
Talán a feng shui szakértők tudják a választ.
5. NomNom (válaszként erre: 1. - Qwert1234)
2021. márc. 15. 20:12
Amelyik jobban tetszik.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Qwert1234)
2021. márc. 15. 19:53

B. Ica a feng shui alapján vette, rendezte be a lakásait, lásd a példáját. Semmit nem ért, vitte a bank neki.

Számomra olyen ez, mintha tetszene egy pasi kivül-belül, de kiderülne róla, a horoszkóp azt írta reggel hozzám nem való skorpió, csak halak, ezért dobnám az ideális pasit.

3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Qwert1234)
2021. márc. 15. 19:47

Már önmagában szerencse, hogy lakást vehetsz.

Azt vedd, ami több szempontból megfelelő.

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Qwert1234)
2021. márc. 15. 19:38
Nekem mindegy. Azt ami a lelkednek megfelelő. Egy lakás nem 2 filléres, hogy bárki véleményt mondjon róla.
2021. márc. 15. 19:35
Feng shuiba az É-Ny tájolás balszerencsés? Csak ilyen lakást találtam amit szívesen megvennék. A másik lakás amit néztem az DK tájolású, de az L alakú. Elvileg nekem a DK tájolású lakás hozna szerencsét a feng shui szerint. Szerintetek melyiket vegyem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook