Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Feng shui! Iránytű szerinti tájolás! fórum

Feng shui! Iránytű szerinti tájolás! (beszélgetős fórum)


16. Napsugár8 (válaszként erre: 15. - Irénke2)
2023. márc. 30. 13:25
Vagy a feng shui vagy a véletlen. Akármelyik is, gondolom, jól jött most mindkettő. Talált pénz! Költsd el kedvedre. :))
15. Irénke2 (válaszként erre: 10. - Napsugár8)
2023. márc. 30. 13:10

Máris történt pozitív változás.

Képzeld el működik a feng shui és csak véletlenül jöttem rá,hogy mi is kell a + területre.( vagyis erősitnem kell)

Elkezdtem festeni a konyhát tegnapelőtt.

Az összes üvegpoharat ,üvegtálat kitettem abba a kis helyiségbe amiről írtam,hogy + terület ( DK/D).

Akkor még nem gondoltam,hogy ez pénzt hoz a házhoz.

Tegnap lementem bevásárolni,és vettem egy sorsjegyet ( nagyon ritkán veszek,ugyanis nem hiszek benne).

Azonnal nyertem 20 000 ft-ot.( alig hittem a szememnek)

Alig hogy feleszméltem,a nyeremény után,hazafelé menet összetalálkoztam egy régi ismerőssel,aki már több éve tartozott( nem is nagyon akartam vele foglalkozni, hiszen ha eddig nem adta meg ,gondoltam ezután is majd kifogásokat mond).

És láss csodát elkérte a bankszámlaszámomat és megígérte,hogy ma utal.

Képzeld el,most egy órája megérkezett a pénz a számlámra.

Mi ez ha nem a feng shui,ennyi véletlen nem lehet.

Neked mi a meglátásod??

14. Napsugár8 (válaszként erre: 13. - Irénke2)
2023. márc. 28. 11:27

Én ahogy írtam is, az iránytűs módszert nem ismerem.

A báguánál nincs olyan higy + terület, és erősíteni, gyengíteni. Sajnálom, ebben segíteni nem tudok.

13. Irénke2 (válaszként erre: 10. - Napsugár8)
2023. márc. 28. 09:33

És ha van + terület azt valahogy kompenzálni kell??

Erősiteni gondolom nem szabad,mivel + terület,gyengíteni kell ugye?

Nekem Dk és D terület + ( ami azt jelenti hogy fele a helyiségnek dk részre esik a másik fele D területre esik.

Nem nagy helyiség(230 cm x 310 cm )

Szerinted ezzel érdemes foglakozni,vagy jelentéktelen + terület?

12. Irénke2 (válaszként erre: 10. - Napsugár8)
2023. márc. 28. 09:26
A lépcsőt is bele kell veni az alaprajzba??Mert nekünk a lépcső ugyan egy kis előtetővel fedett, aztán van egy fedett folyosó (ez a ház tetőszerkezetévelegyütt van , vagyis addig nyúlik ki a tető,hogy fedje ezt a folyosót,és a főfalhoz van hozzáépítve ez a folyosó vagy kis terasznak is nevezhessük ,de nyitott az udvar felől.)
11. Irénke2 (válaszként erre: 10. - Napsugár8)
2023. márc. 28. 09:21

Szeretnék még kérdezni tőled,talán tudsz segíteni.

Mint írtam elvégeztem a mérést íránytűvel .

Most azt nem tudom jó e vagy sem.

Ugyanis nem egyértelmű,hogy meddig tart a lakás??az egyik helyen azt olvasom, csak a főfalakat kell belevenni,a többi már + terület.

Néztem egy videót ,ott azt mondja,hogy ha van egy fedett terasz,azt is bele kell venni a területbe és úgy állapítod meg aház középpontját.Te hogyan tudod ezt???

10. Napsugár8 (válaszként erre: 9. - Irénke2)
2023. márc. 27. 08:26
Köszönöm válaszodat. Kíváncsian várom az eredményeket. Ha még esetleg valamiben tudunk segíteni, írj, nem kell azt a hónapot kivárni. :))
9. Irénke2 (válaszként erre: 6. - Napsugár8)
2023. márc. 27. 08:23

Köszönöm válaszodat, már találtam a neten ,ami alapján már ki is mértem a lakást!

Majd egy hónap múlva beszámolok a tapasztalataimról ezzel kapcsolatban.

8. Irénke2 (válaszként erre: 7. - 830ae31108)
2023. márc. 27. 08:22

Köszönöm már találtam a neten és ki is mértem a lakást,beszámolok majd a fejleményekről, hogy működött!


Térbenézés – feng shui önvizsgálat (3) – Feng Shui Térstratégiák (ezen azoldalon nagyon jól le van írva)

7. 830ae31108 (válaszként erre: 1. - Irénke2)
2023. márc. 26. 15:27

[link]

Van a módszerről pár infó, a neten találsz még párat.

Ezek alapján is el tudsz indulni, ha a tanfolyam nem megoldható.

6. Napsugár8 (válaszként erre: 4. - Irénke2)
2023. márc. 26. 14:08

Amit tudok, és amit szívesen megosztottam veled, azt a tudást én sem tanfolyamon szereztem, hanem kismilló könyvből! Időt, energiát fektettem bele. Könyvet viszont könyvtárból kölcsönözni is lehet, nem feltétlenül kell megvenni!


Egyetlen könyvben sem olvastam iránytűs módszerről. És szerintem nem az irígység miatt nem jelentkezett senki, hanem mert ez valami félre-értelmezett infó lehet. Talán annál a személynél kellene érdeklődnöd, aki ilyesmit mondott neked.

Valami nagyon szélsőséges ága lehet a feng shuinak, azért nem szólt senki és nem az irígység miatt.

5. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 4. - Irénke2)
2023. márc. 26. 13:43

Ha Neked az segítség, akkor egyszer szívesen elviszlek hajókázni + kapsz tőlem egy iránytűt is..-)


mert segítőkész vagyok..-)

4. Irénke2 (válaszként erre: 3. - Napsugár8)
2023. márc. 26. 13:20

sajnos a tanfolyam most nem fér bele, mivel anyagilag nem állok túl jól.

Ezért kérdeztem itt az inygenes oldalon.

Semmi gond,ha nem akarják elárulni az írányűs módszer alapjait,nem az életem függ tőle.

Sajnos a mai világban az emberek nem szeretnekönzetlenül segíteni a másiknak( tisztelet a kivételnek)

Én ha meg tudnám szerezni a tudást ezzel kapcsolatban, természetesen szívesen segítenék bárkinek,aki kéri.

2023. márc. 25. 14:20

Be kell íratkozni egy tanfolyamra, és akkor ott még rá lehet kérdezni ilyen-olyan részletre.

Úgy látszik, ez az iránytűs módszer alapjaiban nem ismert. Vagy aki ismeri, inkább megtartja a tudását magának. Sajnálom. Amiben tudtam, segítettem.

Keress rá, tanfolyamot sok helyen hirdetnek.

2023. márc. 23. 16:09
Sajnálom, hogy nem tudok segíteni, iránytű utoljára csak a tengeren volt a kezemben..-))
2023. márc. 23. 11:17

Sziasztok íránytű szerint szeretnék tájolni ,feng shui szerint.

Nem találok ezen a fórumon ehhez a témához hozzászólást( vagyis az íránytű szerinti tájoláshoz)

Engem a bagua nem érdekel, csak az írjon aki íránytű szerint tájol.


Kérem aki tud segítsen( lehetőleg olyan aki elvégezte a feng shui tanfolyamot).

Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook