Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Feng Shui fórum

Feng Shui (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Feng Shui

1 2 3
2009. júl. 19. 18:18
Sziasztok!Tud valaki megoldást?A házunkban a család területe pont a wc re esik.Nagyon bosszantó.Van erre megoldás?
2009. máj. 25. 12:05
Köszi. Akkor egyet még mindenképpen beszerezek.
12. 1eded24452 (válaszként erre: 11. - Indián lány)
2009. máj. 25. 11:02

párban kell lennie mind1 mi az!

ablak felé nézzen a fara és ormánya vége

11. Indián lány (válaszként erre: 10. - 2bc7365ec9)
2009. máj. 25. 07:36

Szia erikasz!

Én úgy tudom,hogy hétnek kell lennie.Egyesek szerint,mind a hetet mástól kell kapnod.Az azonban biztos,hogy az ablak felé kell nézniük,hogy szerencsét hozzanak.

2009. febr. 22. 14:45
Tanácsra lenne szükségem. Egy feltartott ormányú elefántom van, de a barátnőm azt mondja, hogy több kell belőle, mint egy, hogy segítsen. Szerezzek be több elefántot, vagy egy is elég?
2008. okt. 4. 15:14
sziasztok, most olvastam bele a feng shuiba, és épp a térképnél tartok, hogy minek hol kell elhelyezkednie. és teljesen jó a szobámban a dolgok elhelyezése, persze lenen mit javítani az ágyhoz közel van az ajtó stb... de most csak a térképet néztem. pl bal alsó sarok, tudás önművelés. ott az ágyam, mindig azon tanulok. bal közép család, ott vannak a falon fotók család, nyaralás stb. bal felső sarok érték, ott van a tv. jobb oldalt is középen van az íróasztal (alkotókézség gyerek), szóval teljesen megfelel. ennek nagyon örülök!!!
2008. okt. 3. 22:40

van egy békánk pénzel a szájába, 3 teknős abból egy sárkány teknős hátán egy kicsivel és egy igazi teknős miután mindig párban kell lennie!

lógó bigyók is és 2 szerencse bambusz

7. sára86 (válaszként erre: 5. - 1841b3b309)
2008. júl. 24. 14:12
Köszönöm!
2008. júl. 23. 08:22
Én a kislányom szobájánál igyekeztem nagyon, hogy otthonos és bababarát legyen (ne mászhasson ki az ablakon, ne legyen huzatban az ágya, stb), és csak később bukkantam fengshui-s cikkekre. Örömmel könyveltem, hogy a szoba minden szempontnak megfelelt. Éljenek a megérzések!
2008. júl. 22. 16:46

[link]

Egyenlőre ezt találtam,de ha a googliba beütöd,hogy Feng Shui , akkor több oldal feljön.

Ha találok egy jó oldalt,akkor majd elküldöm!

Jó böngészést!

2008. júl. 18. 14:59

Tudna valaki segíteni abban,hogy hol találok az interneten részletesebb leírást róla?

előre is köszömöm!

2008. febr. 15. 09:35
Én is kipróbáltam,és nagyon tetszik az így berendezett ház,kert is.Bár az enyém még messze áll tőle,azért igyekszem jó helyre tenni a tárgyakat.Az a tapasztalatom,hogy ráérzésre is jó helyre kerülnek a formák,színek..
2008. febr. 15. 09:18

Szerintem müködik a Feng Shui,már sokmindent kipróbáltam.

Bizonyos dolgokat jó helyre kell tenni,és elöbb-utóbb beindul...

A szinekkel is lehet erősiteni.

Érdekes,érdemes kipróbálni...

2006. márc. 11. 16:22
A Feng Shui, mint fogalom szelet és vizet jelent. Értelmezése más szóval: környezet. Érezni a környezetet.

Ugrás a teljes írásra: Feng Shui
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook