Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fenék alatti részre mi a leghatásosabb gyakorlat? fórum

Fenék alatti részre mi a leghatásosabb gyakorlat? (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 17. 09:42

Ne haragudj, de ilyen fenekem lenne, imákat mormolnék :)

Hidd el, a pasik a fogható popsit szeretik, én tudom, évekig tök lapos voltam.Mára kikerekedett, többen utánam néznek, mint mikor 90-es cicim volt és lapos fenekem. (1 gyerek után cserélődnek a dolgok, cici le, fenék fel!:)

Egyébként én vettem most súlyzókat a D.c.tlonban és abban volt egy pár figura az egyik erről szólt.2 db-os súlyzó egyben.Ebben volt, remélem segítettem picit :)

2012. ápr. 17. 06:34

Szerintem ez genetika. Mi a bajod vele?

Az oldaladra fekszel a lábaidat felhúzod derékszögbe, majd a felül levő lábadat emelgeted különböző intenzitással. Nekem ott fáj ha ezt a gyakorlatot csinálom. A tornán próbálom nem túl jól csinálni ezt a gyakorlatot, mert nekem meg ott nincs semmi és szeretném, ha lenne egy kicsi:) Ez nőiesebb.

Egyébként még arra gondolok, hogy ezt a részt a megfelelő fenék izom visszahúzza, mint a külső combizom a térd feletti belső puklit.

2012. ápr. 16. 22:22
talán így: [link]
3. Ami.
2012. ápr. 16. 21:38
Én sajna a képet nem tudom megjeleníteni,de tudom mire gondolsz.Én is töprengtem már rajta,de nem találtam megoldást.Szólj,ha neked sikerül:)
2012. ápr. 16. 21:32

néz bele a naplómban van benne egy 20perces torna videó....

talán bejön....

2012. ápr. 16. 21:25

Csatolok egy képet, amin látni hogy mire gondolok.


[link]


Ennél a képnék vékonyabb vagyok, de a lényeg látszik. Szóval a fenék és a comb közötti részre gondolok, ami kimegy.

Már 1 éve futok kisebb-nagyon kihagyásokkal, és a fenekem észre vettem egy kis feszességet, de az a rész nem akar eltűnni. Fogynom kellene, hogy eltűnjön? (nem vagyok kövér) Vagy feszesíteni?


Mi a leghatékonyabb torna rá? Bármit csinálok, nem érzem, hogy oda dolgoznék. Nem érzem ott a feszülést.. már nagyon idegesít!!! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook