Femoden (beszélgetős fórum)


15. Elora (válaszként erre: 14. - Baba 40)
2009. nov. 21. 19:43
Nem jelentkezett eddig semmi extra, de sok helyen olvastam, hogy az első 3 havi adag során dől el igazán, hogy bevált e vagy sem...pár pattanás kijött a nyakamon, államon, de betudom a sok édességnek és a párom hiányának. :) Ettől a libidócsökkenéstől viszont rettegek... nekünk csak 2 vagy 3 hetünk jut egymásra 2 havonta, ami nem sok...nincs rá időm, hogy kitapasztaljam most történt e ilyen nemű mellékhatás vagy sem... Kínos lenne, ha az együtt töltött kevéske idő arra megy el, hogy rájöjjek...elhidegültem, vagy csak mellékhatás. :(
14. Baba 40 (válaszként erre: 13. - Elora)
2009. nov. 21. 14:22
Igen a második levélnél már teljes védettséget nyújt. Remélem nem jelentkezett semmilyen mellékhatásod eddig.
13. Elora
2009. nov. 21. 12:00
Sziasztok! Segítség?! Ha az első levélből 6 szem van vissza és most kezdtem el életemben először tablettát szedni, akkor a második levélnél már tuti hatni fog és véd? :( Az orvos nem mondott semmit ezzel kapcsolatban...A menzim 2. napján kezdtem el amúgy. Köszönöm szépen
12. Baba 40 (válaszként erre: 11. - Elora)
2009. nov. 13. 17:37
Bőrproblémám szerencsére nem volt tőle. Migrénes fejfájásom a 7 napos gyógyszerszünetben volt. De nekem egyébként is fáj a fejem mikor menstruálok. Tehát nem tudom, hogy ettől volt-e. A nőgyógyászom nagyon jó gyógyszernek tartja. Azt mondja nagyon ritka a mellékhatása. De a vérnyomásprobléma szerintem attól lehetett, amint látom másnak is volt ilyen problémája.
11. Elora (válaszként erre: 10. - Baba 40)
2009. nov. 13. 15:11
Nektek nem okozott bőrproblémát (Pattanások, zsírosodó bőr,...)? Libidócsökkenést vagy migrénes fejfájást? Tudom más és más mindenkinek, de várom a válaszokat. Vérnyomás panaszra Te (Baba40) vagy a második, aki említette...
2009. nov. 12. 18:19
Én is ezt szedtem kb. 2 évig, úgy vettem észre, hogy a vérnyomásom magas volt tőle. Előtte mindig normális volt. Abbahagytam a szedését. Visszamentem a nőgyógyászhoz és elmondtam neki milyen problémám van, azt mondta kizárt dolog, hogy a Femoden okozza. Hát nem tudom. Egyébként ezen kívül semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam. Most megint ugyanezt írta fel az orvos, hát nem tudom elkezdjem-e újra.
9. 431d09b5d5 (válaszként erre: 5. - Elora)
2009. nov. 8. 08:41
a menszim szerencsére utána azonnal visszaállt, nekem azzal soha nem volt bajom, mindig is rendszeres volt!
8. Elora (válaszként erre: 7. - Huszka)
2009. nov. 7. 22:59
Mivel eddig nem is érdekelt a téma, fogalmam sem volt róla milyen fogamzásgátlók vannak. Mint írtam a Femodenről szinte csak régebbi tapasztalatokat találtam neten...ezért gyanítottam, hogy manapság vannak ennél jobbak is talán. Bízom az orvosban, de ettől még szeretném látni másokon hogyan hatott. Neked bevált?
7. huszka (válaszként erre: 5. - Elora)
2009. nov. 7. 22:46
Én tavaly szedtem...mért lenne elavult???
6. cicmic87 (válaszként erre: 1. - Elora)
2009. nov. 7. 21:42

Szia!

Én ezt szedem már 3 éve de nincs semmi bajom,nem hiztam meg tőle...

Én meg vagyok vele elégedve!!!

5. Elora (válaszként erre: 3. - 431d09b5d5)
2009. nov. 7. 20:32
A teherbeesés nálam még nem áll fennt, mivel a párom külföldi és ritkán, 2 havonta 2 hétre tudunk találkozni...Nekem elsősorban egészségügyi okok miatt írta fel doki (rendszertelen menzesz, fájások), de csak 2005-2006 évi tapasztalatokat találtam neten...Nem elavult ez a gyógyszer kicsit? :( Mennyi idő után állt helyre a menzeszed, miután abbahagytad? Köszönöm a válaszod!
2009. nov. 7. 20:15
na igen, erre mondom hogy mindenki más és máshogy reagál a gyógyszerre :)
2009. nov. 7. 20:13

szia! én is ezt szedtem évekig!

magas volt tőle a vérnyomásom, emiatt hagytam abba, most pedig több mint egy éve nem sikerül teherbe esnem... nem állítom hogy emiatt, de azért megfordult a fejemben... gondold át mindenképp!

persze lehet neked semmi bajod nem lesz tőle, ezekre mindenki máshogy reagál!

2009. nov. 7. 20:13
Szia! Én azt szedtem pár hónapig és nekem tökéletesen megfelelt. Nem volt köztes vérzésem, amit a Yadinnal igen. Még mellékhatást sem fedeztem fel..nekem jó volt...
2009. nov. 7. 20:09

Sziasztok!

22 éves lány vagyok és Femodent írt fel a nőgyógyász első fogamzásgátlónak. (170/60kg, egészséges, családban is mindenki) Milyen tapasztalatok vannak ezzel a gyógyszerrel kapcsolatban? Mire számítsak? Nem sokat találtam erről a tablettáról, kérlek osszátok meg a tapasztalatokat, ha akad erről a témáról.


Köszi


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook