Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » FEM étrendkiegészítő! Használta már valaki? fórum

FEM étrendkiegészítő! Használta már valaki? (tudásbázis kérdés)


2010. febr. 23. 19:39
sziasztok! Mindenesetre, ha valakit érdekel hát én megírom róla azóta kelt tapasztalataimat. Most lesz a 3. ciklus, hogy szedem. Az előírt 3x2 kapszula helyett én 2x2 -vel indítottam és 1. ciklusban végig szedtem. Annyi mindenesetre biztos, hogy látványosabban több lett a termékenységre utaló nyáktermelés a tüszőrepedés előtt. Viszont már 25. napon elkezdtem pecsételni :-(, ilyen nekem nem szokott lenni. 2. ciklusban, mivel fogytán is volt napi 2 db-ot szedtem a 15. napig, mikoris doki megállapította, h. megvolt a tüszőrepedésem, utána palástfű tinktúrát szedtem, és ezt elhagytam a ciklus 2. felére. Így tankönyvbe illő ciklusom és hőgörbém lett 14. napi tüszőrepedés, 28 napos ciklus, utána rendben megjött. Baba sajnos nem lett most sem...Szóval ha valaki szedné, a ciklus első felére ajánlom! Hátha vknek jól jön az info!
2010. jan. 8. 09:39
Sziasztok! Én mastodynon cseppet szedtem oktoberben , és novemberben 15 honap után babás lettem. 6 honap closti , tüszörepesztés, e vitamin és hsg után. Szerintem nekem az is segitett nem csak a hsg.
2010. jan. 7. 20:24

Szia!

Nekem is ez lenne a kérdésem, de látom, Te már régebben tetted fel a kérdést, hátha azóta vannak tapasztalataid! Szedted végül? Ha igen, írnál róla,megköszönném, én most kezdtem és lenne pár kérdésem...

2009. aug. 25. 13:00

Sziasztok! most hallottam erről az étrendkiegészítőről, erősíti a méhnyálkahártyát és a méh szöveteit, teherbeesés előtt ajánlják!

Valaki használt már ilyet? Mik a tapasztalatok?

2009. aug. 25. 12:59
FEM étrendkiegészítő! Használta már valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook