Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Felvételre szeretnék jelentkezni. Pályázatot kell benyújtani. Mit kell írni? fórum

Felvételre szeretnék jelentkezni. Pályázatot kell benyújtani. Mit kell írni? (tudásbázis kérdés)


2008. ápr. 17. 12:45

Megvan az önéletrajz. (nem szeretem magamat fényezni de most muszály volt) Kell még valami egy pályázathoz vagy önéletrajz bizik és kész? Eddig mindig személyesen mentem munkát keresni de most írásban kell benyújtani. Segítsetek fontos.

Köszi előre is.

2008. ápr. 17. 11:58

Köszi a segítséget.

Még soha nem írtam állás kereséshez önéletrajzot. Suliba az volt már feladat úgyhogy az menni fog. A motivációs levélbe nem tudom mit kellene írni mert nem a szakmámba jeletkezek most. Ehez pedig nem kell végzettség. Nem egy álom munka de a közelbe lenne. Ti mit írnátok?

4. kismazsi (válaszként erre: 3. - Mh07)
2008. ápr. 17. 09:28

Javasolni tudom:

www.profession.hu/onelatrajz

Itt találsz kitöltött önéletrajzi nyomtatványokat különböző nyelven.

Egyébként ha a google-ba beütöd, hogy önéletrajzi minták, nagyon sok keresési javaslatot találsz! Sok szerencsét hozzá!

3. mh07
2008. ápr. 17. 09:15
A pályáztatott állásoknál ált. kérnek önéletrajzot és motivációs levelet. A pályázat ezek elegye. Meg kell írnod milyen nagyszerű iskolákban jártál, micsoda csodás eredményekkel végeztél. Ja és le kell írnod, hogy miért is akarod Te ezt a munkát, amire természetesen Te vagy a leg megfelelőbb!
2008. ápr. 17. 08:48
Most kezdtem el neten keresni minden féle munkát. Olyat amihez nem kell végzettség meg olyat is amihez kell. És van ahol pályázatot kell írni? Önéletrajz jelenti a pályázatot?
2008. ápr. 17. 08:48
Felvételre szeretnék jelentkezni. Pályázatot kell benyújtani. Mit kell írni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook