Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Felültöltős mosógépbe beleesett egy kis parfümmintás üvegcse. Ki fog jönni belőle? Vagy ne indítsam el, mert leégeti a szivattyút? fórum

Felültöltős mosógépbe beleesett egy kis parfümmintás üvegcse. Ki fog jönni belőle? Vagy ne indítsam el, mert leégeti a szivattyút? (tudásbázis kérdés)


13. emagdi
2011. márc. 11. 12:58

nem tudom milyen mosógépetek van, de a whirlpoolnak a dob alján van egy műanyag valami keresztben, ha azt elmozdítja az ember, akkor az kijön, tehát lesz egy nyílás a dobon, amin keresztül ki lehet szedni az ilyen dolgokat, meg pl lehet ellenőrizni azt is hogy a fűtőszálon van-e vízkő:) ez a műanyag izé (ami egyébként a dobon a súly is) aztán ugyanúgy visszacsúsztatható.

szerintem a legtöbb mosógépben biztos van ilyen.

2011. márc. 11. 12:35
legközelebb töltsd tele a dobot vízzel, és a cuccok feljönnek majd a tetejére.
2010. dec. 8. 20:07
mégis elindítottam, apukám "beleegyezett"... És mit találtam a szűrőben? Egy szemceruzát (persze a parfümminta mellett :)) :D az tuti véletlen volt :D
2010. dec. 8. 18:51
Értem, köszi szépen a tanácsokat, meggpróbálom fejreállítani, hátha kigurul belőle
2010. dec. 8. 18:49
Én nem indítanám el - ha összetörik a szilánkok belekerülhetnek a ruhákba.
2010. dec. 8. 18:49

én már szedtem ki a szűrőből cipzárt, kis-kesztyűt, kis-zoknit, fémpénzt.

És mind úgy került bele, hogy észre sem vettem.


Ezt csak azért mondom, mert ha tudtam volna a beleesett dolgokról, nem biztos, hogy elindítottam volna.

2010. dec. 8. 18:48
Kis pici mint amit az av.n-os parfümök szoktak lenni. Ebből a mosógépből kijött a szűrőn át pl melltartóból az a merevítő, vagy zokni nagyobb darabokban ...
6. 3265084553 (válaszként erre: 3. - L.agnes)
2010. dec. 8. 18:45

Ha elég kicsi, elvileg bekerülhet a szivattyú szűrőjébe. Onnan a szokásos módon kivehető.

De az is lehet hogy ott kering a dob körül az idők végezetéig.

2010. dec. 8. 18:45
Hú akkor tényleg ne indítsd el!
2010. dec. 8. 18:44
Ne indítsd el, azt ki kell szedni, mert bajt okozhat. Magától nem fog távozni, szét kell szedni a gépet.
2010. dec. 8. 18:43
a dob mellé :S a dobból ki tudnám szedni ... Szóval olyan helyen van, ahonnan csak szétszereléssel lehetne kiszedni...
2010. dec. 8. 18:42
a dobjába esett be?ha igen,akkor nem juthat el a szivattyúba!
2010. dec. 8. 18:41
Felültöltős mosógépbe beleesett egy kis parfümmintás üvegcse. Ki fog jönni belőle? Vagy ne indítsam el, mert leégeti a szivattyút?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook