Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Feltörhették a Gmail fiókomat? fórum

Feltörhették a Gmail fiókomat? (tudásbázis kérdés)


2015. okt. 18. 08:59
Köszönöm a véleményeteket. Esetleg valaki közületek, aki szintén kinnt van és magyar a mobilszolgáltatója van. Le tudná ellenőrizni nekem, hogy neki is utána Magyarországi helyet jelez a fióktevékenysége?
6. Klarisszima (válaszként erre: 2. - Sylpriami)
2015. okt. 17. 06:31
Mivel a szolgáltató magyar, ezért persze, hogy így van.
5. jstefan (válaszként erre: 1. - Sylpriami)
2015. okt. 16. 20:21
A gépedről halászták le a nevet,és a jelszót trójai adatletöltő programocskával,vagy valaki hozzáfért a gépedhez a lakókörnyezetedben, 99%-ban így tudnak "feltörni" fiókokat mert ez a legegyszerűbb megoldás!
2015. okt. 16. 20:10
Ez biztos? Annyira furcsa hogy az Ip hely Magyarország...mikor több ezer kilométerre vagyok!
2015. okt. 16. 09:21
simán
2015. okt. 16. 08:48
A Gmail-ben van a fióktevékenység ellenőrzése (belépsz a fiókodba, lemész teljesen az oldal aljára, jobbkéz felöl ott van "legutobbi fióktevékenység xperce és alatta a részletek) na ezt megnyitottam és észrevettem valami furát az IP címnél. Kérdés: Létezik, hogyha külföldön tartózkodom és magyar mobilnetet használok(azzal nyitom meg az email-fiókomat a telón), akkor az ott látható fiókaktivitásomban a hely rublikában Magyarország fog megjelenni?
2015. okt. 16. 08:39
Gmail fióktevékenység...feltörhették?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook