Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Féltem a boldog párkapcsolatunkat a hanyatló szexuális... fórum

Féltem a boldog párkapcsolatunkat a hanyatló szexuális... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

24. michelle.r (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 26. 11:30

Amíg megalkuszol, addig biztosan.


"Írt a doki neki bogyót, ami segít megtartani a merevedést, de nem szereti a gyógyszereket, így azt sem sűrűn szedi be."

2022. jún. 26. 10:57
Köszönöm a tippeket és hozzászólásokat! Bizakodok, h továbbra is jó marad a kapcsolat.
22. Főnix3 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 26. 10:51

Ohh!

Akkor ideje fiatalabbra váltani! 😜

Viccet félretéve! Gondold át! Fiatal vagy ahhoz, hogy elhanyagolt legyél!

21. Soufflet (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 26. 10:30

Akkor minek vagy vele?

Az en "ven kecskem", akin alig van ranc, barmikor kepes szexelni. Csak egy erzelmes, erzelgos pocs. Es bantja, hogy most mar nyiltam van masom.

52 volt, amikor megismertem. Napi 2-3-szor megizelt a kapcsolatunk elejen. Nem volt gond a szexszel, amig a kapcsolatunk nem omlott be.

20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Soufflet)
2022. jún. 26. 09:17
Jó a nyali-fali is, de mégiscsak az az igazi, ha aktus is van.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Főnix3)
2022. jún. 26. 09:16

Nálunk én vagyok 35, ő pedig 50.

Az enyém tuti nem egyezne bele, h beszálljon egy 3.

18. Főnix3 (válaszként erre: 16. - Soufflet)
2022. jún. 26. 07:52

A gond, hogy fiatal még a merevedési problémákhoz! Ez ha jól értem rohamosan romlik! Feldolgozáson ,elfogadason dolgozik, ahelyett, hogy tenne érte, hogy javuljon!

Ha esetleg benne van egy olyan felállásban, hogy beszálljon 3.-nak közéjük egy férfi! Még akár jó is lehet! Kompromisszum! 🤷🏻‍♀️

44 éves vagyok, heti min 4 nap szex néha több, nagyon ritkán kevesebb,(12 év után) én nem fogadnám el az állapotát! 🥺Nem lenne elég, kibukna köztünk!

17. Soufflet (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 26. 03:45

En nem is olyan ritkan egyutt alszok az exszemmel, es atoleljuk egymast annak ellenere, hogy mi mar befejeztuk a kapcsolatunkat. Es nagyon csunyan zartuk le.

Magunk mogott hagytuk a merget.


Neha reggel is megoleljuk egymast.


Szeretet meg intimitas igy is lehet. Nyilvan ezert sem fogsdja el, hogy mas ffi jojjon ide. (En meg tudom, hogy a masik meg par hetig lesz az eleteben,.)

16. Soufflet (válaszként erre: 10. - Főnix3)
2022. jún. 26. 03:34

En nem lennek boldog, ha a partnerem csak kezzel-nyelvvel tudna megoldani a boldogsagom.

Mondom ezt ugy, hogy mostanaban sokszor szexeltem egy lesotetitett uvegu autoban egy punci-nyalo-manias hujjjjjjevel :D

Nem is vagyok nagyon oda ezert, de ha igy el tud intezni, hogy a kepemrol le sem tudom torolni a vigyort, hat, elfogadom.

Az autoban aktus csak egy-ketszer ment. Az agyban mindig Jo.

Eleg vicces es ez a helyzet, hogyvsokszor az autojaban szexeltunk, mint a tinik, es 36-45 eves berlek muvelik. Kesz szerencse, hogy kis termetu.

15. Főnix3 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 26. 00:15

Minden esetre ne rúgj fel mindent, mert tényleg szép a kapcsolatotok, pont olyan, mint a miénk a férjemmel! Mikor olvastalak, totál magunkra ismertem! Távolság, fiatalabb, figyelmes..,stb!

Viszont a szex is tökéletes, és mindig készen áll, amikor csak akarom!

Nálatok ez hiányzik! A heti 2 is kevés, de a havi…., ezen megbukhat a kapcsolatotok! A szex az intimitás igen is fontos! Muszáj neki másik orvost találni, aki megtalálja az okát és a kezelést is a problémájára! Túl fiatal még ehhez!

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Főnix3)
2022. jún. 25. 22:59

Ez jó, Játék idő 😃

Remélem rendben leszünk és alaptalanok a félelmeim.

13. Főnix3 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 25. 17:26
Akkor neked kell felhívni a figyelmét! Játék idő!! 😜Biztos ő is élvezi, hogy játszhat veled!
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Főnix3)
2022. jún. 25. 16:04

Sajnos hiányzik az inger is. Azt mondja, ritkán érez csak vágyat, így eszébe sem jut a dolog...

Egyébként nagyon ügyes a kezével és a nyelvével is.

11. Érdekes73 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 25. 15:13
Eddig is ilyen önző volt vagy csak nem tűnt fel ? Ez így csak kifogás mert ezernyi más lehetőség is van . Persze kell hozzá az odafigyelés meg a szándék...
10. Főnix3 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 25. 15:06
Attól , hogy neki merevedési gondjai vannak, még lehet intimitás köztetek! Vannak fantasztikus játékszerek, amivel ő is eljátszhat rajtad ! És a nyelvével talán nincs gond, használhatja bátran!
2022. jún. 25. 13:51

Ha eddig dohányzott azt jó lenne elhagynia. Esetleg szóba jöhet urológiai és angiológiai vizsgálat is , vércukor, koleszterin, vérzsír szint ellenőrzés.

Másoktól hallottam, hogy segített az oxigénes ásványvíz és a ginseng kapszula. Ezeket pontosan nem tudom, boltban vették nem patikában.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Napsugár8)
2022. jún. 25. 13:29

Valószínűleg már nem lesz a régi. Írt a doki neki bogyót, ami segít megtartani a merevedést, de nem szereti a gyógyszereket, így azt sem sűrűn szedi be. Gondolom neki is fel kell ezt dolgozni (mégiscsak a férfiasság fontos része), így nem is piszkálom.

A heti 2-3 szex havi 2-3-ra csökkent. Ez lassan 1 éve kezdődött.

Néha rám jön, h hiányzik a szex, de aztán elmúlik és minden megy tovább. Attól félek, h eljön majd az az idő, mikor nem fog elmúlni és nyitottá válok más udvarlására... Nem szeretnék, ne értsd félre, csak tartok tőle.

Mindig arra koncentrálok, h ezen kívül minden téren tökéletesen passzolunk (ez is tökéletes volt!) imádjuk egymást. Mintha minket egymásnak szántak volna.

7. Napsugár8 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 25. 10:58
Ez az eü.-i gond orvosolható, vagy visszafordíthatatlan?
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Napsugár8)
2022. jún. 25. 08:54
Én is így gondolom és pont ezért tartok tőle, h egy idő után ez majd változtat a kapcsolaton.
2022. jún. 25. 08:53
Nincs ellentmondás. Szeretjük egymást, boldogok vagyunk, viszont a szex egészségügyi gondok miatt hanyatlik.
2022. jún. 25. 07:02
A boldog kapcsolat a hálószobában születik. Vagy hal meg.
2022. jún. 25. 06:28

A boldog párkapcsolatot naponta ápolni kell, akkor a szexuális élet is rendben lesz!


Teszel érte valamit hogy így legyen és ne hanyatló?

2022. jún. 25. 00:17

Boldog párkapcsolat hanyatló szexuális élettel?

Némi ellentmondást hordoz ez a kijelentés.

Vagy rosszul értelmezem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook