Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Féltékenység vol 2.0 fórum

Féltékenység vol 2.0 (beszélgetős fórum)


18. 8d00a82c06 (válaszként erre: 17. - Epresturmix)
2020. okt. 25. 13:52

Ismerős!

Erre szoktam mondani, hogy ezt neked kell megoldani, nem oldhatok meg helyetted mindent.

Ettől befogja.

17. Epresturmix (válaszként erre: 16. - 8d00a82c06)
2020. okt. 25. 13:50

Próbáltam. Néha olyanokra csodálkoztam rá, amire nem kellett volna. 🤣


Na de amiről írtam, az az érzelmi része. Mindent tudni akar, mindenről beszâmol amit éppen érez, bántja... Hát nem mindig tudok vele mit kezdeni.

16. 8d00a82c06 (válaszként erre: 15. - Epresturmix)
2020. okt. 25. 13:45

Megtanultam a legjobb pillanatokban : ühüm, aha, tényleg? nahát!

Totál bejön!

Mondjuk nem igen kérdez vissza.

Csak akkor ugrik ki hogy nem figyeltem mikor másnap lecseszem és közli, hogy tegnap mondtam.. 😂

15. Epresturmix (válaszként erre: 14. - 8d00a82c06)
2020. okt. 25. 13:42

🤣

Amikor hazajön és órákon át mesél, részletesen, esetleg még fészbukon meg is mutatja kiről és miről van szó... közben hulla vagyok, mást csinálnék, de kajtat utánam. Aztán csak félig figyelek, majd bekêrdez. Mimimi?

14. 8d00a82c06 (válaszként erre: 13. - Epresturmix)
2020. okt. 25. 13:40

A férjem ugyanez!

Ha nem veszi észre, hogy épp milyen pofát vágok akkor félbeszakítom A lényeget felkiáltással.

13. Epresturmix (válaszként erre: 10. - Amaunet)
2020. okt. 25. 13:36

Ha hiszed ha nem, én az emberre néha rászólok emiatt, hogy nem kell mindent elmondani. Nem kell mindent kimondani amit gondol. Nem akarok mindent kivesêzni. Olyan mélységekbe tud és akar belemenni, hogy zavar a sok felesleges infó.

Azt gondolja ez a normális. Számomra nem. De nem volt előttem nője (tartósan) úgyhogy szúszáàà! Nekem! :D

12. barátnő. (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 25. 13:32

Szia!

Én biztos elmondanám neki mi zavar, az pedig nem természetes hogy a nőket levetkőzteti a szemével. Ez mindenki zavarna,aki szeret az féltékeny valamilyen szinten, főleg az elején.

2020. okt. 24. 18:46

Sajnos nem tudok segíteni.



Sajnállak, mert borzalmasan tudtok viselkedni...

10. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 24. 03:02

",de én szeretek mindent elmondani és megbeszélni egy kapcsolatban"


Hajrá!

9. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 24. 00:06
Nem mindegy, hogy milyen méreteket ölt a féltékenységed. Ha bízol benne, akkor elméletileg a féltékenységed is csökkenni fog. Nyilván ehhez neki is viselkednie kell, de ha (elvileg) kölcsönös a viszonyotok, ott helye nincs a féltékenységnek. Ennek az az alapja, hogy érzed hogy szeret és hogy téged választ.
8. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 23. 20:44
Hát ha már fél év után nem téged vetköztet le a szemével, akkor mi lesz később... Én 27 év után nem tűrném, hogy a férjem ilyen szinten stírölje a csajokat...
2020. okt. 23. 20:13
Nem birtokolhatsz és nem sajátíthatsz ki senkit. Próbáld meg rendezni magadban. Te is írtad, hogy a sérelmek miatt lettél ilyen.
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 23. 19:44
A büdös életben soha nem voltam féltékeny. Nem is tudom mi az. Hálistennek.
2020. okt. 23. 19:42

Nem vagyok féltékeny.

De a te kezedet kérte meg, nem?

Tudod hányszor van, hogy megyünk valahová kocsival a férjem feje pedig fordul?

Nagy ügy!

Azért is megnézik , mert hülyén öltözik, valóban csúnya vagy mert nem tud járni a magassarkúban.

Te nem nézel meg egy pasit sem ilyen-olyan okból?

2020. okt. 23. 19:25

Nem vagyok féltékeny, én sem tudok tanácsot adni.

Ha megkérte a kezed, szeret, nem? Akkor?

3. jooeva (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 23. 19:19

Ahogy szoktál volt mondani: nem vakságot fogadott, hanem hűséget.

Pasik között dolgozom egyedüli nőként, egész nap ezt hallgatom, ha látnak az utcán valakit vagy beszélgetnek:

De jó segge van!

Én is jól megszorongatnám!

De leporolnám a nadrágját!

És ezek még a finomabbak.....a pasik ilyenek, nézelődnek, működik a vadászösztön, aztán mindenki hazamegy a párjához és élnek boldogan!

Ha zavar, említsd meg ezt neki, hogy sajnos a múltad miatt kicsit érzékenyebb vagy a témára. Ha van bizalom és szerelem, akkor nem lesz gond.

2020. okt. 23. 19:08

Nem tudok tanácsot adni. Nem vagyok féltékeny! 🤷‍♀️

Vigye aki akarja, majd megtudja... :P

2020. okt. 23. 18:43

Tanácsot szeretnék kérni,itt rengeteg nő van.

Fél éve vagyunk együtt a párommal,de már most féltékeny vagyok.(korábban elváltam másfél évig tartó megcsalás miatt)

Jó darabig nem tettem szóvá de már irritál hogy elmegyünk beülni valahova pl és levetkőzteti a csajt a szemével.

Tényleg nem szóltam sokáig de már zavar.

A mérleg másik oldala hogy két hete kérte meg a kezem,tudom hogy szeret,érzem és nem akarom elrontani ezt,korábbi sérelmeim nyomnak azért rendesen.Már attól is félek hogy nem csak beképzelem ezt az egészet,de én szeretek mindent elmondani és megbeszélni egy kapcsolatban.

Mit tegyek?

Ilyenkor mi a jó?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook