Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Féltékenység, hogyan építsem le? fórum

Féltékenység, hogyan építsem le? (beszélgetős fórum)


2014. ápr. 18. 00:13

nagyon tapintatosan mert meg lehet járni...

sajnos nekem rossz tapasztalatom van

9. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Ildikó29)
2014. ápr. 17. 23:57

Nyugodtan és higgadtan osszad ki, ha továbbra sem hagyja abba, feljelented zaklatásért. Ez a viselkedés már kimeríti a zaklatás fogalmát!

Az nem elég az ilyennek, hogy azt mondod, nem az eseted. kereken mond meg neki, hogy az apád lehetne és neked nem kell! Amíg ezt meg nem teszed nem fog érteni a szóból a vén kujon!

8. Ildikó29 (válaszként erre: 4. - Cucicsillag)
2014. ápr. 12. 21:47
Na igen de ha már még a leendő oartnert is lehorta mindennek akkor negatívan befolyásolkhatja mert akit nem ismer ne járasa le
7. Ildikó29 (válaszként erre: 5. - 5674644b5d)
2014. ápr. 12. 21:43
Már lassan ott tartok tényeg és nem kerüli el mert elegem van belőle mostmár keresen korosztályában társat vagy akárkit de engem hagyjon élni egyetlen egy a szerencsém, hogy messze lakik
2014. ápr. 12. 21:39
Nem adtam neki rá semmi okot mert még a találkozás esélyét se adtam neki meg és már telót nem veszek töle fel a hangom alapján meg nincs oka féltékenykedni mert kijelentettem h nem az esetem sőt 22 ével iősebb anyumat is illette egy s más negtív jelzőkkel és még neki át eljebb hogy hogy merek vele kiabálni emiat 'az anyád egy vén sárkány Bocsánat a kifejezésért és telón szembe mertem vele szálni hogy akit nem ismer ne itélje meg
2014. ápr. 12. 21:31
Ha nem ért a szép szóból én feljelenteném zaklatásért.
4. Cucicsillag (válaszként erre: 2. - Ildikó29)
2014. ápr. 12. 21:29
Amugy,ha egy kapcsolatban egy pasit befolyasol egy ilyen, az gaaaaz :(
3. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Ildikó29)
2014. ápr. 12. 21:28

Huuu, nekem volt has.esetem... Raadasul par hazzal arrebb lakott a ven farok es folyton nyomult volna. Hivogatott telon es nem szolt bele! Idiota barom. Aztan akkori anyosom rakta helyre... De en szereznek egy "meggyozo" fiatalembert, aki jobb belatasra birja. Remes az ilyen !

Az a baj, ha kedves vagy vele , felreertelmezi...

Kivel laksz? Nem lehetne vhgy elrettenteni?

Ismeros azt irtad, gondolom, nem adtal ra okot, hgy most igy viselkedik?!...

2014. ápr. 12. 21:21
A szemét a volt kapcsolatomba is bel mászott ennek következtében megint egyedül maradtam és még le is kurváz rendszeresen Hogy mi az hpgy miért nem ő az akit keresek
2014. ápr. 12. 21:18
Sziasztok van egy ismerősöm aki hajtana rám de már mondtam irtam neki nem az esetem hogyan építsem le mert azt hiszi hogy a világon csak ő van na és az apm lehetne majdnem 67 éves és zaklat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook