Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Féltékenység ellen mit tegyek? fórum

Féltékenység ellen mit tegyek? (beszélgetős fórum)


2014. júl. 9. 08:56

Semmit.


Szakíts a pasival!


Amúgy 16 évesen még nem is számít ez! :)


Mi lesz veled 10 év múlva?

2014. júl. 9. 08:54
Hülyeség ellen viszont nincs oltás...
2014. júl. 9. 08:54
Nekem is van hímnemű barátom, annak ellenére hogy barátnőim is vannak őket is szeretem. Nekem is van párom és ráadásul van olyan cimbi aki több 100 km-re lakik és akkor is összefutunk néha. A páromnak is vannak nő barátai. Azt hiszem egészséges dolog hogy mindkét nem kijön egymással nem csak szaporodási szándékkal :-D
2014. júl. 8. 23:28
2 éve barátok...ráadásul van a csajnak barátja is..sztem nem kell aggódni :) 2 év alatt már összejöttek volna ha akarnak, nehéz...nekem is több év után is félek ha bulizni van vagy ilyesmi nélkülem de azt viszont tudom h elmond mindig mindent ez miatt ismerem már annyira h tudom nem csalna meg bár tartani akkor is tartok tőle de nem annyira vészesen.Tudom 4hónap kevés hogy annyira kiismerd és megbízz benne még akkor is ha nem vagy önbizalom hiányos sztem, de tényleg nem hiszem h erre a csajra féltékenynek kéne lenned.
2014. júl. 8. 22:26
Nekem kicsit kesze-kusza a történet.
5. 22faff5807 (válaszként erre: 1. - 8e8dddd91a)
2014. júl. 8. 22:24
Ez aranyos. :$
4. 6b006fc769 (válaszként erre: 2. - 3da8f53e4a)
2014. júl. 8. 22:22
Én 16-ra tippelek:)
2014. júl. 8. 20:33
Tudom mit érzel, én is jártam ebben a cípőben, ezt meg kell tanulnod kontrollálni. Az az igazság, hogy a pasik ezt másképp fogják fel, nem érzik akkora "gondnak" mint Te. Ne kombinálj előre, de tényleg! Nem szabad. Próbáld a lányt úgy kezelni, mintha a Te barátnőd lenne, ha örül, vagy viccet mond, nevess vele. Ne vedd fel vele a versenyt. Ilyenkor ez tűnik a legjobb fegyvernek, de hidd el nem az. A lány is érezni fogja, és akkor ő is rákapcsol, a barátodat pedig kellemetlen helyzetbe hozod, azzal pedig azt érnéd el, hogy legközelebb nem hívna, ha vele találkozik. Nyugi, lazíts előtte, ne képzelj be ilyen dolgokat, többet ártasz vele, mint gondolnád, így még a srácot is elmarhatod magad mellől. A fiú/pasik nem szeretnek egy olyan lány mellett lenni, aki folyton azon görcsöl, hogy kivel vannak, vagy elég szépek-e. Ő téged választott, valőszínűleg jobban tetszel neki, mint a lány, hiszen veled van. Az egy dolog, hogy Te a másik lányt szebbnek látod, mint magadat. Növeld az önbizalmadat. Írd össze azokat a dolgokat egy lapra, amiket szeretsz magadon, biztosan van ilyen. Ezen dolgozni, de hidd el megéri. Nekem is sokáig tartott, de amíg nem szereted és fogadod el magadat olyannak, amilyen vagy, addig nem várhatod el mástól, hogy ő azt tegye. Mutasd a legjobb formádat, a vicces, nyugodt énedet és rendben lesz minden. Ha tudok még segíteni, írj nyugodtan privit. Hajrá! :)
2014. júl. 8. 20:27
Hány éves vagy Cucuka?
2014. júl. 8. 20:20
Barátommal 4 hónapja vagyunk együtt (ő az első barátom), nagyon szeretem. Viszont van (elmondása szerint) 2 lány haverja, akikre féltékeny vagyok. Tudom, hogy más fiúknak általában több van, de nekem még ez a 2 is sok. Nem találkozik velük gyakran. Az egyikkel találkozni fog nem sokára, megkérdeztem, hogy én is mehetek-e. Ő azt mondta igen, a lányt is megkérdezte, ő is igent mondott. Ez a lány szebb mint én, és szerintem sokkal szórakoztatóbb társaság(legalább is annak tűnik). 2 éve ismerik egymást. Attól félek, hogy ha oda megyünk, és megöleli vagy puszit adnak egymásnak, nem fogom kibírni, annyira féltékeny típus vagyok. Viszont ha itthon ülnék, az még rosszabb, mert akkor meg azon gondolkodnék, hogy mit csinálnak. Eléggé önbizalom hiányos is vagyok, szerintem ebből fakad a féltékenység. Barátom is tudja, hogy nagyon féltékeny vagyok. Mit tudnék ez ellen tenni? Nem akarom, hogy emiatt menjen tönkre a kapcsolatunk. A barátomban megbízom, de azért furcsa... mert ennek a lánynak van barátja, vannak barátnői is. 40 Km-re lakik tőlünk, legyen a pasijával meg a barátnőivel... Na meg a barátom mikor mondta, hogy oda megy, hozzátette, hogy "annyira magányos". A barátja mellett és a barátnői mellett tényleg nagyon magányos lehet... Ha meg találkozni akar a barátommal, miért nem ő jön ide, és miért rángatja a barátom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook