Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Féltékeny vagyok! Jogosan? fórum

Féltékeny vagyok! Jogosan? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2012. szept. 11. 09:38
Szerintem semmi okod az aggodalomra. Csak elmesélte neked, hogy mit látott, mert gondolom a helyi viszonyokhoz képest érdekesnek találta. Ha nője lenne, nem mesélné el. Ha pedig most ezért "kivered a hepajt" biztos, hogy többé inkább nem mond el neked semmit. Ha akarod, tréfásan, nevetve el mond neki, hogy miután mesélt a prostikról, miféle rémálmod volt.
2012. szept. 11. 09:37

A féltékenység megöli a házasságot,kapcsolatot.

Bízz a férjedben!

2012. szept. 11. 09:36
Köszönöm hogy írtatok. Próbálok mindenkinek válaszolni. Remélem hogy igazatok van,és tényleg túlkomplikálom a dolgot. :-) Mindig mindent megbeszélünk egymással, sosem volt gond köztünk. Ez az első eset,hogy távol van. Talán ezért is vagyok túl érzékeny. :-(.
2012. szept. 11. 09:36

na,akkor nekem mázlim vagy hogy a párom nem féltékeny :DDD

rákospalotán nagynénéméktől hazafelé a kijelölt negyedükön keresztül mentem hazafelé (autóval) minden alkalommal,és hát persze,hogy megnézi az ember őket...ott állandó emberek vannak,mindig mindenki ugyanott állt...én is meséltem hogy jóég ki milyen ruhában volt,hogy nézett ki stb.

remélem nem keveredtem gyanúba :DDD

2012. szept. 11. 09:36
Szerintem nem kell féltékenynek lenned ;)
7. b8103f009a (válaszként erre: 1. - Árvalány)
2012. szept. 11. 09:35
Feltételezed a férjedről, hogy addig süllyedjen, hogy ribikhez menjen? Szerintem is rémeket látsz.
6. Zamila (válaszként erre: 1. - Árvalány)
2012. szept. 11. 09:34

Sztem semmi okod a féltékenységre,az autójukat csodálta nem a lányokat.Én ilyenre nem ugranék,ha a csajokat dícsérné,akkor talán igen.Intézd el,hogy ne legyen nála felesleges 10000,akkor ha akarna,sem tudna félre menni:)))

Különben ha érzelmileg menne félre attól sokkal jobban kellene félned,de nem hiszem,hogy ilyenről szó lenne.:)

2012. szept. 11. 09:34
Ahhoz viszonyítsd, hogy ezt megelőzően milyen kapcsolatotok volt egymással? Ha korábban is megosztott veled szóban mindenfélét, tehát hasonló kaliberű esetekről is szoktatok beszélgetni, akkor nincs gond. Ha azonban furcsának tűnik ez a viselkedés, akkor... légy résen.
2012. szept. 11. 09:33
Amit egy férfi elmond, arra általában nincs ok a féltékenykedni. Akiről hallgatna... arra inkább igen. Ezt inkább tényként, megállapításként közölte... Ez a kizárólagos és szubjektív magánvéleményem.
2012. szept. 11. 09:33
Bízz benne!
2. 14d5e9b9a1 (válaszként erre: 1. - Árvalány)
2012. szept. 11. 09:32
Rém képeket látsz!
2012. szept. 11. 09:30
Ti mit tennétek egy sok éve tartó boldog házassággal a hátatok mögött, amiben sosem volt féltékenység és megcsalás? Most viszont férjem vidéken dolgozik,hetente jönnek csak haza hétvégére, és a minap azt mesélte el,hogy arra a k...vák drága autókkal járnak ki, és hogy a kollégái tavasszal megkérdezték az árakat, 10 ezernél kezdődik a dolog. Mindezt csak elmesélte, itt az volt a lényeg,hogy a lányoknak milyen szép autójuk van,ami ott áll mellettük. Na én köpni-nyelni nem tudtam. Mire véljem ezt? Tudom,én ismerem a férjemet, de azóta folyamatosan az zsong a fejemben,hogy épp valamelyiknél ott van... Szerintetek ha valami ilyen terve lenne, szóba hozta volna? Nagyon félek,hogy tönkremegy a házasságunk a féltékenységem miatt. Sosem volt még ilyen a közel 20 év alatt. Mit tegyek?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook