Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Féltékeny vagyok a párom volt férjére fórum

Féltékeny vagyok a párom volt férjére (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
145. bdf78cc352 (válaszként erre: 140. - Krisz42)
2014. ápr. 6. 08:01
Nem színészkedni kell, normális felnőtt módjára intézni a dolgokat.Ez a szekér elment , ő már nem a párom de vannak közös gyerekeink tőlük nem váltunk el. Intézzük úgy hogy a gyereknek jó legyen.Gyereknek, nem új kandúrnak a gyereknek.
144. Muraja (válaszként erre: 143. - Krisz42)
2014. ápr. 5. 18:52

Nem sertetseg de ha mar gyerekek vannak kik ide nem kerik magukat de ha mar itt vannak adjunk meg maxot . Nekem minden atment barati kapcsoaltba es joban rosszban is egyutt probalink lenni . Egyszer mi eygmast nagyon de nagyon szerettuk tehat a tekintettel a a közös multra megadjuk egymasnak ezt a meltosagos gesztust hogy igen is baratok lettunk egy eletre .Ugy valtok el a utaink hogy ujra valohol kererszteznek majd a jövöben csak mas formaban.

Gyeerkek felnönek es mennek az utjukra ( nem szulö az aki alvarasal van iranytuk bar miben ) az ö eletuk es kesz. En is mar nyudijas vagyok de ezernyi dolgunkvan , telen melegebb eghajlaton tartoszkodunk es nyaron vissza egyszoval nem vagyok olya nagyi aki a gyerekei kilincst fenyesiti . Kizarolag csak meghivnak akkor szanom magam ra arra hogy elmennyek latogatoba.

143. Krisz42 (válaszként erre: 141. - Muraja)
2014. ápr. 5. 12:58
Belòled valamifèle sértettsèg beszèl.Nem a gyerek mindenekfelett az első mindenben.A gyerek felnő,aztàn elmegy,anyuka pedig üljön otthon ès nèzze vègig,ahogy a volt fèrje mindig belemàszik a magànèletèbe,mikor éppen nincs senkije,persze apukànak is csak akkor fontos a gyerek?,mikor nincs èppen senki,Ja ès a kerti parti a baràtokkal,az is a gyerek miatt volt,igaz?Vagy az úriember apukànak milyen jó,hogy azt csinâl,amit akar,de ha unatkozik,akkor bàrmikor mehet vissza az exhez,mert mint kiderült,többet van vele,mint a gyerekkel.Az ex is tudja,hogy ez így nem okè,különben nem kellene vèdenie a volt férjét.Ès neke ez az igazi férfi?A hàtam közepère se kívànnàm.
142. c114183a1c (válaszként erre: 141. - Muraja)
2014. ápr. 5. 12:40

Persze, hogy joga mind a két szülőhöz egyformán, ezt véleményem szerint itt senki sem vitatja. :)

Viszont amivel páran nem értünk egyet... Amikor a szülők elváltak abbéli akaratukat fejezték ki, hogy már nem kívánnak együtt élni, mással, másképpen képzelik el a továbbiakban az életüket, hiszen az a házasság valamiért nem működött. Tehát élje csak mindenki szépen külön az életét és apuka természetesen jöjjön és vigye el a gyereket bármikor, de ne tébláboljon ott.

Véleményed szerint nem jobb, ha két boldog családot lát? Igaz, most apuka éppen szakított az aktuális partnerével, de talán ő is hamarabb találna másik partnert, ha nem a volt nejénél töltené az ideje nagy részét.

141. Muraja (válaszként erre: 139. - Bdf78cc352)
2014. ápr. 5. 12:02

Vegre mar vannak oda fele is apukak kiknek szent az hogy nem szulönek hanem a gyereknek van JOGA mind ket szulöhöz egyforman .

Egy igazi gentleman ki beisbiznyitja azt amit tesz.

Haz amit meg egyutt szeresztek be a gyereknek a bisztonsaga ne hogy mar azt kellene eladni hogy egy bizonytalan jövö fele induljanak el. Remelem hogy a gyerek edesapja ezt soha sem fogja megengedejezni .

Mert igazan azt irni amit a forum indito irt ( remelem hogy elmegy kulföldre dolgozni ) egy igazi rosszmaju kivansag volt ami az eletben forditva fog elsulni a forumindito reszere .

140. Krisz42 (válaszként erre: 139. - Bdf78cc352)
2014. ápr. 5. 11:55
Nekem is vannak gyerekeim,màs is elvâlt màr.A gyerek nem hülye,attól mert gyerek,mèg nem kell előtte színèszkedni,de itt nem is arról van szó.Szerinted neki nagyon is èrthetò,hogy a szülők szètmentek,anyuka,apuka is màssal van,illetve apuka màr nem,ezèrt most megint anyukàval van,na meg ott van anyuka baràtja,akivel elèg règen együtt van...igen,ez a legjobb a gyereknek,nem pedig az,hogy tudja, a szüleinek együtt nem ment,Tehàt ő talàlkozhat áruval is,de ehhez nem kell az anyu is,mindkettőnek megvan a sajàt èlete ès ez nem keveredik nèha össze ès ha mindkettőt szereti,akkor esetleg nem rángatja magàt híú àbràndba,hogy esetleg összejönnek megint,mert mèg a nő se tudja mit akar,holott az 1 Èvi,mióta együtt van az új baràttal,màr règ elèg kellett volna hogy legyen arra,hogy rendezettebb legyen a viszonya ès tudja,hogy mit akar.Azèrt,mert valakinek gyereke van,attól mèg nem minden a gyerekről szól,főleg ha vele takaróznak.Nem tudom mit szóltam volna,ha megjelenik nàlunk a pàrom volt felesége a baràtnőivel ès a kertben buliznak.Ti bele gondoltok abba,hogy ez a férfi màr mennyi mindent lenyelt a volt fèrjtől?Egy normâlis pàrkapcsolatban nem a volt fèrjem az első,akkor maradjon vele,de az,hogy azt csinàl a felesègènèl,amit akar,az kicsit durva.A volt felesèg is jàrt màr az ò lakàsàban a baràtjàval,esetleg ott tartja a biciklièt ès ott mossa le,olajozzavan kulcsa a lakàsàhoz?
139. bdf78cc352 (válaszként erre: 135. - Krisz42)
2014. ápr. 5. 11:26
Normális igen az , közös gyermekeik vannak.Az a normális ha a szülők nem köpködik egymást, a gyerekeink is könnyebb és itt ők számítanak nem az új fiú. Szerintem neki nem való olyan akinek gyereke van.
138. Zizisicc (válaszként erre: 135. - Krisz42)
2014. ápr. 5. 10:24
Te már magadban tovább bonyolítottad ezt a mozit. :o))
137. Zizisicc (válaszként erre: 134. - Zamila)
2014. ápr. 5. 10:22

Persze, hogy ennyit kell eldönteniük. Kb. minden második hsz-em arról szólt, hogy tisztázzák a szitut.

De én azért megkérdezném a barátnőt is, hogy tényleg állandóan odajár az exe, vagy csak hébe-hóba, de ez is jóval több, mint amit a barátja tolerál. Az ilyen megfogalmazások, hogy mindig, meg állandóan, örökké, általában túlzást jelentenek.

Az eddig leírt infók alapján szerintem a srác túlreagálja a helyzetet. Lehet, hogy nincs igazam, de eddig engem nem győzött meg az ellenkezőjéről.

2014. ápr. 5. 10:11
afeltekenyseg nem jo.
135. Krisz42 (válaszként erre: 133. - Zizisicc)
2014. ápr. 5. 10:01
Szerinted normàlis az,hogy az ex odamàszkàl?Sőt,mièrt nem viseli el az új,ha a nò hàremet akar,nem?Szerintem jobb lenne a férfinak,ha szakítana a nòvel,mert a nő se tudja mit akar.Ahol együtt akarnak èlni,az màr a nő èlettere,milyen dolog az,hogy az ex jön-megy,ahogy kedve tartja?Szerinted ezt szó nèlkül le kell nyelnie.Èn sem nèznèm ezt el,főleg hogy akkor is ott ücsöröghet,ha èn nem vagyok ott.Egyâltalàn nem kell talâlkozni,de igazàból a nő a hibàs,mert nem akar a sarkàra âllni,a volt férj vagy csak kihasznâlja vagy újra vissza akar menni,a pàrja pedig ehhez szerinted asszisztâljon.Èn kilëpnèk a kapcsolatból,a nő pedig akkor keressen màst,ha màr elfogadta,hogy az exel vége ès ha az ex nem is kèpes rà,akkor ő legyen kèpes meghúzni a hatàrokat ès felèrtèkelni magàt annyira,hogy nem àtjàróhàz a magànszfèràja.
134. Zamila (válaszként erre: 133. - Zizisicc)
2014. ápr. 5. 09:34

Persze,ez lenne az ésszerű.Mondjuk azért nem csodálkozom,hogy féltékeny az exre,hisz a csaj gyerekének az apja,nyilván tart attól,hogy fel ötlik bennük az újrakezdés.Ez mindenkiben benne van ha egy ilyen kapcsolatban van,ha bevallja ha nem.

És persze hogy nem elképzelhetetlen,hogy megmaradt a jó viszony,de én úgy gondolom ennek is vannak határai,ami már ha valakinek új kapcsolata van,nem fér bele.Ez megint csak az én véleményem.Nekem bármilyen jóban vagyunk zavaró lenne,ha odamászkálna az exem,és pont azért mert tudom,hogy az új páromat feszélyezi,és ha szeretem valóban szeretem az új páromat,akkor igenis figyelek arra,hogy neki ha lehet ne legyen kellemetlen.Tudni kell a múlt és a jelen közt különbséget tenni.Ki érzései a fontosabb? Az exé(hogy hagy mászkáljon oda amikor akar,és nem szólok neki,hogy meg ne bántsam,mert jó a viszony) ,vagy a szerelmemé,hogy ne kelljen túl gyakran "élveznie" az ex társaságát?Szerintem ez ennyire egyszerű.Ennyit kell eldönteni.

133. Zizisicc (válaszként erre: 132. - Zamila)
2014. ápr. 5. 08:40

Olyan elképzelhetetlen, hogy a válás után megmaradt köztük egy jó viszony? A pasi ott hagyta a házat meg minden cuccot az asszonynak, cserébe a kocsija ott állhat az udvaron, mert a lakótelepen, ahová költözött nincs garázs. És emiatt odajárkál. Ez lehet egy abszolút baráti gesztus a csaj részéről, de aki féltékeny, az minden hülyeséget beleláthat.

Én értem, hogy a srác parázik, de ez csak azt bizonyítja, hogy a kapcsolatuk nem elég stabil vmiért, nem bízik sem önmagában, sem a barátnőjében, sem a kapcsolatukban. És ezt jobb lenne, ha saját magában ill. egymásközt tisztáznák. Akkor is, ha van alapja a dolognak, akkor is, ha nincs.

132. Zamila (válaszként erre: 131. - Zizisicc)
2014. ápr. 5. 08:26
Annyit írt,hogy azóta mászkál oda többet mióta nincs meg a barátnője.A nőről nem írt semmit,bár az én szememben már az is furcsa,hogy az asszony nem állítja le az ex odamászkálását.
131. Zizisicc (válaszként erre: 129. - Zamila)
2014. ápr. 5. 08:23
Lehet, hogy nem alaptalan, de ugye ez mind csak feltételezés. A srác nem írta, hogy a barátnője okot adna a féltékenykedésre, és állítólag meg is bízik benne. Egyszerűen vetélytársat lát a volt férjben, ezek az ő félelmeit mutatják, de eddig semmi olyat nem írt, ami azt mutatná, hogy bármi alapja is lenne.
130. Zizisicc (válaszként erre: 127. - Andi6020)
2014. ápr. 5. 08:17
:o))
129. Zamila (válaszként erre: 127. - Andi6020)
2014. ápr. 5. 08:15
Különben lehet nem alaptalan a féltékenykedés.Apuka direkt többet mászkál oda,mert nem bírja elviselni a tudatot,hogy anyukának kapcsolata van,nem lehet ezt tudni.Addig nem csinálta ezt állítólag amíg megvolt a barátnője.Sztem láthatáson kívül semmi keresnivalója ott.
128. 3d787b167a (válaszként erre: 32. - 6b006fc769)
2014. ápr. 5. 07:56
Annak meg a néhai Ura szelleme homályozza be a kapcsolatot...
127. andi6020 (válaszként erre: 126. - Zizisicc)
2014. ápr. 5. 07:52
De neki több is. Féltékeny, plusz igényt tartana féltékenykedésre is.
126. Zizisicc (válaszként erre: 125. - Andi6020)
2014. ápr. 5. 01:15
Egyelőre nem is új férj, csak barát .... most tervezik még csak az összeköltözést. Igen, azért is írtam úgy, hogy egyelőre csak ő féltékenykedik, az eddigi infók szerint másnak nincs problémája ....
125. andi6020 (válaszként erre: 123. - Zizisicc)
2014. ápr. 5. 00:45
Úgy látom, bár lehet elkerülte a figyelmem 1-2 infó, hogy csak az új férj fogja ezt fel zaklatásnak.
124. anya4005 (válaszként erre: 123. - Zizisicc)
2014. ápr. 5. 00:41
Nyilvan nem KELL elkoltozni,de lehetne,en csak erre utaltam.
123. Zizisicc (válaszként erre: 121. - Anya4005)
2014. ápr. 5. 00:18
Kérdés, milyen messze költöznek. De nem ez a lényeg. Itt nem arról van szó, hogy az apa nem száll le róluk, és állandóan zaklatja a családot, és menekülni kell előle, hanem arról, hogy egyelőre a barát féltékenykedik .... de hogy mennyire van rá oka, az nem derült ki. Itt egyszerűen le kéne ülni a feleknek és intelligensen megbeszélni, hogy hogyan tovább. Nehogy már a gyereket rángassák azért, mert képtelenek egy adott helyzetben felnőttként viselkedni.
122. anya4005 (válaszként erre: 118. - C114183a1c)
2014. ápr. 5. 00:07

Persze,lehet,de akkor meg semmi koze mar most sem a hazhoz!

Nekem elvaltak a szuleim,ami tiszta haszon volt: ket szulinap,ket karacsony,ket nevnap,stb. Szerintem unnepelni is lehet kulon! A gyerekek sokkal rugalmasabbak mint gondolnank,es ha a ket szulo nem marja egymast a gyerek elott,vagy rajta keresztul,meg boldog gyerekkora is lehet,elvalt szulok gyerekekent!

121. anya4005 (válaszként erre: 119. - Zizisicc)
2014. ápr. 5. 00:03
Attol,hogy masik varosba koltoznek,meg nem valasztjak el a gyereket az apjatol. Az apanak van kocsija,tudja hasznalni,nem csak mosni!
120. cuczu (válaszként erre: 119. - Zizisicc)
2014. ápr. 4. 23:51
jajj én csak viccesen irtam ezt, de amugy igen sajnos én még nem érzem át ezt a problémát, remélem valahogy majd meg tudják oldani:)
119. Zizisicc (válaszként erre: 117. - Cuczu)
2014. ápr. 4. 23:47
Aham .... és a gyereket válasszák el az apjától, csak mert az anyja új barátja nem tudja kezelni a helyzetet?
118. c114183a1c (válaszként erre: 116. - Anya4005)
2014. ápr. 4. 23:44

Lehet, hogy ennek fejében nem fizet gyerektartást. Sokan így oldják meg.

Szerintem is elég nagy már a gyermek ahhoz, hogy apukával egyedül elmenjen a láthatások alkalmával.


Úgy gondolom, hogy ezt simán meg lehet beszélni, hiszen két felnőtt emberről van szó.

117. cuczu
2014. ápr. 4. 23:41
jajj én teljesen átérzem!Mondjuk nekem nincs gyerkőcöm se férjem csak párom:) (4,5 éve) de nagyon zavaró volt az elején ha szoba jött az ex vagy tudtam h beszélnek, találkoznak, én a helyedben tutira elköltöznék egy másik városba a párommal:D jobb nem jut eszembe mert tényleg kellemetlen a szitu.
2014. ápr. 4. 23:32

Hát,szerintem sincs az exnek semmi keresnivalója a házban! Ott hagyta a nőnek? Igen! Akkor vigye a kocsiját is, meg a haverjait is főzőcskézni máshova. A gyerek pedig elég nagy ahhoz,h ne kelljen anyunak felügyelni a láthatást!

Engem is bosszantana,ha ilyen szituba csöppennék!

Tuti szorgalmaznám a ház eladását,apuka kifizetését (ha nem kérne pénzt,az ő részét a gyerek nevére beraknám egy bankba), és egy közös otthon vásárlását,ahol ugyanúgy kinyithatom a szám,mint a másik fél!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook