Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Féltékeny férj fórum

Féltékeny férj (beszélgetős fórum)


2008. okt. 20. 08:43
Hát Moncsi nem irigyellek,miután nekem is van ebben a témában sajnos tapasztalatom.Nekem a férjem még azt is megakarta tiltani,hogy férfi főnököm legyen!!!! Azt mondta,hogy egy rendes feleségnek eszébe sem jutna az ilyesmi,én voltam a legutólsó k..va.Nagyon sokat gondolkodtam,tehát nem azonnal döntöttem,de rájöttem,hogy ez csak mindig roszabb lesz és már 1 éve,hogy elhagytam.SENKI nem engedheti meg magának,hogy megalázzák és,hogy korlátozzák.Én drukkolok Neked,hogy nagyobb gond nélkül el tudj menni dolgozni!!! :-))
17. tücsimücsi (válaszként erre: 15. - Moncsi32)
2008. aug. 13. 21:14

Kedves Moncsi!


Csoda, hogy még nem vagy depis. Én is pár éve itthon vagyok, de már elegem van. Remélem mire a kicsi ősszel oviba megy találok állást, már most is keresgélek.

Már becsavarodom az itthonléttől, nem azt mondom, hogy unatkozok, de már nem bírom sokáig. Szeretnék én is tartozni egy közösségbe, kizökkeni itthonról, meg persze kell a pénz is. Mindig az van eszembe, ha valami történne a férjemmel mi lenne velünk, ha nekem nem lenne állásom?

16. ec63a7fc29 (válaszként erre: 10. - 613c0e0120)
2008. aug. 13. 20:53

Amikor otthon voltam, akkor egész nap azt mondogatta, elmehetnék már dolgozni, pénzt keresni.


Most dolgozok. Ott, ahol ő.

Sok férfival van napi kapcsolatom, s mindegyikkel baráti. Most ez zavarja. Állandóan féltékeny, de ezt nem mondja, hanem hepciás egész nap.

Mindegyik kollegámra azt mondja: a haverod.

2007. szept. 17. 08:07
köszönöm a válaszokat igyekezni fogok hogy munkám legyen még ha ez nem is tetszik a páromnak,tudom nagyon nehéz harc lessz,megprobálom nem feladni.
14. 01c8755c79 (válaszként erre: 12. - Cskata)
2007. szept. 13. 15:01

Miért bejárónő? Én mindig királynő akartam lenni... otthon lenni a palotámban/házamban... díszítgetné... és szeretgetni a sok-sok-sok gyerekem... és legszebb mosolyommal várni a páromat. Tényleg ilyenről álmodtam mindig!

Aztán 15 éves koromtól dolgozom, immár több mint 25 éve... mellette érettségi, főiskola, ilyen-olyan egyéb iskolák... két gyermek... és rohanás és szaladás... de már nem vágyódom a palotára... mert csak úgy lehet mosolyogni, ha megszeretjük, amiben vagyunk, és meglátjuk a lehetőségeit. :o)

2007. szept. 13. 14:54

Volt egy hosszú féltékeny kapcsolatom.Sokszor megcsalt szerintem,bár engem ,nem érdekelt ,mert nem szerettem,de nagyon féltékeny volt.

Semmi oka nem volt rá,mégis ha éjjel hazajött,még ha aludtam is ,ócsárolni kezdett......Gondolkodj el ezen.

12. cskata (válaszként erre: 10. - 613c0e0120)
2007. szept. 13. 14:43

na, abból aztán kitörne a világháború, ha titokban csinálná szegény Moncsi - és ilyen módon közölné, hogy állása van! (+ha interjúra megy, akkor a gyerekeket is hagyni kell valakire, és ha nincs kire, akkor csak a férjére lehet...)


Meg kellene a férjjel értetni, hogy ő többre képes, többre vágyik, emberek között szeretne lenni, nem akar egész életében "bejáró nő" módjára otthon létezni..

Biztosan nem lesz egyszerű menet, egy ilyen "vaskalapos" pasi mellett! (bocs, Moncsi!:) de tényleg annak érzem ezt a hozzáállást..)

11. 01c8755c79 (válaszként erre: 10. - 613c0e0120)
2007. szept. 13. 14:34
... azért három gyereket nevelni, és egy ilyen kis idióta férjjel bajlódni... és nem nevezném "semmi"nek. :o)
2007. szept. 13. 14:17

Hú ez tényleg kemény! Minenképp tarts ki az elharátozásod mellett, mond meg neki őszintén, hogy te többre vagy képes, mint egész nap otthon lenni és nem csinálni semmit.

Vagy: titokban keress melót és ha felvettek, aznap mond el neki, amikor kezdődik az első munkanapod. Kérdezd meg a férjedet: "Dolgozni mész drágám? "Igen". Képzeld, én is" :)

2007. szept. 13. 13:58
Azért ennyire nem kell, csak rossz a gépem. :o))))
2007. szept. 13. 13:58
Állj a sarkadra. Leszel még 40, 50 éves is, akkor már sokkal nehezebb lesz, már ő sem lesz annyira féltékeny és könnyen a fejedhez kapod, hogy ő tart el, és mindent amit elért, egy "nemdolgozó" feleség mellett. (Tapasztalat)A kis nyugdíj is nyugdíj, de főleg nem fogsz függeni.
2007. szept. 13. 13:58
Állj a sarkadra. Leszel még 40, 50 éves is, akkor már sokkal nehezebb lesz, már ő sem lesz annyira féltékeny és könnyen a fejedhez kapod, hogy ő tart el, és mindent amit elért, egy "nemdolgozó" feleség mellett. (Tapasztalat)A kis nyugdíj is nyugdíj, de főleg nem fogsz függeni.
2007. szept. 13. 13:58
Állj a sarkadra. Leszel még 40, 50 éves is, akkor már sokkal nehezebb lesz, már ő sem lesz annyira féltékeny és könnyen a fejedhez kapod, hogy ő tart el, és mindent amit elért, egy "nemdolgozó" feleség mellett. (Tapasztalat)A kis nyugdíj is nyugdíj, de főleg nem fogsz függeni.
5. 0c97fbb607 (válaszként erre: 4. - Moncsi32)
2007. szept. 13. 13:48

Nem vagy a tulajdona,nem vagy a marionett figurája,amit kénye-kedve szerint mozgathat.

Ez elég megalázó ,nem gondolod?

Ha nagyobbak a gyrekek és megoldható a munka ,akkor mondd meg neki ,hogy keresni fogsz és munkába állsz,mert dolgozni szeretnél. PONT.

Ha kiabál ,ha veszekszik,akkor is maradj higgadt és tarts ki az elhatározásod mellet.Magyarázd el neki miért szeretnéd.

De ha nem is érti meg,akkor is keress és menj el dolgozni.

Ha nem teszed meg,akkor valóban akarat nélküli bábú leszel és annak nem lesz jó vége.

4. moncsi32 (válaszként erre: 3. - Cskata)
2007. szept. 13. 13:42
cskata köszi a válaszod de hogyan menjek el dolgozni mikor állandoan veszekszik velem mindig kifogást talál a munkahellyel kapcsolatban azt mondja megvan mindenem minek kell nekem dolgoznom szoljak és ő mindent megvesz nekem.nem is panaszkodom de én szeretném megkeresni magamra ami kell.szerinted rosszul gondolom amugy meg szeretnék emberek között lenni.
3. cskata (válaszként erre: 1. - Moncsi32)
2007. szept. 13. 11:32

atyúúristen.. az ilyen önző emberektől megáll az ész!:(( Otthon a helyed..??:O Hol él? Az 1800-as években..?


Szerintem is állj a sarkadra és menj el dolgozni! Megszűnne a jelenlegi kiszolgáltatott helyzeted.

(bár ő éppen ezt akarja megakadályozni..)

2. 0c97fbb607 (válaszként erre: 1. - Moncsi32)
2007. szept. 13. 11:27
Menj el dolgozni.
2007. szept. 13. 11:24
szerintetek mit tehetnék ha a férjem nem enged dolgozni menni?15éve vagyunk házasok 3gyermeket nevelünk régóta itthol vezetem a háztartást és már szertnék eljárni dolgozni emberek között lenni,de azt mondja a férjem minek mennék dolgozni mikor itthol a helyem.nagyon féltékeny még a városba se szivesen veszi ha felmegyek senkivel nem beszélhetek mer akkor már veszekszik velem.régota türök neki de most nagyon elegem lett ki vagyok borulva,egész nap egyedül itthol már nagyon unom szerintetek mit kellene tennem???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook