Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Féltékeny a barátnőm fórum

Féltékeny a barátnőm (beszélgetős fórum)

21. e705905164 (válaszként erre: 1. - 35486a5042)
2011. nov. 4. 09:33
na ez nem barátnő:D
20. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - 35486a5042)
2011. nov. 3. 18:50
Nekem az ilyen nem barátnő! Van egy ilyen volt osztálytársam, aki ugyanezt csinálta, bár tök jól ellehettünk volna a mai napig, mégsem tartom vele a kapcsolatot! Nem változott azóta sem, még mindig ilyen (a facebookos kommentekből ítélve).
2011. nov. 3. 15:49
vagy lehet hogy szerelmes beléd és ezért féltékeny
18. Lysiantus (válaszként erre: 11. - 35486a5042)
2011. nov. 3. 15:01

Két lehetőséged van.

1. Ha ő igazán a barátjának tart, a véleményedet minden kertelés nélkül elmondhatod neki. Ne azt mondd, hogy ő mit tegyen, hanem azt, hogy te mit tennél az ő helyében. Úgy gondolom, ezzel nem beleszólsz az életébe, csupán a panaszaira reagálsz. Így a későbbiekben sem vádolhat azzal, hogy nem álltál mellette, nem figyelmeztetted.

2. Ha nagyon eleged van belőle, lazítsd a kapcsolatot, ne keresd, ne érjél rá, mikor ő keres.

2011. nov. 3. 12:54

lényok azt nem is mondtam, hogy bármi titkomat elmondom neki, ő elmondja a párjának... én soha nem meséltem el a férjemnek, bármit is mondott ő. És ez is rosszul esik. az a baj, hogy nincs is kedvem neki elmondani ezeket a dolgokat amiket gondolok a kapcsolatunkról. nem akarok veszekedést, vagy halálrasértődést.

De ez,hogy a párjának is elmeséli a dolgokat, szerintem azért van ,hogy tudjon neki mit mondani, hogy csámcsoghassanak rólam... ezt tényleg nem lehet a szeretett barátnőmnek hívni.

Vagy szerintetek beszélgessek vele erről? Érdemes? mert otthon megint én lennék a pletyka...

16. Csirivirir (válaszként erre: 1. - 35486a5042)
2011. nov. 3. 12:27
Szerintem stornozd a barátnő megnevezést, mert egy ilyen ember csak valami érdekből van melletted.
2011. nov. 3. 12:22
Féltékeny, irigy barátnő--na ilyen nekem nem kéne!
14. b8103f009a (válaszként erre: 11. - 35486a5042)
2011. nov. 3. 12:21

A problémái érthetőek,de az irigysége rosszindulata így sem.Az igazi barát örül a sikereidnek,a boldogságodnak.Akkor is,ha neki ez nem sikerült.

Nehéz segíteni bárkinek is aki nem akarja,vagy képtelen lépni.

13. b8103f009a (válaszként erre: 6. - 35486a5042)
2011. nov. 3. 12:18

Ez sajnálatos:(Szerintem nem őszinte barát az ilyen.

Legyél vele óvatosabb,talán nem méltó a bizalmadra.

2011. nov. 3. 11:57
Óvodás a barátnő, vagy csak ott érzi magát?
2011. nov. 3. 09:56

sziasztok csajok!

Lysiantus, én megértem, át tudom érezni, de arról nem tehetek, hogy mégis egy ilyen fiút választ magának. Én mindig mondom,hogy mindenki a saját életének a kovácsa. Nem értem, ha tudja,hogy nem kapja meg azt amit szeretne, akkor miért szenved. A másik oldal,hogy az élettársa ha szeretné, fontos lenne neki,hogy mit szeretne a párja. Nem fosztaná meg attól , ami igazán boldoggá teszi. Sajnos a gyerek üggyel is így vannak... az élettársa még 31 v.32 évesen azt mondja ,hogy még nem kell neki. A lánynak viszont nőgyógyászati gondjai vannak, ő is 30 éves lesz jövőre. Mondták neki az orvosok, hogy hajrázzanak, mert késöbb nagyon nehéz lesz kihordania. De a fiú mintha meg se hallaná... :(

Én is sajnálom, mert tiszta hülyén fogják fel az egész világot. A barátnőm kívülről próbálja mutatni,hogy tökéletes a kapcsolatuk...de nem az. És féltékeny, mert az én párom ellentéte az övének.. ( hál'Istennek). :)

Szóval sajnálom őt, de nem tudok vele mit csinálni. Beleszólni a kapcsolatukba nem szólhatok. Mikor mondom a bnőmnek,hogy amit nekem mond el, mondja el az élettársának, de azt mondja , hogy nem..

10. Lysiantus (válaszként erre: 8. - 35486a5042)
2011. nov. 3. 09:28

Képzeld magad az ő helyébe! Se esküvő, se gyerek, pedig vágyik rá, ez lenne a természetes életfolyamat és neki ez nem sikerül. Körülötte mindenki férjhez megy, gyereket szül.

Ne fordulj el tőle, inkább érezz együtt vele, próbálj meg segítene neki, legalább azzal, hogy meghallgatod, mellette állsz!

2011. nov. 3. 06:24

Beszéltél már vele?

Lehet azt hiszi elveszít, ezért féltékeny. Ha elmondanád neki, hogy te pont olyan barátnője maradsz, mint voltál?

Én nem vettem észre a barátnőmön a féltékenységet, de nem rég beszélgettünk róla, hogy az volt, mert azt gondolta, hogy férjhez megyek és ezentúl nem leszek a barátnője:)

De aztán látta, hogy ez semmit nem változtatott a kapcsolatunkon és megnyugodott.

2011. nov. 3. 01:15

én is úgy érzem. Jobb félni mint megijedni, nem? :(

Azért sajnálom, de az hogy az ő párkapcsolatát hasonlítgatja az enyémhez. Még az esküvőmön is kiakadt , jó részeg volt ,szerencsére csak a barátnőim vették körül, én nem is tudtam róla. ( Hál isten nem tette tönkre az esküvőm)

mindegy, ez van...

7. simple (válaszként erre: 6. - 35486a5042)
2011. nov. 3. 01:08
Nézd, szerintem ő már nem a barátnőd. Én mindig akkor voltam boldog, ha a barátnőmet annak láttam, és vele örültem. Sosem voltam irigy rá, csak örültem a sikereinek. Tudom nagyon nehéz, de talán tényleg jobb véget vetni a dolognak.
6. 35486a5042 (válaszként erre: 5. - Simple)
2011. nov. 3. 00:58

beleolvastam.

Tudjátok annyira jóba voltunk, hogy sok titokról tud, amire nem vagyok büszke.

Nos, hogy féltékenykedik, én félek attól,hogy a titkaim nem maradnak azok, és kezdem úgy érezni,hogy inkább tényleg jobb megszakítani a kapcsolatot. De olyan rossz, hogy nem tud örülni az én örömömnek..

5. simple (válaszként erre: 4. - 35486a5042)
2011. nov. 3. 00:52
Kolléga. Egy cipőben járunk, nekem is most estek le dolgok, indítottam is fórumot. Örülnék ha Andi oda is benézne és leírná mit gondol. :-)
2011. nov. 3. 00:49
Nincsen..sok ismerősöm van, akikkel jól elbeszélgetek, ő a legjobb, de csalodtam benne, meg most estek le a dolgok... :(
2011. nov. 3. 00:46
Nincs jobb barátnőd?
2011. nov. 3. 00:39
problémájának, bocsi
2011. nov. 3. 00:39

nem tudom, ilyen esetben mit csinálnátok, ha féltékeny lenne rátok a legjobb barátnőtök? Nemrég volt az esküvőm, ő erre "is" féltékeny (?), mert neki még nem volt, nem is akarja elvenni az élettársa.. most már gyúrunk a babára, és azért félek attól,hogy emiatt is ez lesz ha esetlegesen végre sikerül :)

Vagy nem is barátnő az ilyen? Gyakran érzem rajta, hogy "örül" más párkapcsolati problémájára, csak hogy legyen min csámcsognia... :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook