Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Féltékennyé tettem a párom.. fórum

Féltékennyé tettem a párom.. (beszélgetős fórum)


27. 55416fb8e2 (válaszként erre: 26. - Szöszke40)
2013. okt. 7. 20:03
szerencsere meg sosem volt olyan kapcsolatom, ahol ilyen rosszul bant volna velem egy ferfi, vagy nem figyelt volna ram, a tobbi altalad leirt dologrol nem is beszelve. szamomra tenyleg szomoru es szanalmas a torteneted, mert minden no megerdemelne, hogy szeressek, es viszonozzak azt a figyelmet, szerelmet, amit egy kapcsolatban ad, nem pedig lerazzak es hozza se erjenek, es neki kelljen teperni, sirni :(
26. szöszke40 (válaszként erre: 24. - 55416fb8e2)
2013. okt. 7. 18:42
Viszont a Te pár sorod arról árulkodik hogy végtelenül boldogtalan vagy...Kiabálj hogy ne legyen igazam!
25. szöszke40 (válaszként erre: 18. - Ittmost)
2013. okt. 7. 18:41
Nem mondott konkrét dolgokat,de most épp azon fáradozik hogy együtt éljünk,közös otthont keresvén:)Aztán lehetnek itt rosszindulatú kommentek,ha valaki/k ennyire szerették egymást nem múlik el némi duzzogással,minden kapcsolatban van hullámvölgy,egyszer lenn aztán fenn! Én hiszek abban hogy a romok tetején nyílnak a legszebb virágok..
2013. okt. 7. 14:33
szomoru es szanalmas tortenet :( azt gondolom te sem hiszed el, hogy ha 3 ev utan ordibalt, rosszul bant veled, hetekig feled se nezett, nem kivant, nem szeretett, most majd hirtelen szerelmes lesz es minden megvaltozik, csak mert randiztal egyszer massal
23. Noarashi (válaszként erre: 21. - Gribedli***)
2013. okt. 7. 11:44
Kell egy kis fűszer egy kapcsolatba is, eddig belefér a játszmázás nekem is.
2013. okt. 7. 11:29
A fórumindító is végülis hetekig-hónapokig nem szólt, vagy csinálta direkt amit csinált, ez normális esetben visszavág mindig, kívánom, hogy megtalálja a számítását, de nem annyira jön be másoknál
21. gribedli*** (válaszként erre: 20. - Noarashi)
2013. okt. 7. 11:27

Nekem a játszmázás nagyon tetszik. De van egy határ, és csak úgy és olyan dolgokban lehet játszmázni, ami egyikük érzelmeit sem bántja túlságosan. Maga a vita, veszekedés, a durcizás is elfér, mindkét részről, de mindkettejükön múlik, hogy ez meddig mehet el, és szerintem a legjobb módszer a dolgok tisztázására, ha nem megy az ember este aludni anélkül, hogy nem mondta el, mi a baja, és nem békült ki.


Minden amit nem beszélt meg egy pár még AZNAP, amikor az zavarta egyiküket, vagy másikukat, hajlik az elmérgesedésre. És kis balhézás ilyenkor sokkal kevesebbet árt, mint egy sunyi bosszú.


Amúgy a játszmák nekem tetszenek, de ha nincs tolvajbecsület köztük, akkor cseszhetik a játszmát, már nem ugyanaz

2013. okt. 7. 11:11

Mi értelme a taktikának?

Szerintem az annyira fárasztó. Én nem olyan kapcsolatot akarok, ahol folyamatosan játszmázzak. Igen, figyeljek oda magamra, ne váljak házisárkánnyá, sem tramplivá. De ha én odateszem magam, és ő semmibe néz, akkor nagyon át kell gondolni, hogy életem hátralevő részét tényleg vele akarom-e.

19. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Szöszke40)
2013. okt. 7. 11:01

"Persze a pakliban az is benne volt ha bevallok mindent felugrik,elmegy és soha többé nincs nekem..De nem így történt!:)"


Nagyon sok férfi így reagálna, mert bántaná a hiúságát, az önérzetét. Végülis sok szempontból ő hibázott, ahogy leírtad, de bunkó meg minden, azért én képtelen vagyok elhinni, hogy ha leülepedik benne ez az élmény, hogy kikukucskáltál, nem reagál megint agresszíven. De ideig óráig adtál neki egy szép nagy pofont. Ettől függetlenül, akinek ilyen a vérmérséklete mint az övé, ahogy leírtad, nem nyugszik meg 2 nap alatt, csak mert azt mondtad neki, hogy kint is várnak elegen. Legközelebb lehet, hogy azt mondja: oké, akkor menj azokkal!


De grat, hogy sikerült a terved idáig és végül lettek szép percek is:)

18. ittmost (válaszként erre: 1. - Szöszke40)
2013. okt. 7. 07:54

És mi van azzal a nagy gonddal,ami miatt hónapokig kutyába se vett? megoldódott? elmondta?

mert egyébként lehet,hogy szimplán csak a féltékenység dolgozik benne,erre meg,szerintem ,nem érdemes kapcsolatot építeni.

17. Lara1984 (válaszként erre: 16. - Lara1984)
2013. okt. 6. 23:21
(A 19-es számú kommentre reagáltam ezzel.)
2013. okt. 6. 23:19

"Neked mint nőnek kell megtalálnod a módját hogy mindig oda legyen érted a szerelmed!"


Ezzel nem egyezem. A nö szakadjon meg, míg a férfi a s@ggét mereszti?! Na, nem! Ha fontos neki a kapcsolat, tegyen ö is érte.

2013. okt. 6. 23:16

Épp ezt akartam mondani, ill. írni. "Lakva ismerszik meg az ember..."

(Ennek ellenére nem tartom kicsit sem negatívnak, ha a felek nem egy fedél alatt élnek - "külön ágy, nagyobb vágy.")

2013. okt. 6. 22:52
Én sem vagyok a taktikák híve. Azok csak állandó játszmákat szülnek.
2013. okt. 6. 22:05

Igaz én már férjnél vagyok 7 éve,DE nekünk is volt 1-2 hónap amikor alig szóltunk egymáshoz!!!

Aztán ráuntam erre és egy vacsi után leültünk megbeszélni a dolgokat.Talán csak azt tudom mondani,hogy néha az élet megvisel bennünket és magunkba zárkózunk ez nem jelenti azt hogy megszünik a szerelem!!!

Neked mint nőnek kell megtalálnod a módját hogy mindig oda legyen érted a szerelmed!

Taktika!!!Egy életen át...

12. ina87
2013. okt. 6. 22:00
Ha majd huzamosab ideig marad igy a hejzet adig jó,de benne van h ideig oráig lesz ilyen mint most,mindég azt mondom h ami boldog pillanat azt kell élvezni,örülni neki.mert kitudja h holnap mit hozz sajnos minden kapcsolatba változnak az emberek föleg ami hosszan tartó,ám egyik kapcsolat sem ér anyit h valaki szenvegyen inkáb akk külön utak!
2013. okt. 6. 21:57
Így van,azért csínján bánnék azzal a teperéssel,most már teperjen a férfi, van mit behoznia,Szöszke legyen benned tartás,rezegjen az a léc érezze,ha elhanyagol nincs jövője,ezt nem szóban a viselkedéseddel tudod éreztetni,szeresd,de ne Te lesd minden gondolatát,most már kényeztessen Ő Téged!
2013. okt. 6. 21:48
Nem olyan bonyolult ez. Nem volt neki lelki baja, csak nem érezte magát férfinak mert nem kellett harcolnia érted senkivel. Most már van, így helyreállt minden. :-) PASIK
2013. okt. 6. 21:36
Az igazi énje az amikor kedves,odaadó,figyelmes,szeretgetős,nem beszél csúnyán,segítőkész..ez nem ő volt,és lehet a sok munka stressz tette ezt,de azért vagyok mellette hogy könnyítsek a helyzetén!Mindenben!
2013. okt. 6. 21:27
Az! Csak tudod 14év kegyetlen házasság után nekem ő ajándék,megmutatta milyen egy igazi férfi!!
2013. okt. 6. 21:10
meghivsz bennunket majd az aranylakodalmatokra is?? :D:D
2013. okt. 6. 21:09
Előtte? Bizony már 3éve..
2013. okt. 6. 20:55

Veszélyes játékot űztél, bejött. Biztos ismered őt annyira, hogy erre is számítottál.


De benne van a pakliban a visszalaposodás is, meg ugye kis munkával az is lehet, hogy nem és fennmarad a "zsongás".


Mondjuk csodállak, azért mert az ordibálások, lecaromságok és nemtörődömségek nem ingattak meg téged, én erre képtelen lettem volna, pláne körbezsongani a bántások -mert ezek azok- ellenére.

2013. okt. 6. 20:48
Ne légy már hangulatrontó..Ő szó szerint imádott engem még tavaly is,ez nem múlik egy egy ostorcsapásra! Valószínű neki is van olyan lelki baja amit szorongat de majd megnyílik remélem és azt is megbeszéljük!
2013. okt. 6. 20:38
Minden elismerésem :) Lehet én is bevetem :)
2013. okt. 6. 20:31

Nincs ezzel semmi gond,így kiderült mi van.

Mindenesetre kell még több ilyen beszélgetés.

Ahhoz,hogy megmaradjon a tűz néha meg kell mozgatni a parazsat,hogy újra lángra kapjon.:)

Ha a figyelem meg van a másik iránt nem lesz gond,most már a párodon múlik a többi,remélem "dolgozik" majd érted.:)

2013. okt. 6. 20:15
Ide kell kiírnom magamból de hátha van még olyan aki szintén csinált már ilyet csupán azért hogy párja felfigyeljen rá! Nyár óta levegőnek nézett,valami megváltozott nála,nem tudom nem mondta mindig csak azt hajtogatta fáradt hagyjam a hülye kérdéseimmel de mikor már mellém se akart feküdni rágtam a körmöm: miért?Hiszen ugyanolyan sokat dolgoztam mint ő,együtt vittük kis vállakozásunkat és nekem még házimunka is jutott.Ha felvetettem hogy én nem kellek már,vagy van e más az életében elhesegetett,szinte minden órában ordított vele,rémálommá vált a helyzet..és én csak sírtam és még rosszabb lett minden mert azt mondta ez a bőgés az idegeire megy ezzel meg utáltatom magam,stb.Annyira"levakart"magáról hogy elkeztem ismerkedni csak írkáltam más férfiakkal,ugyanis este se érdekelte mi van velem,hát menekülőutat kerestem lelki bajaimra.Addig cseteltem,mégnem randira hívás lett a vége..Igaz csak 1 kv.-t ittunk meg,de az én agyam a párom körül forgott mindvégig és alig vártam hazaérjek és elfelejtsem azt az alakot akinek be nem állt a szája ,család,munka.ajj hol érdekelt ez engem.Hetekig szünet..mindenhol,mindenkinél! Ám ismét beszélgetés,ez a férfi viszont már mindennap odajárt ahol dolgozunk,azon görcsöltem,nehogy a párom valamit észrevegyen hiszen ez az idegen férfi szívemnek szólitott,tervezte ott a hétvégét velem,azt hittem agybajt kapok tőle mégnem tudtára adtam hagyjon már ne járjon oda,nekem ő nem kell!Mindeközben kőkeményen harcoltam a kedvesemért,lestem minden gondolatát,igyekeztem kedvébe járni..Már ott tartottunk,el sem jött hozzám,2-3hétig sem,csak kiabált hogy nincs őneki ideje romantikázni,dolgozni kell,fáradt!Ám nemrégen rátudtam beszélni jöjjön már el,főzök neki finomat,és beszélgessünk.Erre vártam régóta,rábólintott és jött!!Csakhogy ismét fáradtságra hivatkozva azt mondta elmegy 1-2sört meginni,siet és beszélhetünk..Hajnalig vártam!Nem volt ittas,kicsit spicces de jól is állt neki:) És meglepödve látta hogy ébren várom,hozzámbújt és csak annyit mondott: mit szeretnél mondani? Elsoroltam neki,ha nem kellek mondja meg de őszintén mert nem csak ő van a világon,nem pótolhatatlan,más is hajt rám és ha így áll hozzám pontot teszek kapcsolatunk végére! Elsoroltam neki hogy még ő pukkaszkodott én randiztam,és utána is jött járt hozzám a munkahelyünkre más is akinek szintén tetszem,és tágra nyílt szemekkel nézett le volt döbbenve nem szólt nem reagált akkor hirtelen azt hittem feláll és eltűnik örökre:( De nem ez történt!! Magához szorított,mindent részletesen hallani akart(nem tudom miért),azt is mondtam neki egy ujjal se értem egyikhez sem,se ők hozzám és itt érezhetően megnyugodott! Akkor hajnalba már egymást szorítva aludtunk el,majd agyon nyomott úgy szorított és olyan békét éreztem a lelkemben mint még soha!Jól el is aludtunk,elkéstünk mindenhonnan na de kit érdekel?:)másnap teljesen a régi volt,kedvesen beszélt,nem kiabált,azóta csak jobb a helyzet,ölelget,kerül fordul megpuszil,éjjel ugyanúgy alhatok el,hozzábújva,már a szerelmem szó is kicsúszott a száján azóta! Remélem ez így is marad én körüldongom,kedvébe járok,rajta múlik a közeljövőbe mi lesz ebből,ujra lehet e még ezt építeni!Persze a pakliban az is benne volt ha bevallok mindent felugrik,elmegy és soha többé nincs nekem..De nem így történt!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook