Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Felszíni trombózissal milyen tornát szabad végezni? fórum

Felszíni trombózissal milyen tornát szabad végezni? (tudásbázis kérdés)


2018. febr. 12. 22:17

Sziasztok. Januárban derült ki hogy felszíni trombózis van a bal vàdlimba. Nem igazán használ a véralvadásgátló. Ez már a második fajta amit szedek de az INR rosszabb mint a legelején. Angiologushoz még nem jutottam el mert még nincs meg a Leiden mutáció eredménye. Tanácsokat szeretnék kérni....

Mindenkinek macerás volt beállítani a gyógyszert?

Letettem a cigit ahogy megtudtam hogy mi bajom de sajnos ennek következtében elég sokat eszek. Milyen mozgásformàt lehet ezzel csinálni?

Pilates?

Gondolom az ugrabugra torna illetve a rendes súlyzós edzés kilőve.

Normális az ha időnként zsibbad a lábam és szúró érzés van de nem ott ahol a trombózis van hanem feljebb?


Nagyon szépen megköszönném a válaszokat. Illetve ha van bármi praktikàtok és tanàcsotok azt is szívesen venném.

Nem tudok sokat erről a betegségről. Hiába próbáltam tájékozódni az interneten hogy ezek után hogyan tovább és mi az a pont amikor mondjuk meg kell ijednem...... nem jutottam sokra vele. Környezetemben sincs olyan akinek trombozisa volt és még él.

Még egyszer köszi.


Üdv

Jucus

3. 89f0630ffb (válaszként erre: 2. - Georgina319)
2013. jan. 23. 06:24
Köszönöm
2013. jan. 22. 20:14
2013. jan. 22. 18:56

Nem találok semmit erre vonatkozóan.

A férjemnek felszíni trombózisa volt kb egy éve.Azóta is sokat fájnak a combjai.

Évek óta minden reggel felüléseket és fekvőtámaszokat csinál.

Nem tudom ezt szabad-e ,és mit lehetne még ezeken kívűl ami nem árt.


Ha van valakinek tapasztalata legyen szíves írja meg.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook