Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Felszámolásból mi jár? fórum

Felszámolásból mi jár? (tudásbázis kérdés)

2010. szept. 29. 11:56
egy felszámolás húzódhat bizony évekig
5. f303be5590 (válaszként erre: 3. - 90b84d226e)
2010. szept. 29. 11:56
ez nem így van. addig vagy munkaviszonyban, amíg a felszámolóbiztos azt nem mondja, hogy itt a munkaviszony vége.
4. csrita79 (válaszként erre: 3. - 90b84d226e)
2010. szept. 28. 11:09
Elmentem a volt céghez,de ott aztán zárva volt minden kapu!!!Sehol senki szó szerint!értesitést semmiröl sem kaptam,senkivel kapcsolat nem volt,apehkból is elküldtek minket a tb-nél nehezen de megmondták,hogy mi a helyzet és hogy ki végzi a felszámolást.Nem akarok felmondani persze,kedves segitökész hölgy hivott.
2010. szept. 28. 08:58

Miért mentél a munkaügyi központba, nem értem? Amíg a felszámolás tart, addig vagy munkaviszonyban! Amint vége a felszámolásnak, abban a pillanatban vége a munkaviszonyodnak is.

A cégednél nem volt olyan személy, aki segítene ezekben a dolgokban? Én folyamatosan kapcsolatban voltam velük a gyes, gyed alatt is.


A munkaviszony megszűnését ne kezdeményezd, nehogy semmit se kapj!


A mi cégünket is felszámolták. Nekem és a többi kismamának, anyukának szerencsénk volt. A szabadságomat is kiváltották és végkielégítést is kaptam. A többiek nem jártak ilyen jól...

2. puritan (válaszként erre: 1. - Csrita79)
2010. szept. 28. 08:50
A felszámoló érti a dolgát, valóban az jár, amit ő mondott, ha több járna, akkor azt is megkapnád, mert ilyenkor a fontossági sorrendben előre veszik ezeket a követeléseket.
2010. szept. 28. 08:36
Olyan kérdésem lenne,hogy 2007 februárban,egy bt-hez mentem dolgozni.Majd nem sokkal késöbb kiderült,hogy a második kisbabám is uton van.El is mentem táppénzre,utána meg gyesre majd gyedre.2010 julius 20-án miután a kisfiam betöltötte a 3.életévét, mentem a munkanélküli központba,hogy tudnak-e munkát ajánlani,ott mondták,hogy az adataim alapján nekem még munkaviszonyom van.Elmentem a tb-hez érdeklödni ott mondták,hogy igen,de a bt-felszámolás alatt van.Fel is hivtuk a felszámolót aki akkor átadta valakinek az felszámolás.Na ilyen az élet másnap hivott is a volt munkáltatom,hogy kérné a mobilom számát,mert hivna a felsz,mert ki szeretnének fizetni.Kérem nézze el tudatlanságomat,de milyen jutatásokra számithatok??Mert valami végkielégitést,meg szabadság megváltást emlitett.Felhivtam a könyvelö ismerösömet,és ö is ezt mondta,DE még avval kiegészitve,hogy meg kell kapnom a 2010 julius 20-tól járó fizetésemet is a felszámolás utolsó napjáig.Ez valóban igy van??? akkor 67500ft-ra voltam bejelentve.Tegnap hivott a felszámoló hölgy,hogy csak végkielégités jár semmi más a szabadságot nem fogják kifizetni.Szeretném megkérdezni,aki volt már ilyenben vagy érti a témát,hogy mi jár most akkor nekem??ELöre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook