Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Felsőoktatásba bekerülés 2009. fórum

Felsőoktatásba bekerülés 2009. (beszélgetős fórum)

2009. júl. 21. 17:37

szia

pontosan ebben a cipőben járok és azt mondták hogy nem lehet mit tenni

esetleg ha nem veszik fel akkor azokra a szakokra még augusztusba lehet jelentkezni és ott lehet változtatni

2009. júl. 21. 08:50

Meg igazából nem éln jelentkeztem , elirtam, hanem a párom, de mondjuk ez tök mindegy, de azért jo lenne ha lehetne vmit tenni...mert emiatt most én is kicsit ideges vagyok...

De asszem márcsak reménykedni lehet, hogy ne az első két helyre vegyék fel...hanem a harmadikra...

2009. júl. 21. 08:48

Ha felhívnám őket szerintem lecsapnák a telefont!!

inkább megvárom a csütörtököt!Aztán kiderül minden!De ha esetleg vki még tud vmi okossal szolgálni, azt szivesen várom...

9. alfoldi13 (válaszként erre: 7. - 7e1eb79e03)
2009. júl. 21. 08:47
fellebbezni mindig lehet de eredménye nem hiszem hogy lesz hisz pont ezért kérik a sorrendet előre.. de remény mindig kell hogy legyen levelezőn vagy bármilyen más modon se lehet könnyebb a helyzet
2009. júl. 21. 08:45
Miért nem hívod fel az iskolát?
2009. júl. 21. 08:44
De ha esetleg mind a három sikerülne, és ugye akko ugy jön a papir hogy az elsőre kell mennem, de a pontom az mindenhol megvolt, akkor nem lehet valamit fellebbezni ?
6. 7e1eb79e03 (válaszként erre: 2. - Emelint)
2009. júl. 21. 08:43

Az egyik ahova jelentkeztem az Debrecen-szociális munkás,

A második: egészségügyi szervező-Debrecen, de a kirendeltség Nyíregyházán van

A harmadik: nyíregyháza:testnevelő-edző

És eebben a sorrendben!

De a testnevelő -edzőt szeretném nagyon!

Jó lenne ha lehetne valamit tenni, mert nagyxon ezt szeretném!

és mondjuk nem is nappalira, hanem levelező tagozat mind!

5. alfoldi13 (válaszként erre: 1. - 7e1eb79e03)
2009. júl. 21. 08:42
nincs rá már megoldás ugytudom
2009. júl. 21. 08:41
Igen, a nyűgösség:) Nem szeretik a sulik, hogy nem elsőnek lettek bejelölve:)
2009. júl. 21. 08:40

Szerintem a Felvi.hu n megnézheted!

Én úgy tudom, hogy ha minden bejelölt helyre felvesznek, akkor választhatsz. Nem kell nyomtatványt kitölteni, hanem a sulival kell egyeztetni.

2009. júl. 21. 08:40
Szia! Igazából a sorrendmódosítási határidő pont ezért van. Amúgy teljesen különböző szakokra jelentkeztél? Talán még amikor kiküldik a felvételt nyert papírt, akkor még lehet fellebbezni, de ez nem tuti, és biztos elég nyűgös lesz, nagyon fogják húzni a szájukat...
2009. júl. 21. 08:37

Segítséget szeretnék kérni!!!

Ha már valaki bejelölte a helyeket, ahova jelentkezik 2009-ben, és lecsúszott a sorrendváltoztatásról, de most mégis szeretné megváltoztatni, lehet-e még tenni valamit?

Vagy ha esetleg felveszik minden helyre és az első helyre kell menni amit bejelölt, de ő nem oda akar, akkor a másik főiskola átveszi-e?

Van-e valamiféle kérvény?

Kérlek segítsen aki tud valamit is!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook