Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Felsőfokú angol nyelvvizsgán mit mondjak arról a témáról, hogy aukció/régiségek? fórum

Felsőfokú angol nyelvvizsgán mit mondjak arról a témáról, hogy aukció/régiségek? (tudásbázis kérdés)


2012. jan. 20. 13:57
ECL felsőfokún mi is elég szabadon beszélgettünk, a környezetszennyezés volt a téma, de nem kötötték az ebet a karóhoz.
2012. jan. 20. 07:50
2012. jan. 19. 22:58
köszi
2012. jan. 19. 22:49

ECLen (régen legalábbis) úgy működött, hogy be kellett mutatkozni neked, meg a vizsgatársadnak és igyekeztek valami közös témát adni, amiről beszélgethettek. Én közgazdász-hallgatóként egy jogász-hallgatóval kerültem össze és a globalizáció volt a téma. Az utánunk jövő jobban szívtak, őtt egy orvostanhallgató és egy olasz-szakos gimnazista került párba, nekik az olasz egészségügy-rendszerről kellett beszélgetni.

Szóval azt mondom nyugi, aukciókat nem fogsz kapni és a szóbelire egyébként sem lehet készülni. Erre legalábbis nem,

2012. jan. 19. 21:59
Köszi, sajnos ez is meg van adva.
2012. jan. 19. 21:56
Inkább a mostanság aktuális témákkal készüljél, ilyet tuti nem kérdeznek.
2012. jan. 19. 21:52
ECL
2012. jan. 19. 21:47
hát én voltam angol felsőn, de azért ilyen téma nem jött elő...milyen típusú nyelvvizsga?
2012. jan. 19. 21:43

pl

mi számít régiségnek? miylen aukciós házak vannak? hoyg zajlik egy aukció, kinek jó és mi a célja (jótékonység, pénszerzés stb), kik a résztvevők, mimk fordulnak ott elő

te személy szerint mit gondolsz róla, mennél-e voltál-e

ilyesmi

2012. jan. 19. 21:30
Felsőfokú angol nyelvvizsgán mit mondjak arról a témáról, hogy aukció/régiségek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook