Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Felső légúti betegségre jó lehet a kurkuma? fórum

Felső légúti betegségre jó lehet a kurkuma? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
12. Epresturmix (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 8. 21:09
Ügyeletes gyógyszertâr kell, hogy legyen!
11. globus (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 8. 21:09
Hagymából is lehet főzetet készíteni. Keress rá. Valamint pirított cukor, esetleg kombinálva. Nemrég majoranna teát főztem, öcsémnek használt.
2020. febr. 8. 21:09

Kakukkfű tea is jót tehet.

Nekem csodát tud tenni, gyömbér, méz, olívaolaj keveréke, egy evőkanállal.

Amikor kisgyerek voltam, disznózsírral kente be a mellkasom, hátam az anyukám, és körbe tekerte folpackkal. Arra nem emlékszem mennyire használt.

A kurkumát inkább immunerősítésre ismerem.

Mielőbbi jobbulást!

2020. febr. 8. 21:08

Ügyelet!

Ugyanis a gyógyuláshoz mindenkinek alapvető joga van!

(igen, ha csak csillapíthatatlanul köhögsz, mert te nem döntheted el, hogy mi a bajod, míg az orvos felelősséget vállal)

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Bnedora)
2020. febr. 8. 21:04
Ügyelet ezzel nem foglalkozik ha csak valaki nincs a halálán.Akkor is kérdéses.
2020. febr. 8. 21:02
Köszönöm az eddigi javaslatokat,jó kívánságokat. De csak abból tudok jelenleg kihozni valamit ami van. Patika, orvos, drogéria nincs. Holnap vasárnap.De muszály addig valamivel csillapítani, és nem tudom mi tenne jót ebben az esetben.sajnos Gyömbért sem tudok beszerezni. Már hánytam a köhögő rohamoktól a hátam közben be szakad ahogy erőltet. :(
2020. febr. 8. 20:41
Jobban járnál az ambroxollal!
5. bnedora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 8. 20:36

Ha ennyire beteg vagy, miért nem mész el az ügyeletre v. gyógyszertárba.

Hurutus megbetegedésre még nem hallottam, hogy kurkumát javasoltak volna, de attól még lehet, hogy hatásos arra is. Köhögésre kakukkfű, gyömbéres teát javasolnék.

Én, egy hónapja benne vagyok ebben a betegségben, nehezen gyógyulok.

4. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 8. 20:33

Én gyömbér teát szoktam,de a kurkuma is jó,meg a hagyma tea is.

Jobbulást.

2020. febr. 8. 20:33
Nem tudom a kurkuma mennyire jó hurutos köhögésre.Azt viszont tudom nekem mi szokott jó lenni.A vadvirágos gyógynövény keverék.Ez beszerezhető drogériában vagy gyógynövény boltban is.
2. kristo_f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 8. 20:30

Van egy fűszer, ami mintegy 160 testünkben zajló mechanizmusban fejti ki a hatását: ez a kurkuma!"


Ami hatásos a daganatos betegségekre vagy az érszűkület visszaforditására is az biztos nem árt hörgöhurutra

Nem, nem próbáltam, de ennyi természettudományos ismeretem van

2020. febr. 8. 20:13

Sziasztok.

Ki tud véleményt mondani a kurkuma hatásáról?

2 dl forralt viz, mokkáskanál kurkuma méz.

Nagyon csúnyán köhögök hurtos vagyok ès közben a hátam be szakad. Itt a hétvége addig házi ptaktia kéne.Mit javasoltok? Küldöm a linket a kurkuma tippről ,nen tudom megnizzak -e ebben. Vélemény?


[link]

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook