Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Félresikerült ismerkedések-elutasítások fórum

Félresikerült ismerkedések-elutasítások (beszélgetős fórum)


23. Ronald
2023. jan. 12. 07:13
Engem már utasítottak el pár százan, és nem szoktak finomkodni🤣
2023. jan. 12. 05:47
Az őszinteség nem jelent negatív kritikát. Pláne, hogy a másik emberrel semmi baj nincs, csak nem illetek össze, tehát annyit kell mondani, ha már mondani kell valamit, hogy nem illetek össze, nem érzed a szikrát. Azt, hogy te egyszerűnek, nem túl igényesnek... stb. találod, nem kell kifejteni. És szerintem nem is kell erről túl sokat beszélgetni. A kémia vagy van, vagy nincs.
2023. jan. 11. 18:40
Köszönöm szépen mindenkinek a javaslatokat, hozzászólásokat :)
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Miss Sárika)
2023. jan. 11. 18:39

Szoktam...


Ez nagyon jó :DDD

2023. jan. 11. 16:54

Mindannyian kaptunk már visszautasításokat életünk során. Nekem mondták már férfiak, hogy másba szerelmesek, mondták, hogy mégsem tetszem, másra gondoltak, amikor elkezdtünk randizni, mondtak olyat is, hogy más tempóban képzeljük el az életet (én akkoriban nagyon nem akartam még gyereket, ők már igen), és hát ezek fájnak, megbántódunk rajta, de legalább nincs benne hazugság. Semmi gond nincs azzal, ha valakiről kiderül, hogy valahogy éli az életét és neked ez nem felel meg.


Az nehezebb téma, ha valakiről kiderül, hogy buta, sekélyes. Olyankor tényleg érdemes füllenteni. A buta emberek sajnos érzelmileg is éretlenek sokszor, ezért bátorkodom javasolni...

18. norma2 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 10. 19:45
Felesleges, ha azt mondják nem hát nem. Elfogadod es tovább állasz:)
17. Miss Sárika (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 10. 19:11

“Miért nem?”

…mert nem kompatibilis a nézésed meg a járásod az enyémmel…


Túlbonyolítod! 🙂

2023. jan. 10. 18:54
Én sem gondolom, hogy feltétlenül magyarázkodnom kellene, de ha csak annyit mondok, hogy nem illünk össze, fordított helyzetben én tuti megkérdezném, hogy "Miért nem?".
2023. jan. 10. 11:02
Kérj elnézést és mondd, hogy még nem állsz készen egy tartós kapcsolatra.
14. Bichi (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 10. 09:09
Semmilyen negatív véleményt, vagy bántó dolgot nem kell mondani, ha nem akarsz, csak a tényt, hogy nem őt keresed...
13. tulipán*** (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 9. 23:18
Megértelek. Nekem is nehezemre esne elküldeni valakit és kellemetlennek érezném az elutasítást.
12. Főnix3 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 9. 21:21
Soha nem jártam, írtam körül a tényeket! Egyszerűsítsd az életed! Csak egyenesen beszélj! Ha úgy érzed nem illetek össze, akkor mond el! Nem kell kamuságon gondolkodni! Feszengés nélkül nyugodtan mondhatod, hogy nem működik a kémia, vagy nem egy az érdeklődési kör! A másik is érzi, biztos egyetért! Ne komplikálj és ne játszmáz soha! 😉
11. Ágio8405 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 9. 21:13
De nem kell semmit mondani hogy miért nem. Csak hogy nem őt kerested és kész.
10. andi6020 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 9. 21:11
Állandó problémát arra értettem, hogy náladnál rosszabbakba, unalmasabbakba, egyszerűbbekbe, igénytelenebbekbe botlasz.
9. Channa* (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 9. 19:56
Nem kell túl negatív dolgokat sorolnod, csak annyit mondani, hogy nem őt keresed. Magyarázkodni nem kell.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2023. jan. 9. 19:48

Igazatok van, lányok. Nekem sem esne jól "vetíteni" valami méltatlan klisét.


...ugyanakkor igen, általánosságban véve nehezemre esik olyan negatív véleményeket megfogalmazni mások számára, amikről úgy gondolom, hogy szükségtelenül bántó lehet.


Köszi a véleményeket :)

7. Channa* (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2023. jan. 9. 19:46
Én is vele értek egyet.
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 9. 19:32

Enissa írásával megegyező a véleményem.


Ez amúgy állandó probléma nálad?

2023. jan. 9. 19:31

Légy őszinte. Persze, tudjuk, hogy az igazság olyan, mint a költészet. …a legtöbb ember rohadtul utálja.

Viszont számára akár építő jellegű is lehet.

4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 9. 19:25

Legrövidebb út az egyenes, mond meg neki, úgy érzed nem illetek egymáshoz, nem akarod rabolni az időtöket.

Ha intelligens megérti, ha nem akarja elfogadni, akkor meg mindegy teljesen mit mondasz.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Sanyinak)
2023. jan. 9. 19:11
Te szívesen hallanád ezt egy nőtől? :D
2. sanyinak (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 9. 18:53

Használd a standard pasi dumát:

Te túl jó vagy hozzám, te jobbat érdemelsz tőlem. 😁

2023. jan. 9. 18:45

Kíváncsi vagyok, hogy szerintetek hogyan lehet tapintatosan elutasítani valakit egy ismerkedési folyamat során, ha a problémád a másik féllel valamilyen kellemetlen ok?


Például:

- unalmasnak találod

- túl egyszerűnek találod

- igénytelennek találod


Tegyük fel, az illető semmit nem ártott neked, nem rossz ember és nem szeretnéd megbántani a nyers igazsággal, de mégis érdemel valamilyen magyarázatot a folytatás hiánya.

Hogyan utasítod el tapintatosan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook