Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Felnőtt biciklit át lehet alakítani triciklivé? Ha igen, mennyibe kerülne? fórum

Felnőtt biciklit át lehet alakítani triciklivé? Ha igen, mennyibe kerülne? (tudásbázis kérdés)

6. Krisz42 (válaszként erre: 5. - Mmacus)
2013. jún. 14. 19:15
Attól óva intelek.Csak kerékpárüzletben vegyél vagy legalábbsportboltban.Kerékpárüzletünk van,rengetegszer hoztak be ott,Tescoban vásárolt kerékpárokat.Nem lehetett beállítani,veszélyesek voltak.Férjem rengetegszer állított ki papírt,felsorolva a jármű hibáit,így visszaadták a pénzt,mikor visszavittêk a bringákat.
5. mmacus (válaszként erre: 4. - 99279bb06f)
2013. jún. 14. 17:41
Reklámújságben én sem láttam, de az áruházban tényleg volt mostanában. Árra nem emlékszem.
2013. jún. 14. 17:35
Valaki azt mondta, hogy az auch.-ban lehet 40 ezerért kapni. Nem láttam egyetlen egy reklámújságban sem, de attól még lehet, hogy van. Bár kétlem, hogy ennyiért!
2013. jún. 14. 17:34
Állítólag nehéz megoldani a lánc részt. Több mint 80 ezerért akarták megcsinálni.
2. Krisz42 (válaszként erre: 1. - EsztyMorgan)
2013. jún. 14. 16:45

Nem igazân,más a szerkezete.Inkább vegyél egyet.Rekumbensben van,persze azok elég drágák,de azok sokkal egészségesebbek,gyorsabbak,csak sokkal nehezebb megtanulni menni vele,bár a triciklis vâltozattal nem.Viszont nagyon lehet velük száguldani:)))

Egyébként gondolj bele,h csak az első kerék és a kormány maradna.Ráadásul igazi profi kellene hozzá-aki ért hozzá-,és ált.drágábban jönnek ki,főleg olyanok csináltatnak,csinálnak simát is,akik egyènit akarnak,de mivel minden van jò minőségben-váz,hajtókar,agy,nyereg,kormàny,pedál,stb.-mindenki összetud rakni megfelelőt.Inkább vegyél.

2013. jún. 14. 16:31
Felnőtt biciklit át lehet alakítani triciklivé? Ha igen, mennyibe kerülne? Kíváncsi vagyok :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook