Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Felmondásgyanús, ha valaki rendet rak a munkahelyén? fórum

Felmondásgyanús, ha valaki rendet rak a munkahelyén? (beszélgetős fórum)


23. Érdekes73 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 8. 21:20
Legalább kupit nem hagyott maga után...
2020. dec. 8. 12:52
Időközben megfejtődött, naná hogy felmondott, és nem is most már egy ideje, és mostanra telt le a 30 nap.
21. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 8. 11:54
Miért érdekel? Miért foglalkozol mással munkaidődben, miért nem dolgozol?
20. NomNom (válaszként erre: 16. - Bless the child)
2020. dec. 8. 10:50
Szép az élet így karácsony előtt! Csak karácsonyi céges bulira ne kelljen menni.
19. NomNom (válaszként erre: 15. - Napsugár8)
2020. dec. 8. 10:49
Szerintem ez pont az a cég. 😅
2020. dec. 8. 10:37
egyáltalán nem biztos.
17. df1e1c376c (válaszként erre: 16. - Bless the child)
2020. dec. 8. 10:32
Szabad a palya a diszlibaskodasra :D
2020. dec. 8. 10:27
Ő kikerült a főnöki alsógatyából, te meg a helyére léphetsz
15. Napsugár8 (válaszként erre: 12. - NomNom)
2020. dec. 8. 10:26

A részletekről valóban nem tudunk semmit, bár én úgy gondolom, nem próbaidős munkatársról van szó.

Persze meglehet, hogy ez annál a cégnél van, ahol tele a létszám a nemdolgozó, de jól kereső rokonokkal, ahol túlfizetett a gondnok és alulfizetett diplomás és még ki tudja már, milyen visszásságok vannak ott. Nem csodálom, ha egyik-másik dolgozó szó nélkül fogja a kis huci-muciját és lelép. Ez esetben meglehet, hogy a fórum indítónak is célszerű lenne, kevesebb visszásság borzolná az idegeit.

14. New(l) (válaszként erre: 13. - Borian)
2020. dec. 8. 10:25
Valószínűleg nincsenek ilyen "jóindulatú" kartársaid, mint fórumindító, akiből süt a remény, hogy a kolléga felmondott. :)
13. Borian
2020. dec. 8. 10:23
Én nagyobb munkák befejezése után szoktam rendet rakni, selejtezni. Még sosem hitték azt, hogy felmondok. :-)
12. NomNom (válaszként erre: 9. - Napsugár8)
2020. dec. 8. 10:21

Azért ez nagyban függ a munkától is:) de lehet még próbaidőn és akkor felmondási idő sincs.

Egyébként nem gondolom h lenne olyan főnök, de azt sem gondolom hogy a topikindító kérdés komoly lenne, így aztán...

11. df1e1c376c (válaszként erre: 7. - NomNom)
2020. dec. 8. 10:20
Tolunk az uletvezeto lepett le mindenkit meglepoen. Egy csutorki napon mielott hazament, kozolte, hogy ez volt az utolso napja, hetfotol uj fonok lesz.
10. New(l) (válaszként erre: 7. - NomNom)
2020. dec. 8. 10:19

Meglehet.

Bárhol mondtam föl eddig, a főnökre bíztam, mikor, milyen módon szeretné közölni a többiekkel. Nem vártak túl sokat, már csak azért sem, mert a munkámat szét kellett osztani. Szóval fura ez így nekem, ahogy topikindító előadja, de lehet, hogy csak neki újság a kolléga felmondása. :D

Szerintem neki kéne venni a sátorfáját, ha ennyire utál ott lenni.

9. Napsugár8 (válaszként erre: 7. - NomNom)
2020. dec. 8. 10:18
Mert gondolod, hogy van olyan főnök, aki még a felmondási idő alatt nem gondoskodna arról, hogy egy másik kollégának átadja a munkakörét: mik a folyamatban levő ügyek, melyik függő, és miért, mire kell várni, megmutatni, hogy mit hol talál az iratok között, stb. stb. Nem hiszem, hogy van olyan főnök, aki úgy enged el egy dolgozót, hogy nem gondoskodik a munkakör folyamatos, lehetőleg zökkenőmentes tovább-viteléről.
8. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 8. 10:18
Talan megfogadta, hogy rendbe szedi magat, mert mar ideje volt, talan uj loketet adott neki egy szakitas, valas, talan uj stilust nezett ki egy lakberendezesi katalogusbol, talan valami lelki megujulas ihlette meg, amit a neten olvasott, vagy csak teged akart elgoldolkodtatni.
7. NomNom (válaszként erre: 6. - New(l))
2020. dec. 8. 10:15
Lehet, hogy már felmondott és ez az utolsó napja, csak nem kötötte a többiek orrára. Mondjuk én sem tenném ha olyan munkatársaim lennének mint FI. Munka helyett mindig a többieket figyeli.
2020. dec. 8. 10:12
Hát nem tudom, alap esetben felmondási idő is van, amit munkával tölt az ember a munkahelyén, éppen ezért én utolsó nap utolsó órájában pakoltam össze a motyót.
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 8. 10:10
Briliáns nyomozónak tűnsz.
2020. dec. 8. 10:09
Nemcsak gyanús, szavak nélkül tudatja a környezetével.
3. NomNom (válaszként erre: 2. - Channa*)
2020. dec. 8. 10:01
Nálam meg akkor sejthették mikor megkértem a főnököt, hogy 4szemközt beszéljünk. 😄
2. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 8. 09:52
Nekem az szokott felmondás gyanús lenni, amikor azt látom, hogy egy kolléga feláll az asztalától és 1 db A/4-es papírral kivonul...
2020. dec. 8. 09:39

Felmondásgyanús ha valaki rendet rak a munkahelyén és hazaviszi a személyes vackait?


Mit gondolnátok? Munkatárs, akinek a környezete íróasztala rendetlen káoszos. Iratok dossziék tömkelege összevissza, dugig telt fiók százéves már rég kukába való papírokkal.

És személyes dolgok vízforraló cserép virág saját lámpa kép a falon stb.


Majd egyik napról a másikra patyolat rend lesz, minden irat a helyén elrakva, a szemetes púpozva a selejtezett százéves dolgokkal. És eltűnnek a személyes tárgyak-hazavitte.


Ez így együtt eléggé felmondást sejtet? Mondhatni, az illető bepakolt a bőröndbe és startra kész?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook