Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 'Fellángoltam" lebuktam, mit tegyek? fórum

'Fellángoltam" lebuktam, mit tegyek? (beszélgetős fórum)


25. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - D68b49c072)
2017. máj. 23. 11:46

Bizonyos idő után ezek természetes események.


Ilyenkor az a döntő, hogy Te mit akarsz a kapcsolattól, és hogy tanulod ezeket meg kezelni.


Nálunk már az anyósom is megkérdezi röhögve, hogy "van-e pasim", mert valaki mindig "udvarolgat".. De az soha nem merül fel bennem, hogy ne a férjem lenne az egyetlen az igazi, a nagy szerelem, és nem is akarom megbántani soha.. Ő is állandóan féltékeny, de annyi baj legyen..


Bajok meg minden kapcsolatban vannak, tökéletes nincs. Az a kérdés, hogy ezek a bajok olyan bajok-e, amikkel Te együtt tudsz élni, avagy sem. Ha nem, akkor már rég szét kellett volna menni. Ha meg igen, akkor kár emlegetni.

24. zolo
2017. máj. 23. 11:18
Valóban együtt szeretnétek maradni, akkor az lenne a megoldás, ha te is kiköltöznél hozzá. Keresnél ott munkát is. Így még előbb megvalósíthatjátok a terveteket. Nem jó a fiatal éveket csak úgy eldobni és mind a ketten csak kínozzátok magatokat.
23. zolo
2017. máj. 23. 11:12
Nagyon egyszerű a dolog. Amikor itthon lesz bizonyítsd be neki mennyire szereted és tegyél meg neki mindent amit szeretne. Ez valószínűleg meg fogja győzni, hogy még mindig fontos neked. Nehéz lehet a távkapcsolat, de létezik az internet és skype is. Próbáljátok meg milyen több 100 vagy 1000 km távolságból egymással szexelni. Így talán nem fog egyikőtöknek sem annyira hiányozni a másik.
22. epervirág (válaszként erre: 1. - D68b49c072)
2017. máj. 19. 17:37
szerintem beszéljétek meg.nekem a párom kamionos kűlfőldre jár.Van egy haverom 14 éve akivel néha irogattunk egymásnak facebookon ő férfi és néha felhozta a szex témát.amugy 6 éve nem találkoztam vele soha semmi nem volt kőztűnk.kb két hete irt amikor megnézte a párom és látta,hogy mit irt.erre nagyon kibukott.mondta,hogy vége én mondtam,hogy haver legalábbis nekem az volt soha nem gondoltam ugy rá,de a párom mondta,hogy vége.mondtam,hogy jo egy ideje amugy nekűnk sem volt tul jo a kapcsolatunk.viszont amiota ez tőrtént a párom sokkal másabb mint volt jo értelembe.most minden nagyon jo.Amugy nekem is kb1 hétig csak erről beszélt.Ugyhogy ha te vele szeretnél maradni szerintem űlj le vele beszélni.nekűnk műkődőtt.
2017. máj. 17. 21:17
Miben a "párod", a társad?
2017. máj. 17. 21:17
Soha nem fogsz olyan társat találni, aki a fejedben lévő sémának megfelel. Vagy el tudod fogadni olyannak amilyen vagy nem passzoltok.
2017. máj. 17. 21:10
Milyen dolgokba kene valtoznia a parodnak?
18. massalhangzo (válaszként erre: 9. - D68b49c072)
2017. máj. 17. 20:19

szerintem ha ugy gondolod, erzed, hogy szereted, de nem ugy, mint regen, akkor ugyis vege lesz ennek a kapcsolatnak gyorsan vagy lassan


termeszetes, hogy folyton felemlegeti a dolgot, ha teged ez idegesit mar, akkor szakitsal most. gondold el, ha szeretsz valakit, kulfoldon kell dolgoznod, hazajossz arra, hogy a parod masra indult ra, nem intezed el egy vallranditassal, hogy ja, nem tortent semmi a gyakorlatban, akkor nem gond


probalj egyenes lenni a paroddal, magaddal is. huzni az idot minek? neked sem lesz jobb attol, neki pedig foleg rossz lesz ebben a bizonytalansagban

2017. máj. 17. 20:12
Ha te lépsz, fájni fog ugyan, de nem annyira, mint amikor téged tesznek majd lapátra.
16. ina87
2017. máj. 17. 17:05
vagy te lépsz vagy ö,szerinted mi volna a jobb
2017. máj. 17. 16:41
Szerintem ennek a kapcsolatnak lassan vége.
2017. máj. 17. 15:44

Az írásod alapján neked már csak púp a hátadon a párod, de nem mersz szakítani valami miatt. Félsz egyedül lenni? Vagy rossz a tudat, hogy 7 évet eldobsz? Vagy mi?


Vagy átgondolsz mindent és arra törekedsz, hogy minden jobb legyen és ezt vele is közlöd/tőle is kéred. Vagy próbálj meg mással boldog lenni, ha vele már nem vagy az.

2017. máj. 17. 09:36

"...sokszor mondtam neki,hogy miben kéne változtatni,de sosem változott semmi."


"Szeretem,de már annyira nem mint régebben."


Most akkor kinek is kellene valamin változtatni???

Magadba néztél te egyáltalán, amikor valami változást, változtatást akartál kikövetelni tőle?

- Valóban ragaszkodsz te még ehhez a kapcsolathoz,

- valóban kell ő még neked?

- valóban ő kell még mindig neked?

2017. máj. 16. 21:39

A két kutya rettenetesen nagy akadály lehet a kiköltözéshez.

Te inkább kifogásokat keresel, mint a megoldást.

11. a03dd05915 (válaszként erre: 9. - D68b49c072)
2017. máj. 16. 21:30

"Szeretem,de már annyira nem mint régebben."


Ezzel mindent elmondtál.

Az ember vagy szerelmes vagy nem. Ha már nem vagy az, akkor ne menj bele hosszabb távra.

És ez most független attól, hogy tetszett vagy sem korábban egy másik férfi.

10. sanyinak (válaszként erre: 9. - D68b49c072)
2017. máj. 16. 21:19

Talán haza kellene mégis jönnie, mert így véget fog érni rövidesen a kapcsolatotok.

De valamit már eleve megérezhetett, ha elkérte a telefonodat...


Azt tudod, hogy Te mit akarsz?

9. d68b49c072 (válaszként erre: 8. - A03dd05915)
2017. máj. 16. 21:10

-Nem vagyunk házasok.

-Hosszú beszélgetések voltak és többször felemlegetések.

-Mert az itthoni fizetésből nem haladunk.

(Közös célunk volt,anno kimentünk ketten egy helyre dolgozni,de 2 nap múlva haza jöttünk,mert neki nem tetszet) most ő kint van másik helyen.Tervezzük az albérletet,de azt mondja rizikós,ráadásul van két kutyám,akiket nem tudok hova rakni.

-Haza jött elkérte a telomat,kiment cigizni és közben kutakodott,az egyik internetes oldalamon látta meg,mert le volt ìrva.

-Azt mondja nem akar szakítani,sőt mintha félne hogy én szakítok. Csak minden nap elmondja,hogy elakartam e hagyni? Meg nem érti,hogy lehet ez stb.

-Szeretem,de már annyira nem mint régebben. :/

8. a03dd05915 (válaszként erre: 1. - D68b49c072)
2017. máj. 16. 20:53

Ez elég kevés info ahhoz, hogy a véleményt kérj.


Házasok vagytok? Korábban hosszú távra terveztetek?


"sokszor mondtam neki,hogy miben kéne változtatni,"

Ez beszélgetések voltak, vagy csak kiszóltál a konyhából, hogy "Apu, valami nem ok!"


Miért ment ki dolgozni? A jövőtök miatt? Volt ezzel közös célotok?


"belekutakodott csak úgy a személyes dolgaimba és ott meglátta,hogy nekem tetszik valaki"

Konkrétan a telefonodon kutakodott? Vagy mi volt az, ami alapján rájött?

Ha csak tetszett, akkor milyen dolog az, ami alapján erre rájött?


"Viszont azóta,azaz egy hete minden egyes nap erről beszél és én már nehezen birom ezt."

Erről beszél? Mit? Hogyan? Válni akar? Szakítani akar veled?


És az utolsó kérdésem: szereted? Csak vele tudod elképzelni a jövődet?

2017. máj. 16. 20:21
Ne rabold az idejét, ha eddig nem változott semmi, tartósan ezután sem fog.
6. bowie (válaszként erre: 1. - D68b49c072)
2017. máj. 16. 20:03
Mit akarsz csinálni? Ha tudod a választ, megvan a megoldás.
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - D68b49c072)
2017. máj. 16. 20:01
Lépj tovább, vagy hozd helyre.
4. b3c1f394a2 (válaszként erre: 1. - D68b49c072)
2017. máj. 16. 19:49
Szerintem engedd el. Azt írtad eddig is voltak gondok, nehezen változik az ember, ha meg nem akar akkor nem is fog. Ráadásul a bizalom is hiányzik, ha kutakodik. Bizalom nélkül szerintem nincs kapcsolat...
2017. máj. 16. 19:44

Valamiért gyanakodott - kutakodott - talált -.

Enélkül is voltak-vannak gondjaitok, de nem változott semmi.

Nincs több kérdésem.

2017. máj. 16. 19:21
Semmit. Hagyd elmenni.
2017. máj. 16. 19:15

7éve vagyok a párommal.

Problémák vannak a kapcsolatunkban és sokszor mondtam neki,hogy miben kéne változtatni,de sosem változott semmi.

Fél éve kiment külfőldre dolgozni és 3hetente jön 2napra haza. A munkahelyemen úgymond "fellángoltam"az egyik munkatársam iránt,de nen tettem semmit,mert párom van.Sőt már egyáltalán nem is érdekel. De az itt a baj,hogy párom belekutakodott csak úgy a személyes dolgaimba és ott meglátta,hogy nekem tetszik valaki. Mondtam neki,hogy nem kell félnie nem történt semmi és már egyáltalán nem érdekel stb. Viszont azóta,azzaz egy hete minden egyes nap erről beszél és én már nehezen birom ezt.

Mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook