Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Felköszöntenéd apósodat, ha nagyon megbántott volna? fórum

Felköszöntenéd apósodat, ha nagyon megbántott volna? (beszélgetős fórum)

2010. jan. 1. 23:47
alapjában? Igen...de nekem nincs.
2009. okt. 16. 06:52
Azóta hogyan alakult a helyzet?
2009. márc. 30. 11:54

Köszönni nála luxus de már nem érdekel mert én se köszönök neki.

És ezt nem érti meg. Én nem akarom majd tőle tiltani a gyereket. Csak nem akarok róla tudomást venni, nem érdekel. Én is tudok haragudni nem csak ő. És most is én kapok, mert milyen jó büszkének lenni.

2009. márc. 30. 11:50

Én is ezt mondtam neki, mert fordított esetben én kiálltam mellette és el is költöztem otthonról mikor apukámmal összeveszett.

Mondtam neki h akkor fogok vele beszélni ha bocsánatot kér tőlem. Erre annyit mond ne akarjak már egy 50 éves embert megváltoztatni.

Miért? Mert ő 50 éves neki mindent lehet?

Apa mikor volt ez a balhé ő bejött hozzám és azt mondta h menjünk le. Végülis nem kért bocsánatot de lementünk és megbeszéltük.

Ezek után én járok hozzájuk közbe levegőnek néz. és mégis mindig megyek nehogy vita legyen.

13. supin
2009. márc. 30. 11:39

Igen.

Okos enged....

Ő a barátod apja...

De ha a barátod nem áll ki melletted ez fura...

jól meggondoltad te ,hogy kivel vállalsz gyereket??

Bocs ,de nem sértésnek szánom.De milyen pár lesz a barátodból????

12. Manon
2009. márc. 30. 11:33

Szia!


Én írnék, a párom miatt.

De csak ennyit, boldog születésnapot, se puszi se semmi.

De hogy nem akarnám látni, iszonyat sokáig az tuti, akár mit is szól ehhez a párom.


Sajnálom, hogy ilyen állapotban, is így viselkedett veled. De hogy még a pasid se védett meg, az is felháborít

2009. márc. 30. 11:29
én felköszönteném illetve fel is köszöntöttem.
2009. márc. 30. 11:28

Ma van apósom születésnapja, de vagy 2 hete már nem beszélünk egymással. Barátommal összevesztünk és lehívta a szüleit akik ordibáltak velem egyik este 11kor. 5 hónapos terhes vagyok és ordítottak vele. Először az anyja utánna az apja.

Le hülye picsázott, meg szidta a szüleimet, testvéremet, 3éves dolgokra ment vissza, meg azt mondta megöl ha a fia vmi hülyeséget csinál miattam, merthogy én idegesítem a fiát.

Azt mondta ha mi ki is békülünk ne várjak tőle semmit mert neki idő kell. Hát nekem több kell.

Azt mondta többett nem is jön hozzánk. Hát mit mondjak nem estem kétségbe.

De viszont ma van a szülinapja. És hívott barátom h írjak neki sms-t. De nem akarok neki írni mert tudom h ő se írna nekem fordítva. És most ezen megint összeveszünk.

2009. márc. 30. 11:26

Attól függ, h. mivel és mennyire bántott meg... szerintem.

Én az anyóssal nem vagyok jóban, már egy éve nem voltam náluk, nem is megyek szerintem soha többé.

Ajándék? Neeeeeeeeem, eszem ágában sincs.

2009. márc. 30. 11:26

miután Ő bántott meg, Te viszont szereted a párodat és ha anyuka vagy, a gyerekedet is, akkor már csak miattuk is megteszed, nem pedig a magad kedvéért.

a bántás más tészta. majd kibékültök.

2009. márc. 30. 11:24
Igen. Már csak illemből is. Attól még név- vagy születésnapja van, hogy én haragszok rá.
2009. márc. 30. 11:23
Igen!Legalább a Te lelkiismereted tiszta marad!Te korrekt maradtál!
2009. márc. 30. 11:23
igen
2009. márc. 30. 11:22
igen
2009. márc. 30. 11:22
Persze. Így intelligens a dolog. Attól még, mert megbántott, ez egy különálló dolog.
2009. márc. 30. 11:21
persze. megdobnak kővel, dobd vissza kenyérrel :))) majd magába néz egy kicsit. ne mutasd ki a megbántottságodat!
2009. márc. 30. 11:20
Felköszöntenéd apósdat ha nagyon megbántott volna?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook