Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Féljek vagy ne féljek? fórum

Féljek vagy ne féljek? (beszélgetős fórum)


2011. dec. 9. 14:46
miért kell neked ebben tanácsot kérni?ha félsz...az gáz...ha nem félsz?erős vagy és sennyi
2010. aug. 14. 13:35

köszi mindenkinek,ma reggelre beköszöntött a jóság,úgyhogy probléma megoldódott:)

Lehet,hogy a stressz stb. ilyenek váltják ki a napok csúszását.

Azért köszi!

9. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - Ronikutyi)
2010. aug. 14. 07:22

Persze, ez természetes, nekem régen pénteken jött meg, aztán szombaton, mostanában meg már vasárnap reggel. Ez változó, sok mindentől függ hiszen nem gépek vagyunk, hangulattól, időjárástól, melótól, stressztől....

Ne tulajdoníts neki jelentőséget!

8. Totyka (válaszként erre: 7. - 88bea36763)
2010. aug. 14. 06:57
szia, nekem, elvileg, hétfőn kellene megjönni, de régóta szombaton elkezd pecsételni amit utálok és egy hétig tart. ez nödoki szerint normális, másnak 3 nap..
2010. aug. 14. 01:57
De azért érdekelne, hogy hogy jön ki a félévente csúszás... Tök véletlenül mindig félévente. Fél év alatt összeadódik a késet tabi bevétel? vagy lehet, hogy minden erőszakot nem fogad be minden emberi test?
6. 88bea36763 (válaszként erre: 5. - Zzzsch)
2010. aug. 14. 01:51
Igazad van. Dátumtól független.
5. zzzsch (válaszként erre: 2. - 88bea36763)
2010. aug. 14. 01:41

Azért, mert szökőév van, sosem jön hétfő után szerda. Nem dátumokról volt szó, hanem a hét napjairól, ami mindig hetes ciklusban követi egymást.


Az, hogy rend szerint fél évig (legalább) a hét azonos napján számíthat rá, azt jelenti, hogy pontos, 28 napos, 4 hetes ciklusai vannak (az aktuális dátumtól és az év napjainak számától tökéletesen függetlenül).


Az, hogy ez időnként egy nappal eltolódik, aztán a pontos 28 nap onnan számolódik, még mindig a nagyon pontos kategóriába tartozik.


Szerintem mindenképp érdemes tesztelni, mert egy ennyire pontos ciklus esetén ez a fő gyanú, de lehet csúszás felfázás, gyulladás, stressz miatt is. Bármit is mutat a teszt, szerintem szükséges meglátogatni a nőgyógyászt, mert ha negatív is, gyógyszer mellett akkor sem normális a kimaradás, jobb, ha tud róla az orvos.

4. 88bea36763 (válaszként erre: 3. - Borcsika)
2010. aug. 14. 01:20
Tabi mellett?
2010. aug. 14. 01:05

Te jó ég! Van akinek ennyire pontosan jön meg?

Én nemhogy a napot nem tudom előre, de azt sem, hogy melyik héten fog megjönni...


Amúgy NE FÉLJ! :)

2010. aug. 14. 00:45

365 (napok száma az évben)/7(napok száma egy héten)= 52,14 ennyi hét van egy évben. Azt szoktuk mondani, hogy 52 hét van, mert a tört érték kevesebb, mint egy nap.


És a szökő évről hallottál már? olyankor a február nem 28, hanem 29 napos, vagyis az én 366 napból áll. Szökőév 4 évente fordul elő.


Sejted már, hogy miért csúsznak el a napok?

2010. aug. 14. 00:26

2 éve már,hogy szedem a fogamzásgátló tablettát kisfiam születése óta.

Az első levél után Vasárnaponként jelentkezett a menstruációm,majd fél év után szombatonként,most ott tartok,hogy már egy fél éve legalább át állt pénteki napokra a ciklusom kezdete.Viszont ma sehol sincs.Van valakinek tapasztalata ebben?Másnak is váltakoznak időnként a kezdődő napok,vagy esetleg ha Vasárnapig nem jön meg(hétfőn már kezdenem kell a köv.levéllel) vegyek egy tesztet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook