Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Felirat a letöltött filmekhez!Kérlek, Segitsetek!Köszönöm szépen! fórum

Felirat a letöltött filmekhez!Kérlek, Segitsetek!Köszönöm szépen! (beszélgetős fórum)


2010. febr. 15. 05:58
Nagyon szívesen!:)
2010. febr. 15. 05:57
Elvileg a dvd-lejátszó lefogja játszani ha ugyanaz a neve (XXX.avi és XXX.srt) ebben az esetben!De egy mappába tedd bele illetve egy helyen legyen a kettő!
9. d160c9f3b0 (válaszként erre: 7. - 05f8f18a4a)
2010. febr. 15. 05:56
Értem.tehát akkor a feliartot is ki kell irni a filmmel együtt..értem és megpróbálom,remélem sikerül!Nagyon nagyon szépen köszönöm,sokat segitettél!
2010. febr. 15. 05:55
jajjj de jó,ezzel a progival,amit irtál ezzel megvan a felirat,de csak a gépen,itt látom már a feliratot.De hogyan tudnám kiirni cd-re ugy,hogy ott is legyen felirat?köszi szépen
2010. febr. 15. 05:53
Akkor azt nem kell kicsomagolni már!Ha .srt a kiterjesztése,akkor az már úgy jó!Dvd lejátszók esetén ha kiírod egy mappába tedd a kettőt ugyanazzal a névvel(ami megvan)!Dvd lejátszó le kell,hogy játssza!Ha pc-n nézed milyen lejátszóval néznéd??
2010. febr. 15. 05:50
A feliratnál nekem itt azt irja: srt
2010. febr. 15. 05:48
A film az .avi kiterjesztés ha jól olvastam!A feliratnak mi a kiterjesztése?,i9lletve te,hogy látod??
2010. febr. 15. 05:46

Igen,ugyanaz a neve a filmnek és a feliratnak,de valahogyan ki kellene csomagolni,vagy mit irjak ki cd-re,hogy lejáttsza a feliratot is a filmen?

Köszönöm szépen,hogy irtál!

2010. febr. 15. 05:45

Még egy kis segítség!


[link]

Ha nem találnád:D

Szia

2010. febr. 15. 05:43

Szia!A Film és a felirat neve ugyanaz kell hogy legyen!(PL.: XXX.avi és XXX.srt)Több lejátszó esetén elindítod a filmet és a filmre ráhúzod a feliratot!PL.:Radlight lejátszó)

Remélem tudtam segíteni!Szia

2010. febr. 15. 05:31

Szeretném segitségeteket kérni,amit előre is megköszönnék mindenkinek,aki ír!

Letöltöttem a netről egy filmet!A felirat mellékelve van hozzá!!!!!!!!!!


Hogyan kell kicsomagolni a filmet úgy,hogy legyen felirat!A felirat külön mappában van elhelyezve,a film pedig (avi)xvid!A filmet ki tudtam csomagolni,már milliószor csináltam ilyet,az megy is...csak azt nem tudom,hogyan kell a feliratot hozzá csomagolni!A filmet most is kicsomagoltam de nincs felirat!Hogyan csomagoljam hozzá a feliratot???????????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook