Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » FelhőAtlasz fórum

FelhőAtlasz (beszélgetős fórum)


2016. aug. 9. 11:34
Hmmm...
16. csutkababa (válaszként erre: 15. - Vidékiasszony)
2015. máj. 21. 12:20

A konyvet en sem..de a film..az eddigi eletem soran a legjobban megragado film volt..

na, ezt kicsit hulen fogalmaztam, de a Felhoatlaszrol hogy is lehetne maskepp fogalmazni??

elmeselni lehetetlen, hogy mirol szol...

miutan megneztem, hetekig felvoltam spanolva, szinte atom robbanasok voltak a gondolataimban...hihetetlen hatassal volt ram!!


par honap mulva ujra megneztem, rengeteg mindent csak a masodik nekifutasra regisztraltam..mert ugye annyira porognek az esemenyek...es nekem minden pillanatban elinditott egy gondolat menetet,es valoszinu azert is nem birtam annyira odafigyelni minden reszletre, de a film amugy is nagyon nehez...

osszetett, bonyolult, csodalatos illetve zsenialis...

eletemben ez a film tette a legnagyobb benyomast ram...


volt olyan het, hogy naponta neztem...

nem lehet abbahagyni:)

2015. máj. 21. 10:31

Igen én is láttam az említett filmet és fantasztikusan jónak találtam(találom)!

A könyvet viszont nem olvastam...

14. f36e266467 (válaszként erre: 13. - Csutkababa)
2013. febr. 17. 22:57

Ezek rövid kis könyvecskék, bár persze ha nincs idő, akkor ez is hosszú. Egyszer mindenképpen érdemes lenne majd elolvasnod. Akik végig olvasták mind a 3-at, a legtöbb embernél elég nagy rádöbbenéseket okozott. Azóta kicsit másképp nézik a történéseket, mert ebben a könyvben le van írva a rendszer, amiben érthetővé válnak a valódi összefüggések.


Ezt a könyvet lenne jó, ha valaki filmre vinné. Na onnantól kicsit tudatosabb irányba indulna el a reinkarnációs rendszer értelmezése.


:)

2013. febr. 17. 21:45

koszi a valaszt,az a baj, nagyon keves idom van olvasni,de majd szanok ra idot,csak a munkabeosztasom egesznapos,aztan meg a hazimunka,szoval,nem egyszeru idot talalni ra..


nem baj,ha eltersz a forum eredeti temajatol, engem nem zavar...

12. f36e266467 (válaszként erre: 11. - Csutkababa)
2013. febr. 17. 18:52

Én speciel regressziós hipnózisban jártam odaát.


Egyébként aki klinikai halálban megtapasztalt valamit, még nem jelenti, hogy képben van. A mai ezoterikus társadalom nagy része sem igazán a valóságot vallja, mivel a legtöbben egymástól tanulják "vakon", hogy hogy is néz ki a leszületés, milyen karmák vannak stb. Sokat olvasok a témában és rengeteg a tévhit. Pont azért, mert a legtöbben úgy adják tovább, hogy meg sem tapasztalták, fel sem mérték, csak mondják, amit hallottak.


Ha most itt a reinkarnációról kezdenénk el beszélgetni, akkor kioffolnánk az eredeti témádat :) De majd nyithatunk rá topicot.


Ha elolvasod a Michael Newton könyveket (a 4-ből 3-at érdemes), akkor szerintem össze fog állni a kép és akkor látni fogod, hogy mennyi téveszme kering össze vissza.


Kb annyira téves elméletek, mint amennyire mindenki azt hiszi, hogy a skizofrénia = a többszörös személyiségzavarral.

11. csutkababa (válaszként erre: 10. - F36e266467)
2013. febr. 16. 15:04

kosz a bejegyzesed,ez is egy velemeny,es lehet rajta elmelkedni..


te mar jartal ^odaat^????

hogy ha szabad kerdezni?

mert engem erdekel a tema, nagyon is...

2013. febr. 15. 22:54

Ha valakit érdekel a reinkarnáció valódi működése, annak meleg szívvel javaslom:


[link]


Dr. Michael Newton - Lelkünk útja 1-4.

2013. febr. 15. 22:43
Főleg ha egy "Odaátos" is ajánlja... :))
2013. febr. 15. 22:11

Az jó, hogy valaki hozzá mert már végre nyúlni a reinkarnáció témájához, de ez pont annyira alapos a témában, mint amennyire első. Elég kezdetleges feltételezéseken alapul. Aki tudja, hogy a reinkarnáció valójában hogyan működik, annak ez a film hatásvadász és gyenge.


Sőt, alapvetően nagyon unalmas.


A feltételezett jövőkép ábrázolása gyermeteg, ha a bárra gondolunk, amit bemutat a japán lánnyal.


Watchowskiéktól sokkal de sokkal többre számítottam. A Mátrixot imádom, bár az persze full fikció, de mégis lényegesen több benne a valódi mondani való.


Aki ez alapján hiszi a minden mindennel összefügg témát, az tévútra fog tévedni.


Ez a véleményem.


Ja és nem csak azoknak nem tetszik, akik sötétek, hanem azoknak sem, akik talán már jobban képben vannak a témában. Beszéljetek olyanokkal, akik voltak odaát és megismerték az összefüggéseket. Nekik ez a film vicces. Messze van még a lényegtől.

2013. febr. 15. 21:53
VÁÚÚÚ!! (Ez a véleményem...)
6. hottie (válaszként erre: 5. - Csutkababa)
2013. febr. 1. 23:10

Szerintem is nagy élmény.:)

Ezt a filmet nem megérteni kell, meg követni szóról szóra, görcsösen figyelve...Be kell (tudni) fogadni és helyére kerül, mint egy kirakós darabja.:)

5. csutkababa (válaszként erre: 3. - Hottie)
2013. febr. 1. 22:35

attol felek, nem tudnam letenni a konyvet, es egyfolytaban csak olvasni akarnam,amig nem erek a vegere...

amugy biztos nagy elmeny lenne a konyv is, talan egyszer ha lesz idom, en is elolvasom

4. csutkababa (válaszként erre: 2. - 9f86e86d50)
2013. febr. 1. 22:34

koszonom a szep hozzaszolasodat, teljesen egyet ertek veled is,

nekem is az eddig latott filmek kozul,jelenleg viszi a palmat..

igen, sokan nem fognak belole erteni semmit, egy se fule se farka lesz nekik...

sok forumon olvasgattam rola, itt a Hoxan,meg eddig nem talaltam es ezert nyitottam rola,hogy megvitassuk, atbeszelhessuk,azokkal,akik hasonloan gondoljak mint en is.

nekem annyira tetszett,hogy ujra meg kell a kozeljovoben nezzem,mert valami belso zsibongas tort ram ,hogy vegre latom is, es mas is lathatja,amit en mar evek ota probalok magyarazni az embereknek,es sokan ertetlenul neznek ram...


mert azt hiszik,amit a bolban,vagy a patikaban vesznek,az csak jo lehet..

ez csak egy pelda volt az emberi sotetseg hatartalansagarol...


csak az a baj, hogy sokaknak a Felhoatlasz nem fog semmit kozvetiteni,mert naluk meg sotet van...


nem tartoznak az ebredok koze...

3. hottie (válaszként erre: 1. - Csutkababa)
2013. febr. 1. 19:49

Nagyon tetszett. Minden mindennel összefügg, mindennek oka, értelme van.

Nagyon látványos film, a könyvet szeretném elolvasni.

2013. febr. 1. 17:51
A film többet akar mutatni annál mint amit mutathat. Egy a minden-mindennel összefügg, az ok és okozati rendszerbe ágyazott látványtervben kiteljesedő pompa. Akik ismerik eme törvényszerűséget azoknak egy kellemes ismétlés, remek megvalósítással, de annál nem több. Akik meg nem ismerik, vagy nem vallják azok tévesen érthetetlen művészfilmnek titulálják majd. Nekem nagyon tetszett, és a kedvenceim közt van, de van a témában jobb is, viszont nem bánnám ha hasonló művek születnének még. :)
2013. febr. 1. 13:21

Erdekel a velemenyetek a filmrol,es a mondani valojarol...

kinek mit mutatott meg a film, ki mit ertett belole, kinek mi a velemenye rola....


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook