Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Felháborít az emberi hülyeség! fórum

Felháborít az emberi hülyeség! (beszélgetős fórum)


2010. aug. 9. 01:19

Én semmi pirulát nem szedek(hál'Istennek nincs szükégem rájuk)..,de ha bánatom lenne, akkor sem drogoznék,ha kövérlennék akkor sem fogyi tabikkal próbálkoznék!!!!))


Sajnos előbb cselekszik az ember, aztán gondolkodik.......))))


Húúúh,de lehet azután sem gondolkodik,no ott akkor már Isten sem segít!


Tényleg jó lenne,ha ezt mindenki elkerülné....)


De ki-ki a magaútján halad..jó vagy rossz írányba csak ő döntheti el!

Minden jót!!

2010. aug. 8. 16:23
Bocs, de a "hülyeség" szó helyett az emberi butaság, a tanulatlanság szót írnám. Mert ha valaki a magyar általános iskolában megtanul mindent, akkor állítom, hogy már fogalma van az élet alap dolgairól. Egy ilyen témában is. Nem kell egyetemi végzettség hozzá.
2010. aug. 8. 15:48

Én szedtem ilyet nemrégen,semmi bajom nem lett tőle,de vigyáztam is magamra:)

Felelősséggel kell az ilyeneket szedni.

2010. aug. 8. 15:37
Így van, de diétánál is. Van, hogy ki van emelve, hogy ilyen meg olyan bajokkal ne csinálják, illetve hogy sportolni kell mellette, valamint hogy nem szabad hosszú távon alkalmazni. De ezt persze figyelmen kívül hagyják egyesek, és csakazértis belekezdenek, utána elhordják mindennek.
4. 88bea36763 (válaszként erre: 3. - 3265084553)
2010. aug. 8. 15:36
:))
3. 3265084553 (válaszként erre: 1. - 43d4d69400)
2010. aug. 8. 15:24
Nem kell felháborodni! Bízd Darwinra a dolgot!
2010. aug. 8. 15:23

"Az emberi hülyeség határtalan."

Ez így igaz.

2010. aug. 8. 15:22

Rengeteg fogyasztó szer van a piacon jelenleg! Közöttük, most a zsírégetőkre szeretném a hangsúlyt fejezni. Ezeknek a hatása az, hogy kicsit megdobja a pulzust vérnyomást. Nem szabad rá inni drogozni.

Ma nézelődtem, és nem egy ilyen zsírégetőhöz lett egy egy szrtori leírva, hogy jajj hát 22/120as vérnyomással vittek kórházba. Jajj elájultam. Jajj tönkrementem.

Nos- Vannak emberek akinek elmondjuk, ne szedje ha magas a vérnyomása. Ha beszedi ez és ez lesz.

Ne szedd be ha inni akarsz, mert rosszul lehetsz.

Nem szabad drogozni! Amugy sem, de ezekkel együtt főleg nem.


Aztán mikor a hülye tagad, és orvoshoz kerül az a hülye meg a hibás akitől megvette, vagy aki kitalálta......


Az emberi hülyeség határtalan.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook