Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » "Felgyorsult sejtciklus".. Ez mit jelent? Segítsetek, légyszi! fórum

"Felgyorsult sejtciklus".. Ez mit jelent? Segítsetek, légyszi! (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. okt. 28. 11:17

..Egyébként a jóbarátomtól kérdezgettem, hogy mi van, mert próbálnék neki segíteni, hogy mutassa meg a papírjait, amit kapott a dokiktól, de nem igazán hajlik rá... Azóta is külföldön van, csak ritkán van Magyarországon, tehát azért nem jelentkeztem itt a fórumon sem, mert nem tudok semmit..

Most legutóbb, mikor beszéltünk, már nem erőltettem a témát, azt mondta, hogy nagyon jól van, boldog, dolgozik, megismerkedett egy lánnyal, és megy vissza külföldre.


Szóval elnézést mindenkitől, hogy nem jelentkeztem itt egyáltalán..

44. felhőjáró (válaszként erre: 16. - Cikicakk)
2009. okt. 27. 07:56
Egyetértek veled.Ez nem rák,hanem genetikai betegség.Azt hiszem teljesen egyértelműen írtad le.Ezt jelenti a sejtöregedés.Mindenképp lássa több orvos,ezt tapasztalatból írom.
2009. jan. 23. 22:01
neked is,és jó 7végét!!!Írj ha tudsz vmit!!
42. Zarahell (válaszként erre: 41. - Naposcsibe)
2009. jan. 22. 20:59

Most jött haza külföldről, valamikor majd összefutunk (én dunántúl, ő tiszántúl), akkor tudok vele beszélni erről. Írt ezt-azt, de nekem továbbra is magas.. :S

Mindenképp szólni fogok! Köszönöm az érdeklődést!! :) pussz neked!! :)

41. Naposcsibe (válaszként erre: 40. - Zarahell)
2009. jan. 20. 21:41
Szia!Semmi híred azóta sem?
2009. jan. 2. 14:01

Sziasztok! Sajnos nem érem el azóta se, iwiwre mwg nem írt még vissza, de ahogy tudok valamit, írni fogok! :)


Nagyon jól esik, hogy érdeklődtök! :)

Tényleg írni fogok, ahogy tudok valamit!

39. cikicakk (válaszként erre: 36. - Zarahell)
2008. dec. 30. 20:54
Feltétlen írj,ha meg tudsz valami konkrétabbat.nagyon drukkolok nektek,hogy csak tényleg egy fordítási hiba legyen.
2008. dec. 29. 09:11
Szia!Tudsz már bővebbet a barátodról,beszéltél vele?
2008. dec. 27. 21:43
Helyes! És ne kerteljen az a doki, őszintén mondassa el vele hogy ez mi?
36. Zarahell (válaszként erre: 33. - Cikicakk)
2008. dec. 27. 21:27
Én tök pozitívan fordulok felé, lévén még le se esett a tantusz. De ő sincs letörve, ahogy éreztem (már fél éve tudja). De mindig mérlegelem a dolgot, és szerintem jó, ha tisztában vagyok azzal is, hogy mi a legrosszabb, ami történhet. De ahogy te is írod, továbbra is bízom abban, hogy ez valami más lesz, ezért igyekezni fogok rávenni (ha elérem végre) hogy nézesse meg itt Magyarországon is egy magyarul beszélő orvossal...
35. anyuca66 (válaszként erre: 31. - Zarahell)
2008. dec. 27. 21:19
Nagyvonalakba nézem a beugrót. M1? ( gépezés és tv nézés együtt nem megy, hogy érts is mindent ). Bízz abba hogy csak fordítási hiba. És kellemesen csalódj.
34. Zarahell (válaszként erre: 30. - Cikicakk)
2008. dec. 27. 21:18
Köszi, majd megpróbálom támogatni, ahogy tudom.
2008. dec. 27. 21:17
zarahell!!!Azért még várj azzal,hogy a legrosszabbra felkészülsz.Még nagyon fiatal a barátod,még lehet,hogy véget sem ért a sejtfelépülés nála.Ilyen fiatal korban még annyi minden előfordulhat.Próbáljatok felé pozitívan fordulni,de óvatosan,nehogy azt érezze nem is érdekel benneteket a betegsége.Biztassátok,főleg a mozgásra.A mozgás maga sejtépítő hatással van.Főleg az izom sejtjeit erősíti.Nála meg az a legfontosabb.
32. Zarahell (válaszként erre: 29. - Naposcsibe)
2008. dec. 27. 21:12
Persze, mindenképp! :) Köszi a bíztatást! :)
31. Zarahell (válaszként erre: 28. - Anyuca66)
2008. dec. 27. 21:11

A Beugrót szoktad nézni? :) Remélem, csak valami ilyen fordítót kapott ki :)

Reméljük a legjobbakat, és felkészülök a legrosszabbra.

30. cikicakk (válaszként erre: 22. - Zarahell)
2008. dec. 27. 21:11

Ha genetikai a dolog vérből lehet megállapítani,de a barátod számára szerintem annyira mindegy,hogy mitől van.Én úgy tudom,hogy ez nem szerzett betegség,hanem gén hiba miatt alakul ki.Szerintem az,hogy sportol,meg ezeket a gyógy készítményeket amit itt leírnak használjátok( az aloa vera nagyon jó az biztos) akkor sokat tudsz rajta segíteni

nem csak az élet hosszát,hanem a minőségit is tudjátok vele elősegíteni

2008. dec. 27. 21:07
Ez így igaz,sok múlhat a tolmácson is.Drukkolok a barátodnak,hogy felépüljön,megírod holnap mit mondott?
2008. dec. 27. 20:55
Sokat számít a fordítás! ( az a tolmács beszélt a rádíóba sok érdekes dolgot mesélt a fordítással kapcsolatban. és bizony nem mindgy hogyan fordítanak!! )
2008. dec. 27. 20:52
Betegségeg "leépülés" és a "csontritkulás" írtam be hátha találsz valamit. lesz mit átnézni.
26. Zarahell (válaszként erre: 20. - Naposcsibe)
2008. dec. 27. 20:52

Köszi, elolvasgattam (bár elég kusza nekem a nyelvezete) de én nem láttam rajta ilyen szembetűnő öregedést.

Talán holnap már elérem, és akkor elmagyarázza jobban, hogy mi van.

25. Zarahell (válaszként erre: 23. - Anyuca66)
2008. dec. 27. 20:45

Igen, azt tudom, hogy az aloe vera jó, és sokan is esküsznek rá.

Igazából nem az utasítását bírálom felül, hanem kételkedek a diagnózisban. Nem azért, mert én egy ilyen nagy "anti-orvos-izé" vagyok, hanem egyszerűen szeretem több orvos véleményét hallani, mert van, hogy teljesen, teljesen más. Tolmáccsal fordítani a dokinak, meg külön rizikófaktor.

2008. dec. 27. 20:40
Dr infóba így én se találtam semmit.. Jobban elolvasva kicsit átgondolva ez nem biztos hogy rák.
2008. dec. 27. 20:25
Leírták mások amire gondoltam. A doki utasítását nem kéne felülbírálni. De az aloeverát meg kéne próbálni, az esetleges kezelésekkel együtt. Itt a neten is meg lehet nézni. Nálunk a gyógyszertárba, meg valamilyen drogériába ahol ilyent is árulnak lehet kapni. Izületre is jó, és sok minden másra. Állitólag náhány embert megmentett a kerekesszéktől. De állandóan kell szedni.. Nem éppen olcsó...
22. Zarahell (válaszként erre: 19. - Cikicakk)
2008. dec. 27. 20:24
:) semmi baj, nem voltam elég világos.
21. Zarahell (válaszként erre: 16. - Cikicakk)
2008. dec. 27. 20:23
Igen, valami ilyesmi lehet! És ezt hogyan lehet meghatározni? Vérből?
2008. dec. 27. 20:23

[link]

Ezt találtam neked,nézd meg,hátha találsz benne vmit.

19. cikicakk (válaszként erre: 13. - Zarahell)
2008. dec. 27. 20:23
Bocsánat,hogy barátnőt írtam.
18. Zarahell (válaszként erre: 15. - Naposcsibe)
2008. dec. 27. 20:21
24 éves, fiú
17. Zarahell (válaszként erre: 14. - D606bc0fd7)
2008. dec. 27. 20:20

Köszi! A genetikus lesz a nyerő szerintem, de a hülye drinfo nem jön be (hegyek közt vagyok csigalassú vodás internettel), őt meg nem lehet elérni telefonon.

Köszönöm a segítséget, keresgélek még, hátha találok valamit.

2008. dec. 27. 20:19

Valami dereng abból amit tanultunk annó az egészségügyi suliban.Ha jól emlékszem ez azt jelenti,hogy a barátnőd sokkal gyorsabban öregszik mint az átlag ember.25-30 év közt megszűnik a sejtek felépülése,innen már csak pusztulnak a sejtek.( ráncosodás,mell, fenék megereszkedés,izmok renyhesége ha nem tornázik,esetleg fizikai munkát nem végez valaki.) Ez egy egészséges embernél a30. életévtől a durván 80-90.életévig tart.A barátnőd egy év alatt 7-8 évet öregszik szervezetileg.

Nagyon jó,hogy sportol,mert ezzel is lassítja a folyamatot.Mindenesetre nem rák,hanem valami genetikai eredetű betegség.Én így emlékszem a tanultakra,de azért próbálj a neten is utána nézni.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook