Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Felföldi Róbert nőgyógyász milyen doki? fórum

Felföldi Róbert nőgyógyász milyen doki? (beszélgetős fórum)


7. emlk
2016. jún. 15. 08:01

Régi a kérdés, de hátha még aktuális valakinek.

Nem magánrendelésen kerültem hozzá. Ha nem lát benned pénzt, nem nagyon figyel rád. A vizsgálatot gyorsan lezavarta, utána csak a telefonját nyomogatta, nem érdekelte, van-e kérdésed, vagy sem.

Akiben pénzt lát, azzal nagyon figyelmes, kedves, küldi is a magánrendelésére.

2013. ápr. 11. 04:32

Szia!!

Robinak parja nincsen egesz Europaban. 17evesen kezdtem el Robihoz jarni,20eves kulfoldre kerultem igy csak ritkan jartam haza es sajnos gondjaim adodtak,kulfoldon senki nem tudta megallapitani,hogy mi a bajom,tobbszor jott meg egy honapban,gyogyszer szedes kozben. Hazamentem nyaralni es elso utam hozza vezetett,masnapra mar vervetel es huvelyi UH,eredmenyek megerkeztek ujra UH es konzultacio amit a rendelojeben beszeltunk meg. Sikeresen kideritette,hogy a cukorszintem miatt jon meg tobbszor :( De kaptam gyogyszert tole es tanacsokat!!! Rosszat az mond ra,aki nem is akarja megismerni. Lelkiismeretes es verprofi a szakmajaban :) Örülük,hogy ilyen orvosom van. Mikor hazalatogatom biztosan meglatogatom :)

5. anett0731 (válaszként erre: 4. - AnneShirley84)
2012. szept. 4. 21:52

Szia!

Közben én már meg is szültem nála a kislányomat és végig meg voltam elégedve vele. Legutóbb pár hete voltam nála cisztával és azt is sikerült hamar megoldani.

Mostanában én is hallottam róla ezt-azt, de szerencsére nekem továbbra is jók a tapasztalataim vele kapcsolatban és 100 %-ig megbízom benne.


Gratulálok az ikrekhez és sok egészséget nektek!

2012. szept. 4. 11:06

Én hozzá járok ikerterhességgel, és nagyon alapos. Nekem az a tapasztalatom, hogy a kis gondokat is komolyan veszi, és a kis kérdéseket is. Nagyon szeretjük, én is, és a férjem is, aki minden uh-n részt vehet, sőt külön képzésben részesül szonográfia témában :)

Ja, és nem csak a magánrendelőben, hanem a kórházban is segít. Az asszisztense az időpontokkal, ő meg ha olyan van, akkor jön... pl. nekünk mindkét genetikai uh-ra jött... A legemberségesebb és legjobb orvos, akivel eddig találkoztam.

2011. júl. 14. 16:56

Nekem negatívak a tapasztalataim. Lehet, hogy kedves, de ha baj van odabenn, azt nem veszi észre..hidd el tudom miről beszélek. Ha bárki nála van, AZONNAL cseréljen dokit.

Én örülhetek, h életben van a kisbabám, holott az utolsó napokban is tökéletesen rendben talált mindent, de mikor megszültem...Még a perre vitelen is gondolkodtam.

Már a terhességem alatt is elfelejtett előzőleg megbeszélt időpontokat, már akkor feltűnt, h szétszórt, de nem gondoltam, h ennyire, és h ekkora baj lehet belőle.

Ne az legyen a cél, h kedves legyen a dokid, hanem az, h tudja mit csinál.

És nem vagyok egyszeri eset, mert egy ismerősömnek nem vette észre a cisztáját

2010. ápr. 11. 20:51
szia!Én január20-án szültem nála a 2.gyermekem (mindkettőt) nagyon rendes lelkiismeretes orvos bármikor hívhattam mindent elmagyarázott mi mit jelent én csak jót tudok mondani róla.Nagyon jó szaktudással rendelkezik szülés után minden nap jött érdeklődött szóval csak ajánlani tudom.Sok szerencsét!
2010. márc. 3. 10:17

Sziasztok!

Én érdeklődni szeretnék, hogy van-e valaki aki Nyíregyházán dr. Felföldi Róbert-hez jár, vagy járt és milyenek a tapasztalatok.

Én nemrég kezdtem el járni hozzá, mert a gyógyszer abbahagyása után 1 év után sem állt be a menszim, sőt volt, hogy majd 3 hónapig nem volt, és terhes sem voltam. Kiderült, hogy magas volt a prolaktinem, de ez már szépen lement, és most épp a ciklusomoat nézzük. Ha minden oké, akkor 1-2 hónap múlva beleváguka a férjemmel. Nekem egyenlőre jó tapasztaltaim vannak Felföldivel kapcsolatban, de kíváncsi lennék mások véleményére is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook