Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Felfázás nem szűnik Monural portól.Mit tegyek? fórum

Felfázás nem szűnik Monural portól.Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2
14. Rozinante (válaszként erre: 13. - 2f26e3ce5e)
2011. júl. 7. 13:06
Így van. Legalább elmondhatod, hogy neked ebben is volt részed, és már sokat tapasztaltál :P
2011. júl. 7. 13:05
Köszi,remélem ezen is túl leszek:)CSak pozitívan:)
2011. júl. 7. 13:03
nagyon* már írni se tudok :D
11. Rozinante (válaszként erre: 10. - 2f26e3ce5e)
2011. júl. 7. 13:03
Hát nem bizony. Nem egyszer voltam akkor annak a határán, hogy már sírok, annyira fájt. A legfontosabb, hogy melegen tartsd. Ha ülsz a fotelban, csavard bele magad egy polár takaróba, az jó meleg. Amikor nekem ez volt, páromhoz is úgy mentem át, hogy még a kocsiban is be voltam bugyolálva. Tényleg remélem, hogy segít. Tudom, hogy nagy rossz :S
2011. júl. 7. 13:00
Nah,azt én is remélem,mert aki volt felfázva,az tudja,hogy nem egy kellemes dolog:(
2011. júl. 7. 12:59
Nincs mit, remélem hamar túl leszel rajta. :)
2011. júl. 7. 12:59
Köszi:)
2011. júl. 7. 12:58
Igazából amit tesóm, anyukám és én is használok az a "régi öregek" bevált módszere: állandóan tartsd melegen a veséidet, igyál rengeteg folyadékot, mert akkor tényleg kelleni fog pisilni és nem csak az érzés lesz meg, meg így tisztítod a vesédet it. Továbbá kamilla vagy hársfa tea, mindkettő gyulladáscsökkentő. Ha fekszel, akkor használhat még a melegvizes palack a veséfhez is és arra a területre is, mert alulról melegít. Ha ezek nem használnak, akkor érdemes beleülnöd egy kis kamillás vízbe. Egyszerűen forrald fel a kamillát (mint amikor gőzöl az ember ha náthás), várd meg amíg kellemes meleg lesz és csücsülj bele. Tesómnak ez segített. Tavaly én is nagyon csúnyán felfáztam és ezek a praktikák segítettek. Azóta minden kis apró dolog miatt felfázok. Szóval, szerintem próbáld ki. Majd írd meg, hogy sikerült-e vagy nem. Puszi Neked:)
2011. júl. 7. 12:57
Most voltam 2 hete teljes rákszűrésen,ultrahangon,teljesen negatív.Már szedtem rá urogint,urell tőzegáfonyát...Most a Monuralt.Köszönöm a segítségeket:)
2011. júl. 7. 12:55
Medveszőlő levél tea! Naponta 2-3 bögre. Gyógyszertárban tudsz venni, 200 Ft/csomag! Nekem bevált. De azért, ha nagyon durva, doki!
4. cac78ceb03 (válaszként erre: 1. - 2f26e3ce5e)
2011. júl. 7. 12:53
Menj, és vizsgáltasd meg magad újra! Esetleg UH-val. Nekem így derült ki, hogy miómám van :(
2011. júl. 7. 12:53
Én urongin-t használok felfázásra, de ha az sem segít orvos. Tavaly év végén majd egy üveg urogint megittam,de nem használt. Nagyon beteg lettem.
2011. júl. 7. 12:51
Walurinal
2011. júl. 7. 12:50

Nem szűnik,olyan furi érzést érzek a köldököm tájékánál,sűrűn kell pisilnem.Szerintetek a 2 Monural por után mit tegyek?Kedd este ittam meg a 2-at.(Terhesség kizárt.)

Köszi a tanácsokat:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook