Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Felesleges Árucikkek Fóruma fórum

Felesleges Árucikkek Fóruma (beszélgetős fórum)

2011. szept. 21. 06:38

Tudom, hogy már régi a fórum...

Én a tejhabositót nagyon szeretem:) Én csak habos tejjel iszok kávét, ezért minden nap használom.

Szerintem jó ötlet volt kitalálni. És nem is nagyon helyettesithető.


A tejet kicsit felmelegitem, majd ezzel a tejhabositóval felhabositom, teszek bele kávét, cukrot, majd fahéjjal megszórom. Nagyon finom:))))

13. syria (válaszként erre: 12. - Mohonc)
2010. nov. 10. 10:07
Nagyon jól tetted! :)
12. mohonc
2010. aug. 7. 09:43

FÁF díjas termék szerintem: elemes virágőr

Egy keresztrejtvény beküldése után nyertem. Egy gomba alakú fehér kis izé, ami két ceruzaelemmel működik. Bele kellett volna szúrni a cserépbe (mármint a földbe), és ez az elmés dolog állítólag sípolt volna, ha kiszárad a föld. Azért csak volna, mert úgy gondoltam, hogy erre nekem annyira nincs szükségem és sitty-sutty kidobtam. :)

11. syria (válaszként erre: 9. - 01c8755c79)
2009. nov. 22. 12:31

Félreértettél!

Nem olyan cikkekre gondoltam, amik valaki számára feleslegesek, hanem olyanokra, amik annyira feleslegesek, hogy le sem kellett volna gyártani őket, mert egyéb, már meglévő tárggyal helyettesíthetők.

Próbálkozz a vaterán!

10. syria (válaszként erre: 7. - Doxikri)
2009. okt. 29. 10:21

Én is valami ilyesmit gyanítottam.

Szerintem egy közönséges kanállal, megfelelő technikával is elérhető ugyanaz az eredmény, mint ezzel a csetresszel.

2009. okt. 28. 16:55

Van egy citerám.... nagyon szép darab, a kisfiamnak készült, kb. 3 délután pengette, aztán kiderült, hogy mégse az az ő útja.

A bemoldalamon megnézhető. Szerintem karácsonyra is szép ajándék annak, aki kellően hagyományőrző beállítottságú.

(tankönyvet fénymásolatban tudok hozzá adni)

8. Noj84 (válaszként erre: 1. - Syria)
2009. okt. 28. 16:50
haha, a habosítóval már kb. 10 éve találkoztam, a barátnőim közül volt egy, aki kifejezetten szerette a pezsgőt, de szénsavmentesen. :) ezzel az eszközzel ragyogóan kiküldte belőle a szénsavat. :)
7. doxikri (válaszként erre: 3. - Syria)
2009. okt. 28. 10:24
Ez elvileg tejhabkészítő készülék, gyakorlatilag tejhab-nemkészítőellenbenelemlemerítő készülék. Nekem is volt, ki is dobtam!!
6. one85 (válaszként erre: 5. - Syria)
2009. okt. 28. 09:27
Én se használnám , de tény , hogy mások szeretik.:D
5. syria (válaszként erre: 4. - One85)
2009. okt. 28. 09:07

Hát nem tudom. Nekem ilyenem sose volt, mégis kiváló kakaót készítettem.

Engem teljesen meghökkentett, amikor megláttam a képet, és azonnal a Déri János által vezetett Pocsék Áruk Fóruma ugrott be, ahol 3 lábas harisnyanadrágokat és társait lehetett nayg röhögések közepette látni.

4. one85 (válaszként erre: 3. - Syria)
2009. okt. 28. 07:58
Kávé kavarásra.Kakaó csomómentes elkészítésére ha nem akarod , hogy a gyerkőc száját megégesse , de azt se szeretnéd , hogy csomós legyen!
3. syria (válaszként erre: 2. - One85)
2009. okt. 28. 07:50
És mire jó?
2009. okt. 28. 07:49
a naplódba amit beraktál azt például egy kedves ismerősöm szeretve használja.:D
2009. okt. 28. 07:44
Felesleges ÁRucikkek fóruma. Mindjárt az első a naplómban látható.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook