Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Feleségem tagadja, hogy nőkhöz is vonzódna. De észrevettem, hogy leszbi oldalakon járkál. De miért tagad? fórum

Feleségem tagadja, hogy nőkhöz is vonzódna. De észrevettem, hogy leszbi oldalakon járkál. De miért tagad? (tudásbázis kérdés)


28. 274c9996b8 (válaszként erre: 27. - Supin)
2009. máj. 22. 18:08

Amint latom mult ev dec.10-en volt itt utoljara ! Elromlott a nettje , vagy eszrevette az asszony miket irkal itt :)

Szoval megvan tiltva neki a nettezes , szerintem :)

27. supin (válaszként erre: 26. - 274c9996b8)
2009. máj. 22. 18:00
Nem reagál a kérdésre. Bíztos nem ér rá....
26. 274c9996b8 (válaszként erre: 3. - Feccó26)
2009. máj. 22. 17:49

Ha , nagyon jo a hazassagod , miert foglalkozol azzal hogy , mit bameszkodik az asszony a netten ? Az emberek kivancsiak es a kivancsisagtol meg nagyon messzi van a szexualis hovatartozas !

Nagyon sok ujfasista van kint pl a netten es nezik a homokos oldalakat ! De , mint tudjuk ÖK kiakarjak irtani a homoszexualitast !

25. supin (válaszként erre: 3. - Feccó26)
2009. márc. 18. 17:51
Te mit nézel?
2009. márc. 18. 08:44
énis nézegetek ilyet mégsem vagyok leszbi,,legalábbis nem tudok még róla
23. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 3. - Feccó26)
2009. febr. 12. 21:43
Csak nehogy eből valami bizonyítékot kreálj mert az nagy marhaság lenne. Ez nem bizonyíték amit tagadni kellene.
22. dragon77 (válaszként erre: 20. - Drnéni)
2009. febr. 12. 21:38
De én emiatt még nem nézegetek ilyen oldalakat!! Szerintem hagyj időt neki! Ha tényleg jó a kapcsolat, akkor előbb- utóbb elmondja magától is, ha ilyen jellegű gondolatai vannak.
21. Zojci
2008. dec. 14. 22:41
Nem lehet,hogy Te nézegetted? :D Najó,passz... Szerintem kiváncsiságból.:)
2008. dec. 14. 22:35
Pszichoanalitikusok szerint minden egészséges szexualitású heteroszexuális emberben van egy jó adag homoszexualitás is, legfeljebb még saját maga előtt is tagadja (ez se baj). Elvégre a jó szexhez az is kell, hogy a saját testünket is erotikusnak találjuk, így tehát a mienkhez hasonló testeket is.
19. ee8583e1f3 (válaszként erre: 10. - C619500ac7)
2008. dec. 14. 19:30
Jujj, de jól leírtad! Én sem tudtam volna jobban!:)))
18. herengtimea (válaszként erre: 17. - Pimpi3)
2008. dec. 14. 10:08
mi a szösz,te még élsz???
17. pimpi3 (válaszként erre: 15. - Herengtimea)
2008. dec. 14. 00:04

Sziasztok!

Timi!Nekem ugyanez a véleményem mint neked!

2008. dec. 8. 23:20
miért tagad? mert nem meri elmondani neked, hogy egy kis színt akar vinni a szexuális együttlétetekbe! Ez nem baj, ha nyitott vagy egy harmadik személy jelenlétére! Bátorítsd, hogy beszéljen róla!
2008. dec. 8. 22:51
miért nem mondja?talán azért mert téged jobban érdekel mint téged.lehet hogy kiváncsi és lehet hogy ki is próbálná de nélküled,de te viszont szivesen kipróbálnád hármasban ezt veszem ki a szavaidból,de nem mindenki szeret osztozni,és ezért a barátnőd,vagy feleséged meg sem emlit ilyesmit mert fél hogy nyálat kapsz.
2008. dec. 8. 22:47
Az ember tobbnyire azt nezi sajat magatol, amire vagyik vagy ami erdekli. Lehet az utobbirol van csak szo.
13. spinneli (válaszként erre: 5. - Feccó26)
2008. dec. 8. 22:43
akkor valószínű ennyi a válasz is.
2008. dec. 8. 22:41
Én még gondolatban sem tudnám elképzelni más nővel.
11. haaeen
2008. dec. 8. 20:25
néha, néha én is megnézek ilyen oldalakat, de nem vonzódom a nőkhöz, csak kíváncsi vagyok. lehet a feleséged is kíváncsi. a fantáziálás meg nem azt jelenti, hogy "élőben" is szeretné átélni. szerintem.
2008. dec. 8. 18:38

A kíváncsiság nagy úr, kedves Feccó. Ez szerintem pont olyan dolog, hogy addig nem nyilváníthatsz véleményt pl. egy zenekarról, amíg nem ismered a számait, a frontember hangját...stb. Persze, a divatos " gyors sztárságot" elítélheted, pláne, ha tehetségtelen embert sztárolnak de ha az énekes hangja jó, akkor az jó és kész, ezen nem változtat semmi, elítélheted, de attól ő nem lesz rosszabb.


Nagyon sok félénk emberről is kapásból azt hiszik,hogy homi, pedig ez korántsem biztos,hogy így is van! Beszélgess vele sokat, és ne elítélően kezdj neki a témának, mert akkor nem fog megnyílni és kitárulkozni, már ha van mit a felszínre hozni egyáltalán.


Abban nem igazán hiszek, hogy egyik pillanatról a másikra heteróból homivá válna bárki, vagy fordítva.


Egyébként pedig jobb, ha tudod, hogy a nők irtó irigyek tudnak lenni saját nembelijeikre :) Folyton összehasonlítgatják magukat a többi nővel: vajon ő szebb/ okosabb / sikeresebb, szexisebb...? Kellően odafigyelsz a feleségedre amúgy? Úgy értem: nem cikized az alakját, ha van egy kis súlyfeleslege, vagy nem mondogatsz neki olyasmiket, hogy ez vagy az a nő szép szemű / hajú/ testű...stb? Mert egy nő képes ám megnézni csak azért egy másik nő (akár félig fedetlen) alakját, hogy elmondhassa: nem is jobb nő nálam :) Nekünk, nőknek fontos az önigazolás :D

2008. dec. 8. 10:42

Én nő vagyok, de nekem eszembe sem jutna ilyet nézegetni....

Lehet hogy csak a barátnőt próbálja megérteni....

Ezt tényleg csak a párod tudja megmondani, de ha "csak" ez róható fel neki,nem változott meg, akkor szerintem nem kell aggódnod.

2008. dec. 8. 09:05

Úgy tűnik, nem szeretne erről a témáról beszélgetni, akkor szerintem hagyd az egészet.

Lehet, hogy csak a biszex barátnőt próbálja megérteni.

Ha tagad, akkor valószínű, úgy is van ahogy mondja. Inkább azon gondolkozz el, hogy miért kételkedsz a szavában.

2008. dec. 8. 08:58

Pedig engem nem zavarna...


....azthiszem.

2008. dec. 8. 08:41
az még nem jelent semmit hogy jo barátnök és hogy lehet köztük valami
2008. dec. 8. 08:35
Ezt mondja ő is. Pedig van a baráti kőrben egy nagyon helyes bisex lány, jó barátnők, de mikor rákérdeztem - "...soha!..."
2008. dec. 8. 08:32
én is nézegetem még se probálnám ki egy növel
2008. dec. 8. 08:32

Még annyi, hogy nagyon jó a házasságunk, nagyon toleránsak vagyunk egymással és öszinték vagyunk egymáshoz. Ebben a dologban viszont kényes vizekre evezünk.... Miért érdekli, két lány smacizása? (mást nem nagyon böngészik)

Köszönöm válaszotok, biztos sok segítséet kapok.

Feccó

2008. dec. 8. 08:31
miért nem tőle kérdezed?
2008. dec. 8. 08:25
Sziasztok! Feleségem tagadja, hogy nőkhöz is vonzódna. De észrevettem, hogy leszbi oldalakon járkál. Nem zavar, sőtt.. ! - de miért tagad?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook