Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Feleségcsere fórum

Feleségcsere (beszélgetős fórum)


1 2 3
50. cb82b220ce (válaszként erre: 49. - Jozsi.38)
2010. jún. 22. 14:52
Én nem döbbentem meg,gondoltam hogy Tessát fogja választani de azóta már szétmentek....
49. jozsi.38 (válaszként erre: 48. - Cb82b220ce)
2010. jún. 22. 14:50
a tengerészén a mostanit nem láttam még :(
48. cb82b220ce (válaszként erre: 47. - Jozsi.38)
2010. jún. 22. 14:49
A mostani fickó választásán vagy a tengerészén?
2010. jún. 22. 14:47
jaaj imádom! de tök ledöbbentem a fickó választásán
2010. jún. 22. 14:46

Na és ha már viasat3 :-)

A Nagy Ő-t szoktátok nézni? :-)

Én szoktam,olyankor arra a 2 órára teljesen kikapcsol az agyam :-) jó kis lazítós műsor nekem.

45. Binky (válaszként erre: 5. - Zsizsmizs)
2010. jún. 22. 14:43

Az első részekben nem is ilyenekkel kezdték, hanem 'átlagos' családokkal, átlagos problémákkal. De tudod hogy van ez...egy idő után növelni kell a tétet.

A Vacsoracsatát is akkor szerettem mikor az átlagemberek mérték össze erejüket, de az már nem vicces, lassan a főzés sem érdekes, csak hogy mit ökörködnek összevissza.

44. cb82b220ce (válaszként erre: 43. - 8fe4afaa5f)
2010. jún. 22. 14:19
Igen,most nézem épp a youtube-on a primatv-be volt :-) valóban elég parasztok :-D
43. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 23. - Cb82b220ce)
2010. jún. 22. 14:16
igen, de az nem tetszett. nagon parasztok voltak, na meg tele volt reklammal es vasarnap este jobb dolgom is volt. Ezt sem neznem, ha nem szunetben lenne. Parom szerinthujesseg...
2010. jún. 22. 13:20
Szerintem amit a nagy házalakításba csinálnak házakat azok azért elég strapabírók... :-) egy csomó pénzt bele is raknak,nem is érné meg gagyiba.TEljesen kész vagyok tőle hogy milyen kérókat szoktak alkotni,na biztos hogy a magyarok ilyet azért nem fognak csak úgy ajándékba adni.Szerintem ők csak felújítják majd a régit,bár az is valami ha azt nézzük.
41. Bri* (válaszként erre: 40. - Marjann)
2010. jún. 22. 13:16
Én is elfogadnék egy új, csinibini házat, még ha elemes lenne is. Bár ezzel is meg vagyok elégedve. Szerintem is úgy lenne fair, ha a közösség nevezhetné a családot. Az ugyanis nem nevezném rászorulónak, akinek cigire, piára, játékgépre stb. van, házra meg nincs.
40. Marjann (válaszként erre: 38. - Franc22)
2010. jún. 22. 12:58

Azért ha valaki hozzámvágna egy készházat nem zokognék bánatomban:) Azon viszont én is szoktam gondolkozni, hogy ha egy családnak arra nincs pénze, hogy lakható épületet csináltasson magának, akkor hogy lesz a 4-500 m2 fenntartására, fűtésére, világítására? Még ha a zálogot ki is szokták nekik fizetni.


Amúgy csak viccből mondtam, hogy beneveznék. Mondjuk a tv helyében nem reklámban toboroznék rászorulókat (tvre van pénzük??), hanem mondjuk segítenék az árvízkárosult falvakban újjáépíteni az óvodát, iskolát... Bár nyilván az nem lenne akkora hír, mi?

(Az eredeti amerikaiban szerintem sokszor a közösség, a falu nevezi a családokat)

39. cb82b220ce (válaszként erre: 38. - Franc22)
2010. jún. 22. 12:53

El is viszi néha őket a szél :-)

Amúgy nem drágák de tényleg,azért éri meg az amcsiknak,bár nem értem miért nem érné meg egy normális.aJAJJJ,jut eszembe,erre is kaptam már választ.Ez azért jó mert ha megunják akkor csinálnak másikat és nem kerül olyan sokba.

38. Franc22 (válaszként erre: 37. - Marjann)
2010. jún. 22. 12:42

én ilyenre be se mernék nevezni.

Amúgy nekem nem tetszenek ezekből az ellemekből össze rakott házhak. Szépnek szépek, de én mindig attól félnék, hogy mivel ilyen vékony falakból vannak, simán elviszi a szél. Tudom ez az én hülye gondolatom, de ez van. És szerintem olcsó se lehet, mert nagyon sok lámpát és egyebet raknak bele. Amit későbbikeben nekünk kell fizetni.

37. Marjann (válaszként erre: 36. - Bri*)
2010. jún. 22. 12:31
Gondoltam én is benevezek, de nem tudom, hogy a "lakhatatlan a házam" és a "nincs saját lakásom" hogy viszonyul egymáshoz:D
36. Bri* (válaszként erre: 32. - Marjann)
2010. jún. 22. 12:30
Kíváncsi vagyok, hogy a házalakításnál is majd milyen családoknak "alakítanak házat". :)
35. sajert
2010. jún. 22. 12:29

Én is "nézem". Teljes részt még nem láttam belőle egyet sem, de azért igyekszem :-).


A háborús-pacifista, a pedáns-laza párosok, jajj meg mikor a szépségversenyes-nem foglalkozni a külsővel, tanulni-tanulni az isibe, és otthon tanulás típusú családok cseréltek helyet, azok tetszettek (mondjuk, ezekből láttam részeket).


Lehet hogy megrendezett, de tanulságos. Általában mindegyik család változik az elmondásuk alapján, és legtöbbször pozitív irányba. El tudom képzelni, hogy vannak ilyen megrögzött emberek, meg azért mindenhol kialakul egy rendszer, ami bebetonozodik. Változatos lehet, hogy kilép az addig megszokottból, és egy teljesen más közegben kell folytatnia.


Mo.-n nem lenne semmi egy ilyen műsor.

34. Bri* (válaszként erre: 31. - Franc22)
2010. jún. 22. 12:29
Az tuti! :) De nagyon megnézném!
33. Franc22 (válaszként erre: 32. - Marjann)
2010. jún. 22. 12:26
ja, ez nagyon lehetséges
32. Marjann (válaszként erre: 31. - Franc22)
2010. jún. 22. 12:25

Én attól pusztulnék meg, ha puccban kéne vacsoráznom:D


Nekem a kedvencem egyébként az volt, amikor a hippi meg a motoros apuka cseréltek helyet. Érdekes, hogy legtöbbször az alkalmazkodik legkönnyebben, akiből kevésbé néztem volna ki.


Ja, látom, hogy a Nagy házátalakítást (vagy mi a neve) is koppintja már a viasat, szóval lehet, hogy pár év múlva feleségcsere is lesz;)

31. Franc22 (válaszként erre: 29. - Bri*)
2010. jún. 22. 12:22
na az lenne ám egy móka, mikor egy politikus feleség egy egyszerű szegény ember feleségével cserélne helyett, Lehet megpusztulna a politikus feleség 1fél nap alatt
30. Franc22 (válaszként erre: 28. - Marjann)
2010. jún. 22. 12:21

:D hehe

hát az biztos hogy eszméletlen lenne ez Mo-on. De ezt senki nem merné itt hazánkban megpróbálni. Pedig igazán érdekes lenne:)

29. Bri* (válaszként erre: 28. - Marjann)
2010. jún. 22. 12:20
Én ezt kifejezetten kötelezővé tenném. Főleg a politikus-feleségek számára. :)
2010. jún. 22. 12:19

Szeretem ezt a műsort nézni, de mindig én nem tenném ki ilyennek a gyerekemet. El tudjátok képzelni mit érezhet egy 3-4 éves gyerek, amikor elmegy az anyukája 2 hétre, helyette jön egy tök más nézeteket valló nő, akinek ugyanúgy szót kell fogadni és kvázi anyaként viselkedni vele?


Egyébként barátnőmmel pont múltkor nevettünk azon, hogy Magyarországon ez hogy nézne ki? A 8 gyerekes, putriban élő cserélne helyet a karrierista, felsőtízezerbeli sznobbal?

27. Bri*
2010. jún. 22. 12:18
Már régebben volt, amikor az egyik családbanbe volt osztva, hogy a házimunkából ki hogyan veszi ki a részét. A másik családban pedig mindent az anya csinált. Az első nőci el volt hűlve a csere után, hogy neki kell a házimunkát végeznie. Én se bánnám, ha megosztanánk itthon a dolgokat, mert nekem sok. Persze ezt a család nem veszi észre. Másrészről viszont az első nőci annyira tehermentesítve volt, hogy ráért egész nap futni, edzőterembe járni, stb.
26. Franc22 (válaszként erre: 24. - Bri*)
2010. jún. 22. 12:17
mindig az ellenkezőket válasszák. Mint pl mikor a háború ellenes és a háború melletti család cserélt helyet
2010. jún. 22. 12:15

az is jó volt, mikor a néger nő volt benne, aki munka után egész délután az ágyban fetrengett és a férj szolgálta ki

na meg mikor a néger faszis volt, akik állandóan meditáltak és 8perc volt a házimunka.

24. Bri*
2010. jún. 22. 12:15
Szerintem tök jó a műsor. Még ha kicsit megrendezett is, szerintem léteznek ilyen családok. Ráadásul igyekszenek mindig két teljesen különböző családot választani, ahol egyik sem tökéletes. Pl. az egyik túl merev, a másik túl laza. Érthető az ütközés, de mindkettőnek szüksége van egy kicsit ellentétes példára. Én szívesen cserélnék egyszer, hogy a férjem lássa meg, mi mindent megteszek értük.
2010. jún. 22. 12:11
Schimb de mame,nem?
22. cb82b220ce (válaszként erre: 21. - 8fe4afaa5f)
2010. jún. 22. 12:11

Túlzás...Hogy nézett ki az a nő...

Amúgy úgy tudom nálatok is volt egy időben ilyen műsor...

21. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 20. - Cb82b220ce)
2010. jún. 22. 12:10
ja, epp eszembejutott azon,hogy jol fogyimotszer:)))
1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook