Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Félénkség, szemérmesség fórum

Félénkség, szemérmesség (beszélgetős fórum)


1 2
52. Glori88 (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 29. 12:34
Ha vigasztal, nekem ellenkezőek a méreteim (s ez a kevésbbé nőies). A lábam, fenekem átlagos méretű és kemény/izmos. Felül meg kövér vagyok. Lóg a pocakom és hatalmas az úszógumim. Köldöktől köldökig 100 cm felett van a haskörfogatom. De bikinit viselek a strandon, pedig ide-oda lötyög a hasamon a háj, ha lépek. Akinek nem tetszik, elfordul. Valaki meg szőrös vagy van vagy 150 kg és strandol. Én utoljára tinédszer koromban szorongtam a strandon, mert mindenki látja a nagy hasam.
51. tumbo2 (válaszként erre: 46. - Globus)
2022. júl. 27. 17:46
nekem is.széles a vállam,a hátam,a mellem pici, a derekam vastag,a lábam vékony,de már így halok meg.mikor kosztümöt próbáltam,röhögőgörcsöt kaptam.
50. janszi (válaszként erre: 45. - Tumbo2)
2022. júl. 27. 11:25
Még nem láttam azt a filmet,megkeresem.
49. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 48. - Globus)
2022. júl. 27. 10:35
Teljesen igazatok van sajnos. Annyira vigasztaló volt olvasni az utóbbi 3 hozzászólásokat. Minden momentuma van magamra ismertem. Nagyon köszönöm nektek! Nekem "szerencsére" széles a csípőm, így legalább egész ruhát tudok hordani, ami V kivágassal szerintem egész szexis. A sok hátrány után némi előnyként írom, hogy legalább (most még) formásak a melleim és szép a dekoltázsom.
48. globus (válaszként erre: 47. - Liliom10)
2022. júl. 27. 10:24

Nekem is minden ruhám V nyakú. Annyira megszoktam, tök húlyén néz ki normál kerek nyakú póló, még itthoni takarításhoz sem hordom.

Ami még jó, az a galléros, de gombos változat.

47. liliom10 (válaszként erre: 46. - Globus)
2022. júl. 27. 10:04

Igen, minden így van, ahogy írod. Jó soká jöttem rá, hogy ezért utálok futni, és nem is ajánlják nagymellű nőknek.

Hasra nem tudok feküdni 5.-es korom óta.

Ilyen kánikulában naponta többször cserélem a melltartót, mert izzadok alatta is.

A ruha vásárlás se egyszerű. Ami előnyös, az a V-kivágás, és ha egy kicsit elasztikus az anyag. Nekem nem széles a csípőm, alig van egész ruhám, két részeseket hordok főleg.

46. globus (válaszként erre: 41. - Liliom10)
2022. júl. 27. 09:52

Ahogy mondod. Cirkusz a melltartó vásárlás. Nem ám a kínaiban 800 ft, hanem szakboltban 5 jegyű szám.

Mennyit röhögtünk, amikor edzésen hason fekvős gyakorlat volt, valaki megkérdezte: jó, de hová tegyem a melleimet? Ugrálós sport kilőve, de még utcán busz után futni is kényelmetlen. Melegben dupla szenvedés. Gravitáció elvégzi a dolgát, idős korban köldökig ér, akkor meg már nem mész plasztikára. Viseled tovább a kényelmetlen oldalát.

Még a számítógép is megtréfál, véletlenül kicsit előbbre dőlsz, már megnyom valamit a billentyűzeten 🤣 Többször sikerült kávégépen 2 kávét főzni 1 helyett, mert ahogy levettem a cukrot a fölötte lévő szekrényből, sikerült beindítani az érintős kijelzőt.

Semmi, de tényleg semmi irigyelni való nincsen a nagy melleken.

Sógornőmé szoptatás után kisebb lett, ő ingyen jól járt.

Ja, és a ruha. Mellbőségre XXL-es hogy néz ki derékon, csípőn? Zsák és kövérít. Eleve a mell is kövérít. Plasztikás fórumban írta valaki, hogy erre nem számított.

45. tumbo2 (válaszként erre: 31. - Janszi)
2022. júl. 27. 09:46
nézd meg a túl szexi lányt.
44. tumbo2 (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 27. 09:44
nálunk anyai ágon,mindenkinek kicsi volt.de örökölhetted,a dédinagymamádtól,vagy még régebbről.mint a szem színe.nálunk mindenkinek sötét volt,kivéve a nagyapámat,gyönyörű kék szeme volt,az enyém olyan nem szép kék,szürkés.az apám rokonai viszont,jó mellesek voltak,igaz ott is volt kivétel.
43. liliom10 (válaszként erre: 42. - Sütikee)
2022. júl. 27. 09:19
Szívesen adnék belőle, ha olyan egyszerű lenne, mint egy melltartót levenni. :)
42. Sütikee (válaszként erre: 41. - Liliom10)
2022. júl. 26. 23:17
Add nekem, ami nem kell 😁
41. liliom10 (válaszként erre: 40. - Sütikee)
2022. júl. 26. 23:04
Csak hiszed ! Egész életemben húzzák a vállamat,stb. Elég lenne fele-kétharmada is bőven.
40. Sütikee (válaszként erre: 39. - Liliom10)
2022. júl. 26. 22:58
De jó nektek! :)
39. liliom10 (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 26. 20:56
Az enyém is, de többször kell F-es. :)
38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - Liliom10)
2022. júl. 26. 20:45
90/E
37. liliom10 (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 26. 14:39
Mekkora a melltartó méreted ? Lehet, hogy kisebb, mint az enyém. :) Én is örülnék, ha kisebb kellene, de sosem mennék/mentem volna plasztikai műtétre. Ez van. Akinek nem tetszik, ne nézzen rám ! :) Régen, főleg fiatalon nagyon gátlásos voltam, csak bő felsőket hordtam, amik nem adták ki az alakomat. Utáltam, hogy megbámulnak a fiúk/férfiak. Szóval megértelek ! :) Ne törődj senkivel, érezd jól magad a bőrödben !
36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Tumbo2)
2022. júl. 26. 14:05
Fogalmam sincs mitől függhet. Nálunk a családban senkinek sincs akkora, mint nekem. Sőt .. Ráadásul az élet több más területén is gondot okoznak.
35. liliom10 (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 26. 13:42

Az enyém pasztellszínekből áll, szerintem bármelyik korosztály viselheti. De ha anélkül jobban érzed magad, én nem erőltetem ! :)

Van strandruhám is fürdőruha fölé, sokfélét lehet kapni.

34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Janszi)
2022. júl. 26. 13:31
Nagyon aranyos vagy, köszönöm! Mellesleg szeretem a sört! 😊
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Liliom10)
2022. júl. 26. 13:17
Köszönöm szépen a jó tanácsokat és a bátorítást A strandjebdő valóban jó ötlet, bár szerintem nem fiatalos és nem áll jól mindenkinek Egyébként voltam már egyedül is de leginkább az egyik barátnőmmel vagy néha a nővéremmel megntem strandra régebben.
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Liliom10)
2022. júl. 26. 13:16
.
31. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 26. 11:37

Érdekes boncolgatni és visszaemlékezni,hogy mikor és mi miatt alakul ki a szemérmesség és szégyenlősség,és mikor és mi miatt "múlik el".Nyilván mindenki visszaemlékszik önfeledt gyermekkorára,majd arra az időpontra,amikor nem találta önmagát elég jónak a többiekhez képest,egyre több "hibát" fedezett fel önmagán,ami másnak nincs.Tehát szerintem adott időszakra szűkíthető az időpont,amikor már a szülő előtt is szégyenlős lesz az egyén,és mások előtt is.És van az a körülmény,időszak,amikor "leteszi a kövek javát" e témában az ember.

Javaslom,ha mégis elszánod magad egy fürdőzésre,kezd egy doboz sörrel látványosan,majd vetkőzhetsz fürdőruhára,nem fog nagyon zavarni mások tekintete.A pasik zöme rajong a sört kedvelő nőkért,magam nem fogyasztom,de jó megfigyelő vagyok többnyire(nem gondolatolvasó!).

30. Sütikee (válaszként erre: 29. - Csicsi25)
2022. júl. 26. 10:31
Engem sem vigasztal, hogy más kisebbet akar, nekem sem hatalmas kellene, csak látszana valami. És igen, van olyan ruhám, ami alá nem kellene, meg hát nincs is mit belerakjak, de így tök hülyén néz ki.
29. Csicsi25 (válaszként erre: 27. - Tumbo2)
2022. júl. 26. 10:10

Így van! Ez öröklött dolog, bár érdekes, hogy anyukámnak van kicsi melle, anyai nagymamámnak nagy melle volt.

Nekem mondhatja bárki, hogy "mit nem adna egy kisebb mellért..." Nem kellene nagy, de lenne akkora, hogy ha felveszek melltartó nélkül egy ruhát, lássák, hogy valami van ott - nem úgy, mint most.

28. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 26. 09:26

Ha a férfiaknak csak a tökéletes külsejű nők kellenének, már rég kihalt volna az emberiség ! :)

Ne törődj senkivel, az idegenek 1 perc múlva elfelejtik, hogy Te is ott vagy, rengeteg dolog és ember eltereli a figyelmüket. És miért is számítanának, ha rád néznek ? Te is ránézel más emberekre.

Vehetsz fel napszemüveget is, és vannak az óriási strandkendők. Nekem is van. A melleim fölött egyik oldalon megcsomózom, és lazán lóg le kb. térdig.

Egyedül mész strandra ? Hívj egy barátnőt magaddal, és mindjárt észre se veszed, néznek-e mások !

27. tumbo2 (válaszként erre: 26. - Csicsi25)
2022. júl. 26. 08:59
régen talán,de mikor az ismerősöm mondta,mint nem adna egy kisebb mellért.de egy férfi sem mondta,hogy csak akkor járnék veled,ha mittudomén milyen lenne a méreted.egyébként a mell mérete is függ a DNS-től,vagy mitől.nagyanyám,anyám,én,a lányom is a kis mellűek közé tartozunk.viszont az öcsém lánya,hát biztos a nagyanyja génjeit örökölte.
26. Csicsi25 (válaszként erre: 24. - Sütikee)
2022. júl. 26. 00:24
Bizony! Nekem is kis melleim vannak és irigykednék a fórumindítóra.
25. Sütikee (válaszként erre: 23. - 71ddaa07fa)
2022. júl. 25. 23:03
Kedves vagy! ❤️
24. Sütikee (válaszként erre: 22. - Csicsi25)
2022. júl. 25. 23:02
Tényleg?
23. 71ddaa07fa (válaszként erre: 22. - Csicsi25)
2022. júl. 25. 22:05

Férfiként mondom, hogy nem kellene ezért kellemetlenül éreznetek magatokat. Ez egy adottság, amiről nem tehettek. Ettől függetlenül, még lehet nagyon szexi az a nő, akinek kicsi a melle. Rengeteg olyan színész, vagy sportolónő van, akit nem áldott meg a sors nagy mérettel, mégis odáig vannak érte a férfiak.

Nekem pl Natalie Portman nagyon tetszik, mint színésznő és, mint nő is, pont azért, mert felvállalta, hogy kicsik a melleik és soha nem feküdt kés alá.

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook