Félelem (beszélgetős fórum)


2007. jún. 30. 00:01
A félelemnél már csak az a rosszabb, amikor beteljesedik.
12. zsancika (válaszként erre: 1. - Pandalami)
2007. ápr. 14. 12:01
én is félek, de már mennem kellene. Tömetni kell és gyökérkezelni.
11. zsancika (válaszként erre: 6. - Debóra)
2007. ápr. 14. 12:00
Nekem volt egy nagyon jó fogorvosom, de sajnos elhunyt. Sokat jártam hozzá és nagyon kedves, aranyos volt és nem féltem elmenni. De amióta meghalt, nem találtam olyan fogorvost, akibe megbíznék. Most is mennem kellene fogászatra, de nagyon félek és inkább húzom, halasztom. Nem tudom mit tgyek. Adjatok tanácsot. Kösz!!!
10. kisgé (válaszként erre: 5. - Debóra)
2007. febr. 1. 09:50

Ezzel én is így vagyok!!! Találtam jót és szuri nélkül tömi a fogaimat, mert megbízom benne, ha azt mondja, nem kell szuri.:)))


Amúgy attól mindig is jobban féltem, hogy nincsenek rendben a fogaim, a fogra nagyon vigyázni kell!

9. pandalami (válaszként erre: 6. - Debóra)
2007. febr. 1. 09:49
csak az a baj,hogy nálunk nem sok választási lehetőség van fogorvosból 1 van.Ma végre eljutottam odáig,hogy kihúzassam azt az 1 rossz fogamat,de nekem nagyon kellemetlen volt.De mindenképpen tanultam belőle.Nem akkor kell már menni amikor már menthetetlen!!!
2007. jan. 31. 19:09
En direkt masodmagammal megyek a dokihoz, mert alt. ugy kell belokdosni. Hala meg nekem se huztak. Utalom amikor furnak. Brr.. Mar a hangjatol is fraszt kapok.
2007. jan. 31. 19:04

Nagyon sajnallak Benneteket, a parom is irtora fel a fogorvostol. Szerencsem van, hogy soha nem romlott meg fogam, es meg tomni, furni sem kellett soha, a fogorvosok mindig elcsodalkoznak, hogy alig latnak ilyen fogsort, ezt orokoltem. Mondjuk en fel evente szigoruan kinzom magam a fogkoszedetessel.

Szerintem a gondok ot vannak, hogy nagyon sokan nem tudjak hogyan fogjanak a szajapolashoz. En miota az eszemet tudom, mindig ugy mostam fogat, hogy a fogaimat miutan megsikaltam, utana kb mesfelszer annyi ideig a szamat, inyemet, nyelvemet, ami hely csak letezik a szajon belul, sikamikalom a fogkefevel es persze natur fogkremet hasznalok, abban nincsenek karos anyagok. Fontos fogmosas utan, hogy hagyjatok magatokat kinyalazni, ronda dolog a kopkodes, de en addig cserelem a szamban a vizet, amig nem erzem a fogkremet. A nyal helyre allitja a szajban a helyes ph erteket. A szajvizek pedig kimondottan karosak, hacsak nem azok is natur keszitmenyek, a magas alkoholtartalmuk kimondottan irritalja a nyalkahartyat. Nezzetek meg a fogkremeiteket. A legtobben lehet talalni sodium-laureth sulfatot. Ez erosen sejtkarosito anyag, a habzas miatt rakjak bele ( mososzerekben, tusfurdokben is ez van), a szajban meg tobb be tud ebbol szivodni. Inkabb hasznaljatok termeszetes anyagu fogkremeket! Ja, a fluorrol meg nem is irtam, hat az rakkelto hatasu.

2007. jan. 31. 18:46
Régen én is féltem a fogorvostól, de ma már ennek vége. Megtaláltam a megfelelőt, aki aranyos, figyelmes, abszolult ugy ülök be a székbe, hogy nem félek. Teljes mértékben megbízom benne. Szóval szerintem csak meg kell találni a megfelelő embert, akire tuttira rá mered bizni magad.
2007. jan. 31. 18:46
Régen én is féltem a fogorvostól, de ma már ennek vége. Megtaláltam a megfelelőt, aki aranyos, figyelmes, abszolult ugy ülök be a székbe, hogy nem félek. Teljes mértékben megbízom benne. Szóval szerintem csak meg kell találni a megfelelő embert, akire tuttira rá mered bizni magad.
4. mese
2007. jan. 31. 15:12
Hát...az kellemetlen lehet!Nekem szerencsére még sosem húzták a fogamat, és csak egy fogamat kellett tömni, de én is nagyon félnék, ha húzni kellene.
2007. jan. 31. 13:17
Én nem a foghúzástól félek, az nem fáj, ha profi húzza ki. Hanem, hogy újabb fogamat kell kihúzatni, azt nem engedem, harcolok a fogaimért, mert kevés van sajnos. Inkább gyökérkezeltetem hosszú ideig. Van aki vállalja, hogy maratoni ideig is kezeli a fogaimat, mindenki más már rég kihúzta volna.
2. Nike
2007. jan. 31. 13:01
Nem csak te félsz, sőt, én sokkal jobban félek! De ha egyszer MUSZÁJ, akkor MUSZÁJ....
2007. jan. 31. 09:49
Csak én félek ennyire a fogorvostól,vagy nem is inkább tőle, hanem attól,hogy fáj ha kihúzza a fogam,pedig muszály lenne?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook