Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Félelem a köszönéstől fórum

Félelem a köszönéstől (beszélgetős fórum)


1 2
8. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 21. 13:33

És akkor mi van, ha nem köszön vissza? Lehet, tényleg nem hallotta, semmi gond nincs ezzel.

Örülj neki, hogy nem kell mindenkinek puszit adni, na az tud igazán fárasztó lenni.

2020. júl. 21. 13:31
Na most dőlök a kardomba.
2020. júl. 21. 13:28
Ha meg nem köszönsz, mert félsz, akkor bunkó udvariatlannak gondolnak. Gyakorold a hangos, artikulált szavakat egy tükör előtt, és köszönj bátran. Az olyan emberi és udvarias dolog.
2020. júl. 21. 13:27
Pubiként én is sunnyogtam ha kint volt valamelyik szomszéd vagy jött szembe az utcán. És nem tiszteletlenségből,csak nagyon szorongtam. Akkoriban a diákbérlet megvásárlása is kihívás volt - néha még most is rámtör a szociália fóbia.
4. unom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 21. 13:25
És akkor mi van, ha nem köszön vissza?
2020. júl. 21. 13:21
Köszönj akkor, ha megtaláltátok a szemkontaktust. Ha az illető akkor sem köszön vissza, akkor ez van.
2020. júl. 21. 13:19
Mit tehetnék?
2020. júl. 21. 13:19

Félek köszönni másoknak, mert volt már párszor olyan, hogy én köszöntem, de a másik személy nem köszönt vissza, vagy nem hallotta, vagy nem tudom miért.

Ezért félek köszönni, inkább próbálom kerülni, mert ha köszönök, lehet nem köszön vissza, lehet nem hallja meg.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook